Eštonova umire...

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Dopisnik jednog kosovskog albanskog medija je na konferenciji za novinare ustvrdio da je Eštonova jedina koja je ocenila da su izbori na Kosovu protekli uredno, "mada svi međunarodni posmatrači upozoravaju na masovne prevare", i upitao "da li je dijalog Prištine s Beogradom važniji od zdravlja demokratije na Kosovu".
"Ne smatram da tako nešto možete tvrditi", uzvratila je visoka predstavnica EU.
"A osvrt koji sam dala", istakla je ona, "prepoznaje stanje kakvo su mi predočili ljudi koji su tamo na terenu. Čekamo na dalji razvoj događaja, ja nemam saznanja o tome što je tu rečeno i svuda sam privržena demokratiji"..
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+Ešton:+Hitno+formirati+vladu+u+Prištini.html

Šta reći? Eštonova naprosto umire za demokratijom.
Baš kao srpski političari. Ne provedu ni dan, a možda ni sat bez demokratije... "na usnama".
Vole je, pa to ti je.
Jer da još i ne pričaju o njoj, ne bi je nigde bilo.
Što bi rekla jedna nova poslovica:
Demokratiju hvale, a u partokratiji žive.
 
svako ko iz eu siptarsku narko tvorevinu poveze sa bilo cim demokratskim i normalnim, ili je krajnje politicki glup, i uopste, ili je osoba koja je na papiru protiv terorizma a islamski je aktuelan, a prakticno podrzava siptarske islamske teroriste, koji su samo deo opsteg terorizma
 
Dopisnik jednog kosovskog albanskog medija je na konferenciji za novinare ustvrdio da je Eštonova jedina koja je ocenila da su izbori na Kosovu protekli uredno, "mada svi međunarodni posmatrači upozoravaju na masovne prevare", i upitao "da li je dijalog Prištine s Beogradom važniji od zdravlja demokratije na Kosovu".
"Ne smatram da tako nešto možete tvrditi", uzvratila je visoka predstavnica EU.
"A osvrt koji sam dala", istakla je ona, "prepoznaje stanje kakvo su mi predočili ljudi koji su tamo na terenu. Čekamo na dalji razvoj događaja, ja nemam saznanja o tome što je tu rečeno i svuda sam privržena demokratiji"..
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+Ešton:+Hitno+formirati+vladu+u+Prištini.html

Šta reći? Eštonova naprosto umire za demokratijom.
Baš kao srpski političari. Ne provedu ni dan, a možda ni sat bez demokratije... "na usnama".

Vole je, pa to ti je.
Jer da još i ne pričaju o njoj, ne bi je nigde bilo.
Što bi rekla jedna nova poslovica:
Demokratiju hvale, a u partokratiji žive.


"Хуље лепо зборе
Ал' нитковски раде"
 
Pa posto se sam zapad maksimalno zapretljao oko KiM , a obzirom da je projekat masovnog priznavanja puko ko zvecka ., sledi pritisak na Beograd , da prihvati dijalog , apa zatim priznanje nezavisne drzave Kosovo . e sad ,sta ce da bude .... to niko nezna, Ne znaju cak ni ameri , koj sad ne znaju ni sta im se u drzavi dogadja i koji su se imedjusobno podzapali , a Obama ne moze da ih izmiri .
 
Pa posto se sam zapad maksimalno zapretljao oko KiM , a obzirom da je projekat masovnog priznavanja puko ko zvecka ., sledi pritisak na Beograd , da prihvati dijalog , apa zatim priznanje nezavisne drzave Kosovo . e sad ,sta ce da bude .... to niko nezna, Ne znaju cak ni ameri , koj sad ne znaju ni sta im se u drzavi dogadja i koji su se imedjusobno podzapali , a Obama ne moze da ih izmiri .

Zapad se, na čelu sa Čemerikom, pre svega zapetljao oko samog sebe. Bućnuo, pa i takoreći ceo svet gurnuo u WC (World Crisis).
Daće Bog da se uskoro toliko zabave o svom jadu, pa da mi malo prodišemo i činimo po svome.
A to će biti i kraj vladavine evrounionista, pa i uopšte kraj političarske tupljevine.
Na redu je ozbiljan posao.
 
Zapad se, na čelu sa Čemerikom, pre svega zapetljao oko samog sebe. Bućnuo, pa i takoreći ceo svet gurnuo u WC (World Crisis).
Daće Bog da se uskoro toliko zabave o svom jadu, pa da mi malo prodišemo i činimo po svome.
A to će biti i kraj vladavine evrounionista, pa i uopšte kraj političarske tupljevine.
Na redu je ozbiljan posao.

oh yeah :)
ja sa tim optimizmom idem dotle da prognoziram krah i evra i dolara pa ne moramo ni da placamo stetu (dugove) ovih beogradskih stetochina ;)

ponzi scheme, piramidalni finansijski kreditni sistem zapada je kula od karata. kad krene na dole, ima se surva u slobodnom padu. nemci su enigma, ako oni prezive, prevesce nam dug u nove docjh marke kad prevedu sve svetske banke na svoje ime

proklete shvabe
 

Back
Top