Ето ,сада можете у Европу!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Нема више Младића да вам смета ,испунили сте "моралну" обавезу и послали
човека који умире у Хаг.

Старог и болесног у Хашки казамат ,стварно свака част то би ретко која држава урадила али Србија је испунила своју обавезу .
 
Нема више Младића да вам смета ,испунили сте "моралну" обавезу и послали
човека који умире у Хаг.

Старог и болесног у Хашки казамат ,стварно свака част то би ретко која држава урадила али Србија је испунила своју обавезу .

hahahahhaha, ima bolje uslove za život u Hagu, nego pola njegovih simpatizera
inače, ovako siromašnu Srbiju s puno nezaposlenih ni ja ne želim u EU, samo bi se brukali
inače, svi umiremo, neki pre, neki kasnije...žao mi Staljina što nije živ, sad bi on oslobodio Mladića i svi bi Srbi stali pod gruzijsku šljivu
 
Нема више Младића да вам смета ,испунили сте "моралну" обавезу и послали
човека који умире у Хаг.

Старог и болесног у Хашки казамат ,стварно свака част то би ретко која држава урадила али Србија је испунила своју обавезу .

I to nam kaze osoba koja je ne tako davno proglasila mrtvim generala?! Bar danas cuti!
 
Нема више Младића да вам смета ,испунили сте "моралну" обавезу и послали
човека који умире у Хаг.

Старог и болесног у Хашки казамат ,стварно свака част то би ретко која држава урадила али Србија је испунила своју обавезу .

А кажи ти мени, како то да га је ухапсио један од црвених?
 
niko i ne ocekuje materijalno blagostanje jer je izrucen, osim degenerika.
ovim je zadovoljne delic pravde iako to zrtve nece nikad vratiti.

Које правде????? Каква је то правда када муслиманском команданту армије изрекне 3 три године због ратног злочина????????????
 

Back
Top