ETF ili FON?

Nevill

Početnik
Poruka
5
Postavio bih par pitanja,jer sam neodlucan sta bih konkretno studirao na ETF-u ili FON-u :)

1.Da li bi neko mogao da mi kaze nesto vise o odseku za telekomunikacije i informacione tehnologije(na ETF-u)?

2.Koji smer posle toga izabrati(ETF)?

3.Da li je 'popularnije' zbog trzista izabrati odsek za racunarsku tehniku i informatiku ili mozda softversko inzenjerstvo ili je i ovaj izbor sto se zaposljavanja tice dobar(ETF)?

4.Koliko je tesko studirati tel. i inf. teh. sa jedne strane,rac. teh. i inf. sa druge(ETF)?

5.Da li potrebno neko posebno predznaje iz srednje skole(gimnazije) (I ETF i FON)?

6.I sta je po vama najbolje upisati ako niste ljubitelj programiranja(Na ETF-u)?

7.Ako nije problem malo poredjenje dva smera,informacioni sistemi i tehnologije na FON-u i telekomunikacije i informacione tehnologije na ETF-u...od tezine smerova do zaposljavanja.

8.I na kraju FON ili ETF???ETF-ovci se podsmevaju FON-u koliko sam video,ali sa druge strane vecina njih kaze da je FON laksi a ne manje cenjeniji nego ETF???
Svaka informacije je dobrodosla jer sam mnogo neodlucan :)
Hvala unapred :)

Oba fakulteta su odlicna, za ETF-ovce znam da lako nalaze posao i cesto van Srbije i veoma su dobro placeni. FON je takodje odlican, ipak raspitaj se kod studenata starijih godina jer ima velikih razlika, ali bilo koji fax od ta dva je odlican, ne moze se pogresiti!!

Back