Erotika i Ljubav

... i osečaš topao dah koji klizi niz kičmu... ljubi me, ljubi jako, ljubi bez prekida, ljubi do ludila... i ne stani! ne prekidaj! jer dok sanjamo budni nikad se nečemo probuditi...
 
Ljubav je toliko tajanstveni, neobičan i predivan osećaj da ga niko ustvari ne može uverljivo odrediti. Znamo da nam o ljubavi već stotinama godina govore znanstvenici, književnici, slikari i svećenici. Međutim, konačnog odgovora još uvek nema. Da bi stvar bila još složenija, postoji toliko mnogo vrsta ljubavi - ljubav koju osećate prema prijateljima, članovima obitelji, sportu, pa čak i kućnom ljubimcu. To je toliko luda emocija, da ne postoji način na koji bi se u potpunosti odgovorilo kako možemo znati da je ono što osećamo uistinu ljubav. Međutim, možemo pokušati. Dakle, želimo li otkriti volimo li stvarno nekoga, osnovno bi i najbolje za početak bilo postaviti sebi pitanje želimo li biti s tom osobom. Ako je odgovor na to pitanje negativan, tada to nikako ne može biti ljubav. Kada volimo nekoga, prirodno je da s njom/njim želimo i biti. TO JE LJUBAV i jos mnogo toga.....:)

Dok te gledam
Nad svetlima grada
Pozelim da doletis u moj svet
U svet u kome umesto kise
Sa neba padaju latice poljskog cveca
Gde te miris rose budi
A zvezde pevaju neznu uspavanku
Dok te gledam zelim da te poljubim
Da se naše usne spoje
A naše duše isprepletu u ljubavnu košaru
Punu najlepših plodova ljubavi

Dok te gledam srce mi lupa
Kao stari sat na vrhu katedrale
U ocima ti mladi mesec raspoznajem
I pozelim da te vecno gledam
e tako:))))) this is love bre:PPP
 
ma samo me cimni,odma dolecem,za tebe i i u Harem sam ako treba :lol: :lol: :lol:

Blacki,sreco moja,:
Sex je umetnost,ljubav je Bogom dana svakom coveku.
Sex se vremenom usavrsava,ljubav se vremenom kod nekih ljudi gubi.zasto?Bivaju nekad u nekom stadijumu zivota povredjeni na ovaj ili onaj nacin.Takve osobe vise ne mogu voleti iskreno.Zavole,bljesne to,al bas ko bljesak sunca i izgubi se brzo.To su nesrecne osobe.Osobe kome vise nista sveto nije,najmanje ljubav.
Vole oni,ali vole na neki nacin,cudan nacin,nacin koji nama sto osecaj ljubavi nismo izgubili,nije niti moze biti jasan.
Ja sam izgubio,al se nisam predao.Godine su prosle,ja jos tragam za PRAVOM ljubavlju...i mozda je to dobro.To me i odrzava u zivotu.....
Sve ostalo,na kanalu radija:Sex sport i razonoda :wink:
 
blondi:
... i osečaš topao dah koji klizi niz kičmu... ljubi me, ljubi jako, ljubi bez prekida, ljubi do ludila... i ne stani! ne prekidaj! jer dok sanjamo budni nikad se nečemo probuditi...

..i nekad i sad..i sad i nekad..i nekad kad ovo sad bude nekad...ja cu lezeti u travi..trazeci tvoj pogled..dok kap rose kilizi niz list...trazeci tvioju ruku da spline moju...trazeci sve dodite tvojih bosih stopala....
 
... da tu sam osečam ti ruku koja me miluje po kosi... i svude gde je prst prošao pisajuči te velike reči VOLIM TE slede mu poljupci po tvojim grudima... i kako ti koža miriše omamlja me ko miris anđela... i nastavljam da te ljubim a usne se pomeraju niže i niže... a oblaci na nebu se vrte u ritmu vetra... i cveče ti mazi lice dok po koji put pogledam u tvoje oči pune strasti...
 
uhhhh poludecu... kako da te osetim... jos te nemam a vec mi nedostajes... evo djaem ti se sav... samo nemoj nemoj nikada da me kaznis i nestanis jer srusit ced sve za sta je vredno ziveti... ljubim te
 
bežim a hoču da me uhvatiš... i još uvek bežim pretvarajuči se da bežim... a radost koja se crta u osmehu i smeh koji plovi nebom... i zasanjane oči me odaju... izdala me ljubav... i dok me u zagrljaju vrtiš... ne vidim više ništa oko sebe ... samo ti... i naši pogledi... oči u oči...
 
..i dajem svoje vreme tebi...i znas tada da nema mjesta za tebe u mom zivotu ..moj zivot je mesto za tebe......a tada.....tad ja produzim milovati te pogledom dok trcish...ljubim te mislima dok se smejesh...
 
..a ja dodjem tamo gde je ona..i samo ona...djevojka bosih nogu...djevojka raspletene kose...djevojka mojih osmeha....TI...i recu cu svima opet....ljubav s tobom nije destinacija..vec putovanje...i radim kao da ne radim za pare...ljubim kao da nikad nisam bio povredjen i igram kao da me niko ne gleda.... hajde mo putovati....
ljubim te....
 
vitez u hladnoj noči, a ja izgubljena lady u mraku... ali načičeš me jer ja želim da me nađeš... i otečeš me... noseči na rukama u samo nama poznat svet... gde nema zla a sreča se zove imenom tvojim...
 
blondi:
vitez u hladnoj noči, a ja izgubljena lady u mraku... ali načičeš me jer ja želim da me nađeš... i otečeš me... noseči na rukama u samo nama poznat svet... gde nema zla a sreča se zove imenom tvojim...

oduvek sam zelio da nosim cizme na mojim bosim nogama i imati sjaj u ocima i tebe u rukama dok krocim kroz gustu sumu na ciji kraj pocinje raj koji sam mojim rukam sagradio za tebe...a dok te nosim i dok lezis na mom ramenu...pred prvi sjaj sunca koji ce obasjatai lica..ja cu te odnjeti do kraja sume..ljubim te...osecash???
 

Back
Top