erotika i sex

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Zanima me koliko pare dakle osoba koja je financijski sredjena i posao kojim se bavi utice na licno njihovu eroticnost!?

a dje je erotika tu sexs nije daleko!



ajde raspalite sad dakle ovo je tema financije a ne ljubavi
 
Zanima me koliko pare dakle osoba koja je financijski sredjena i posao kojim se bavi utice na licno njihovu eroticnost!?
a dje je erotika tu sexs nije daleko!
ajde raspalite sad dakle ovo je tema financije a ne ljubavi

Lično smatram da nule, što u kubicima pod haubom, što na računu, kompenzuju centimetre...
Kod onoga ko ih potencira.
Iliti, teško ćeš u radnji naći ono što šljašti u izlogu... :mrgreen:
 
ako si dobar sklop i novac znas da upotrebis tako da ti olaksa i ulepsa zivot....znaci, lepse telo i lice, vise samopouzdanja, vise optimizma, lepse krpice, autic, putovanja, gajbica....ma naravno da je privlacno.....
 
Zanima me koliko pare dakle osoba koja je financijski sredjena i posao kojim se bavi utice na licno njihovu eroticnost!?

a dje je erotika tu sexs nije daleko!



ajde raspalite sad dakle ovo je tema financije a ne ljubavi

.pa verovatno daje veliku sigurnost toj osobi a sigurnost radja sve ostalo ............shto bi rekla moja koleginica za jednu moju prebogatu drugaricu :....".....shta ce njoj muz kad je toliko bogata..".....................
 
žene vole oficire;)
0.jpg

0.jpg


:hahaha:
 
Zanima me koliko pare dakle osoba koja je financijski sredjena i posao kojim se bavi utice na licno njihovu eroticnost!?

a dje je erotika tu sexs nije daleko!



ajde raspalite sad dakle ovo je tema financije a ne ljubavi

Utice i te kako.Za eroticnost,da bi se osoba osecala eroticno,mora(ah,gle moja 'omiljena' rec :rotf: ),salim se ne mora,ali ogromnogigamegaimauticaja da bude rasterecena svakodnevnih obaveza tipa osnovne - plati sve racune,struja,voda,komunalije,obezbedio hranu,stan,kola-e,sad krecu one licne - kupiti sebi odecu,obucu,omoguciti sebi kozmeticara,malo luksuznih stvari tipa parfem,skuplja sminka i kreme,do odlazaka na more i skijanje.E,sad ima i onih koji to sebi mogu da omoguce pa od eroticnosti nista.Ali da,finansijski sredjena situacija omogucava prosto manje brige,manje brige znaci vise hormona zenama zenskih,muskarcima muskih,vise hormona znaci hormonski balans,hormonski balans znaci zadovoljnu osobu,zadovoljna osoba znaci da osoba moze da se okrene i erotskom u sebi,da se oseca eroticno.

Ne bi trebalo dozvoliti da novac utice previse na nas zivot i licnost,ma koliko ga imali,a to je opet stvar pojedinca.Svakako da nemanje novca nece pogodovati erotici i seksu,jer onda je sex negde na stotom mestu u zivotu coveka.Postoje vaznije stvari jednostavno.
 

Back
Top