Epitafi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najbolja hladovina je na groblju.I tako ja shetam jer je u stanu bilo preko 40 a klime su josh bile skupi uredjaji i zagledam spomenike i slike , racunam u koliko godina su umrli i tako to ....Kad na jednom pishe :Shta gledash!?I ja sam stajao nekad gde stojish ti , i ti cesh jednom doci ovde gde sam ja !Lepo me je shtecnuo , nema shta .shaljivdzija neki bio za zivota verovatno....
 
Ovdje pochiva ____________ (ime i prezime),rodjen ________ (datum),umro ________ (datum). Spomenik podigla supruga ________ (ime) i djeca ________ (imena).
pochivaj u miru!

:lol:




hahah,znate li da mi je tetak direktor gradskog groblja? :lol:
 
6905spomenik.jpg
 
Setao sam skoro jednim grobljem(nebitno kojim) i odjednom vidim spomenik sa latinskim natpisom...Posto sam latinski u gimn na lepe oci sve zapisem ja to lepo i prevedem vec nekako kuci... "Greh se za grehom valja" .Kasnije se raspitam za lika.Posvadjao se sa bratom,ubio ga,pobegao u ameriku,bavio se trgovinom droge,vratio se da poseti roditelje,i ubio ga rodjeni otac.Natpis narucio bogzna ko.
Zavisi kakav ti je zivot.Uvek sam smatrao da taj natpis treba da bude rezime covekovog zivota.Ne na fazon biografije,nego uprosceno...
Ne znam.Verovatno bih vise voleo da me spale.Pa da zauzimam unucima prostor u ormanima.Cim ustanu da vide mene :D
mwaahahah :D
Salim se :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top