Estetska hirurgija u 40+?

A tako mi je petak lepo poceo...
Pa nema tu sta. U tom svetu zene, iako izgledaju prirodno, i slabo se sta primecuje, ipak rade makar nesto.
One su ocuvane zbog tretmana, a ne zato sto im je lak zivot. Dobra genetika pomaze do doredjene tacke.
I meni je to u redu dok je u maloj meri.

Retke su skroz prirodne zene. Sve se bar brijaju, depiliraju idu kod frizera...pa onda farbaju, manikir, pedikir sminkaju se, rade krunice na zubima, skidaju mladezr, bradavice, keratoze, staracke fleke.
Zamisli zenu u danjasnje vreme u skroz prirodnom stanju. Rekao bi da je neuredna i zapustena... A cista je i ispeglana. Samo nije "doterana".
 
Pa nema tu sta. U tom svetu zene, iako izgledaju prirodno, i slabo se sta primecuje, ipak rade makar nesto.
One su ocuvane zbog tretmana, a ne zato sto im je lak zivot. Dobra genetika pomaze do doredjene tacke.
I meni je to u redu dok je u maloj meri.

Retke su skroz prirodne zene. Sve se bar brijaju, depiliraju idu kod frizera...pa onda farbaju, manikir, pedikir sminkaju se, rade krunice na zubima, skidaju mladezr, bradavice, keratoze, staracke fleke.
Zamisli zenu u danjasnje vreme u skroz prirodnom stanju. Rekao bi da je da je neuredna i zapustena... A cista je i ispeglana. Samo nije "doterana".
Prirodno stanje žene je da vodi računa o sebi i da bude negovana.
Tu nema ništa neprirodno..samo ima samopoštovanje i voli sebe.
 
Pa nema tu sta. U tom svetu zene, iako izgledaju prirodno, i slabo se sta primecuje, ipak rade makar nesto.
One su ocuvane zbog tretmana, a ne zato sto im je lak zivot. Dobra genetika pomaze do doredjene tacke.
I meni je to u redu dok je u maloj meri.

Retke su skroz prirodne zene. Sve se bar brijaju, depiliraju idu kod frizera...pa onda farbaju, manikir, pedikir sminkaju se, rade krunice na zubima, skidaju mladezr, bradavice, keratoze, staracke fleke.
Zamisli zenu u danjasnje vreme u skroz prirodnom stanju. Rekao bi da je neuredna i zapustena... A cista je i ispeglana. Samo nije "doterana".
Na pamet mi pala scena iz filma Caruga,kad se dohvate pa ga ona pita sta je nasao na njoj, a on joj odgovorio-" jbga cista si" :hahaha:
 
Лично нисам Моникин љубитељ, јесте лепа жена али ми има далеко женственијих. Можда јер ми се не допада њен стил, увек се обуче на тетку и избор обуће је за једну Италијанку криминалан. Некако ми је тип лепе маме која јури децу по улици са кашиком да не прескоче оброк. Некако ми фригидна. Но, то је само мој утисак.
Мени је Лиса очаравајућа. Не знам јел она ишта радила.
Lisa Bonet - IMDbhttps://www.imdb.com › name
 
Лично нисам Моникин љубитељ, јесте лепа жена али ми има далеко женственијих. Можда јер ми се не допада њен стил, увек се обуче на тетку и избор обуће је за једну Италијанку криминалан. Некако ми је тип лепе маме која јури децу по улици са кашиком да не прескоче оброк. Некако ми фригидна. Но, то је само мој утисак.
Мени је Лиса очаравајућа. Не знам јел она ишта радила.
Lisa Bonet - IMDbhttps://www.imdb.com › name
A zar su lepe mame uvek frigidne? :lol:
Predrasude, predrasude ... :D
 
Ne..Zašto bi? Samo se prilagodiš..nemaš tešku šminku,i garderoba
mora biti skladna i udobna..Nema minića i previsokih štikli jer je to
zaista za mlade.

Mislila sam na to da je moja baba koristila jedan karmin za usne i taj isti karmin kao rumenilo, klasičnu Nivea kremu i dezodorans.
Za svoje vreme je bila ok negovana.
Ja sad koristim neuporedivo više proizvoda, a za 50 godina će verovatno hijaluronski filer i trajna šminka biti ono što je za moju babu bio jedan karmin- nešto sasvim normalno u duhu vremena.
 
Лично нисам Моникин љубитељ, јесте лепа жена али ми има далеко женственијих. Можда јер ми се не допада њен стил, увек се обуче на тетку и избор обуће је за једну Италијанку криминалан. Некако ми је тип лепе маме која јури децу по улици са кашиком да не прескоче оброк. Некако ми фригидна. Но, то је само мој утисак.
Мени је Лиса очаравајућа. Не знам јел она ишта радила.
Lisa Bonet - IMDbhttps://www.imdb.com › name

A meni je Lisa Bonet kao neka džanki Romkinja koju mogu da zamislim kao trči za mnom i traži neki dinar za pivo.

A Monika ima gospodsku lepotu iako mi se njen stil, ono što nosi privatno, uopšte ne sviđa. I plus Monika Beluči nema osmeh- nikad se ne smeje, kao ni Viktorija Bekam. To mi je jako čudno. Žena bez osmeha uvek na listi najlepših (podižem obrvu) i … wtf?
 
Mislila sam na to da je moja baba koristila jedan karmin za usne i taj isti karmin kao rumenilo, klasičnu Nivea kremu i dezodorans.
Za svoje vreme je bila ok negovana.
Ja sad koristim neuporedivo više proizvoda, a za 50 godina će verovatno hijaluronski filer i trajna šminka biti ono što je za moju babu bio jedan karmin- nešto sasvim normalno u duhu vremena.
Da..vreme je sudija i sve menja.. ono što je nama normalno,sutra će biti
zastarelo..i demode.
 

Back
Top