Etika lažnih usana

Zavaravanje traje hiljadama godina samo se menjaju nacini i da, mislimo da nije moralno...
i da mislimo da ko folira da bi postigao uspeh kod nekoga za koga misli da je iznad njenog dometa
ima prava da pizdi kada " shvati" da nije tako, ali i kada " shvati " da jeste tako.
 
Da li vi mislite da neko ko ima hijaluronske filere negde na svom licu (najčešće usnama) time zavarava drugu stranu, svog partnerku ili svoju partnera?

Da li lažne usne unače i lažno srce?
Ne,ali osoba koje je toliko nesigurna u sebe nije u stanju da voli ili bude voljena na pravi nacin.
Ako pogledas kako doradjuju usne,vidis i sama da je jako mali procenat uradjen pravilno,cisto kao mala estetska korekcija.
Vecina zena (devojaka),pogotovo kod nas sebi lice prerade do groteske,i dobije se kontra efekat,od osobe sa tanjim usnama (vecini se to i lepo uklapalo uz lice) dobijes osobu sa toliko naduvanim usnama da je smesno gledati.Ok,svako je gospodar svog tela i moze da radi sa njim sta hoce,ali treba imati meru.Ili bar malo stila.
 
I sve lice jedna na drugu. Ogromne usne, mali nosici, naduvane jagodice, vestacke trepavice, japanske obrve, kosa do struka, napumpane grudi, uvecana guza.
Meni, kao zeni je to tako dosadno za videti, stvarno ne znam kako je muskarcima.
 
Ne,ali osoba koje je toliko nesigurna u sebe nije u stanju da voli ili bude voljena na pravi nacin.
Ako pogledas kako doradjuju usne,vidis i sama da je jako mali procenat uradjen pravilno,cisto kao mala estetska korekcija.
Vecina zena (devojaka),pogotovo kod nas sebi lice prerade do groteske,i dobije se kontra efekat,od osobe sa tanjim usnama (vecini se to i lepo uklapalo uz lice) dobijes osobu sa toliko naduvanim usnama da je smesno gledati.Ok,svako je gospodar svog tela i moze da radi sa njim sta hoce,ali treba imati meru.Ili bar malo stila.
a' ko to odredjuje tu ''meru'' i ''stil'', da pogodim-ti?
 
Ma, jok nego ti...kompleksi su kompleksi. Ne znam šta ti tu nije jasno? Plastičnom hirurgijom osoba može sebi nadograditi samo već postojeće komplekse i lažno samopouzdanje.Je'l si video ikada da je neki plastični hirurg sebi nešto ugradio ili nadogradio?
to što samo ograničeni mozak može to tako da vidi,da neko ugradjuje silikone i slično ISKLJUČIVO zbog kompleksa,da nemože ni sluučajno postojati neki drugi Razlog.
naravno da sam videla (ja sam žensko btw,tamara je žensko ima ako Nisi znala)
 
to što samo ograničeni mozak može to tako da vidi,da neko ugradjuje silikone i slično ISKLJUČIVO zbog kompleksa,da nemože ni sluučajno postojati neki drugi Razlog.
naravno da sam videla (ja sam žensko btw,tamara je žensko ima ako Nisi znala)
Jedino što ja vidim na osnovu tvojih postova je da si polupismena.
Inače je plastična hirurgija biznis, gde se može dobro zaraditi upravo na ljudskim kompleksima. To i nije oblast medicine koja ljude leči, na žalost ne leči ni komplekse.
 
Jedino što ja vidim na osnovu tvojih postova je da si polupismena.
Inače je plastična hirurgija biznis, gde se može dobro zaraditi upravo na ljudskim kompleksima. To i nije oblast medicine koja ljude leči, na žalost ne leči ni komplekse.
podpuno netačno. plastična hirurgija je pre svega jedna humanistička duhovna disciplina i poduhvat koji ljudima pruža trajnu sreću i duhovni prosperitet.
 

Back
Top