Епизода Ненад Чанак у Кијеву

Canak na frontu :hahaha:

43flxv.png
 
Нема Хрватска економски план, али зато постоји у Немачки економски план за Рватску... :kafa:

Не заносите се превише ...
Batice ja sretan.
Ako ce zivot biti bolji, ja sve cetiri u zrak.
Neka koloniziraju, boli me djon.
To kao da mi netko kaze da ce Hrvatsa postati 51. savezna drzava, samo bi pitao gdje potpisati.
 
Batice ja sretan.
Ako ce zivot biti bolji, ja sve cetiri u zrak.
Neka koloniziraju, boli me djon.
To kao da mi netko kaze da ce Hrvatsa postati 51. savezna drzava, samo bi pitao gdje potpisati.

Тако је!

Бацај цвеће пред окупатора када дође, а он ће вама бацати злато... :kafa:

Чисто историјско правило!
 
Samo neka okupira, Balkan je ionako europska Afrika.
Tu samo kolonizatorska cizma pomaze.
Pogledaj JAR za vrijeme apartheida i sad.
Kriminal otisao 330% gore.
поводљиви Хрвату, па Неоколонијалном демократијом се окупира.

исисавање се ускоро завршава.

када Балкан постане исисана љуштура и пустахија, отиће и колонизатори!
 
поводљиви Хрвату, па Неоколонијалном демократијом се окупира.

исисавање се ускоро завршава.

када Балкан постане исисана љуштура и пустахија, отиће и колонизатори!
Nece nikada, zbog toga sto im je ovaj dio svijeta zgodan za potkusurivanje, pogotovo BiH.
Odgovara na pitanje sta bi bilo kad bi bilo, pa oni probaju, ako ne valja preokrenu pa testiraju nesto drugo, a sve i da izbije rat opet dobro zato sto je Balkanjezeru sasvim normalo u zivotu promjeniti tri drzave i doziviti dva rata.
 
Već vidim zamišljeni dijalog...

Orban: Sad ćemo ekonomski da kolonizujemo Vojvodinu...

Čanak: To, jupiiii, jeeee, samo napred!

Orban: Ipak ćemo se ograničiti na ulaganja u TSC...
Пази кад његови симпатизери кажу да није за отцепљење војводине, а лик кае та је кључан проблем у Тријанонском споразуму
 
ауторска тема

Одгледах интервју Ненада Чанка , антифашисте по службеној дужности , фашисте и нацисте у слободно време .

Гледам човек одушевљен Кијевом и девојкама ,које су он и новинар федералног ФЕЈСА веома неумесно коментарисали ..

Водитељ је чак уживо и покушао да добаци девојчицама које су шетале Кијевом посредством Чанка .


Чанак каже да је видео доста младих у плаво жутим мајицама како шетају градом , како је све нормално , на страну то што САД администрација активира своје ботове и спаваче да управо раде ово што Чанак ради , тј да промовише да је "све у реду са Кијевом" .

Затим се осврнуо и рекао да је он у Кијеву да у ИМЕ СРПСКОГ НАРОДА пружи помоћ кијевској окупационој влади ..

Заиста ме ово шокирало , ово излагање нацисте Чанка да моје име , име припадника српског народа , овако злоупотреби .

Ко зна шта је радио , да ли је шмркао кокаин са Зелеснким , али ред је да се по повратку УХАПСИ јер је директно подстиче сукобе у Украјини.

Ово је СРАМОТА !
Ne samo da to radi u Ukrajini nego i u Srbiji

232479_nenad-canak-klub-teatro_ls.jpg
 

Управо тако како сам написала , водитељ ФЕЈСА је посредством Чанка добацивао девојчицама

Док је разговор скајпом трајао водитељ је уочио две малолетне девојчице које су прошле поред Чанка , који је седео на улицама Кијева на кулупи .

Водитељ се унезверио и прекинуо ток разговора и обратио се Чанку

Рекао је:" Јао Чанак , ајде окрени се и реци им да су добре" ....нешто тако , у том стилу .
 
Kako je nekada Canak govorio o srpstvu i drugim nacijama. Pozavideli bi mu mnogi rodoljubi na govoru. :per::per:

Ово је била захебанција код Марића. Слушао сам својим ушима кад је Чанак причао о шаблонима у политичким говорима и кренуо да имитира патриоту. То је тај говор. Никада Чанак није био десничар...
 

Back
Top