eRepublik i Renesansne Kraljevine

BELFABIO

Iskusan
Poruka
5.765
Mozda ste vec culi za ove dvije igre ali radi se o simulaciji stvarnog zivota u RL drzavi.

Ovo je eRepublik, danas smo posle dugo cekanja dobili Srbiju kao drzavu, nadam se da cete se registrovati i ojacati novonastalu eSrbiju

Ovo je igra na slicnom principu kao eRepublik samo sa drugacijim gameplayem i smjestena je u srednji vijek. Kraljevina Srbija se nedavno povezala putevima sa Madjarskom, Hrvatskom, Bugarskom i Rumunijom. Treba nam jos stotinjak igraca za drugi grad
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poštovani korisnici Krstarica foruma!

Ovim putem vas molim da se registrujete na eRepublik - masovnu online, društvenu i stratešku web browser igru, verziju stvarnog sveta koji vam omogućava da sledite vaše političke, ekonomske ili vojne težnje i promenite istoriju!

Ovo nije još jedno obično reklamiranje neke online igre!

Razlog zašto sam otvorio ovu temu na forumu je zato što danas dobijamo svoju zemlju u igri - SRBIJU!

Pre četiri meseca, nas nekoliko Srba uključujući mene i nekoliko ljudi iz Niša, smo pokrenuli masovnije okupljanje Srba u Austriji u igri. Nakon 2 meseca smo imali većinu ljudi u austrijskom parlamentu a nakon još mesec dana ja sam postao predsednik Austrije u igri. Danas, posle 4 meseca borbe, konačno dobijamo Srbiju sa 7 regija u njoj i već nas ima oko 300 igrača u Srbiji!

Hrvati su svoju zemlju dobili 9. decembra prošle godine i sada imaju oko 3000 igrača zahvaljujući dobrom reklamiranju, i važe za jednu od najvećih sila u eRepubliku. Srbija je tako okružena velikim silama u eRepubliku koje su u jednoj alijansi koja se zove Atlantis (Rumunija je druga najjača zemlja u igri posle SAD-a).

Mi smo već otvorili kompanije u Srbiji, formirali ministarstva i samo čekamo igrače da se registruju da bi sve moglo normalno funkcionisati. Vremena je sve manje, uskoro će biti izbori za parlament u Srbiji (25. februara). Ako do tad ne skupimo bar 1000 igrača, postoji pretnja od drugih država u eRepubliku da nas nasele, osvoje vlast, opljačkaju državnu kasu i totalno upropaste zemlju za koju smo se dugo borili! Mi im to nećemo dopustiti!

Još jedna stvar koju moram napomeniti je da nam administratori u igri nisu dali Kosovo i Metohiju kao regiju! Nakon što dobijemo veći broj igrača onda ćemo pokrenuti peticiju za vraćanje najsvetije pokrajine Srbiji, bar u igri!

Pre samog igranja, molim vas da se registrujete na naš sajt. Posle registrovanja na sajt automatski ste registrovani i na naš forum. Prvo što ćete uraditi nakon registracije na igru trebalo bi biti da pročitate naš tutorijal za početnike na našoj stranici. Redovno posećujte našu stranicu i forum kako bi bili obavešteni o svemu, a možete doći i na naš IRC chat na sajtu kako bi se družili i dogovarali u vezi igre.

Prilikom registracije izaberite za zemlju Serbia, a za regiju bi bilo poželjno da izaberete West Serbia, iako nije obavezno.

Evo svih potrebnih linkova:

- IGRA
- NAŠ SAJT
- TUTORIJAL ZA POČETNIKE
- SRPSKI GLASNIK NOVINE U IGRI

Posle registrovanja u igru prvo što trebate uraditi je da pročitate naš tutorijal za početnike i pogledate priloženi video. Potom dodajte za prijatelja u igri Ministarstvo Obrazovanja Srba, kome možete uvek poslati pitanje ako vam nešto nije jasno u vezi igre. Nakon toga stavite subscribe na najveće srpske novine u igri - SRPSKI GLASNIK, i obavezno pažljivo pratite sve članke tih novina kako bi bili obavešteni o svim dešavanjima u Srbiji!


Hvala vam na čitanju ovako iscrpnog teksta, a posebno vam hvala ako ste se registrovali na igru i želite pomoći da napravimo od Srbije najveću silu u eRepubliku.

Pogledajte šta su administratori igre poručili na dodavanje Srbije u eRepublik: LINK



Aleksandar Lazić a.k.a. Azoo Lazzo - član odbora za organizaciju Srbije u eRepubliku
 
1. Jedini nacin da vidis da li se vrijedi registrovati je da se i sam registrujes pa vidis(igra u pocetku kad si manji nivo zna da bude dosadna ali kako odmice dobijas iskustvo i nove mogucnosti kao sto su: odlazak u rat, otvaranje kompanije, kandidatura za kongres, kandidatura za predsjednika drzave, tvoj vlastiti novinski list itd)
2. Pocetnicima je dovoljno 10-15 minuta d obavi svoje dnevne obaveze(da radi, trenira, kupi hranu i pogleda novosti o tome sta se desava u eSvijetu)
3. Nije ni nalik Ogame ili Travianu, jer ti nisi vodja nikakve drzave, kolonije ili grada vec si njegov obicni stanovnik. Sad da li hoces da postanes predsjednik, kongresmen ili ministar, to je na tebi da se boris za to i da napredujes
 
1. Jedini nacin da vidis da li se vrijedi registrovati je da se i sam registrujes pa vidis(igra u pocetku kad si manji nivo zna da bude dosadna ali kako odmice dobijas iskustvo i nove mogucnosti kao sto su: odlazak u rat, otvaranje kompanije, kandidatura za kongres, kandidatura za predsjednika drzave, tvoj vlastiti novinski list itd)
2. Pocetnicima je dovoljno 10-15 minuta d obavi svoje dnevne obaveze(da radi, trenira, kupi hranu i pogleda novosti o tome sta se desava u eSvijetu)
3. Nije ni nalik Ogame ili Travianu, jer ti nisi vodja nikakve drzave, kolonije ili grada vec si njegov obicni stanovnik. Sad da li hoces da postanes predsjednik, kongresmen ili ministar, to je na tebi da se boris za to i da napredujes

Hvala pojasnio si mi sve sto me je zanimalo
 

Back
Top