Епилог афере у ЕПС-у - узбуњивач остао без посла - "Ако не обуставиш контролу, појешће те мрак"

Stigao biciklom juce?

Kolega, tek je polovina ciscenja, a vrlo gresis, mladi na posao stizu zakopcani do grla nalozeni pricama i bajkama i zaposljeni na muvacinu i poturacinu. Otprilike polovinu sada stize realnost....
Ima i toga, sto ja kazem veruju u tatine i mamine price da je sve posteno , a ne vide neposteno i svoju protekciju...

Npr forumasi kad pisu..
Pa onaj sto je zestoko protiv DB , a ovamo pohatas da je pri bavljenju biznisom u firmi u karijeri ustvari koristio usluge DB.
Onaj ko je radio na urednom mestu , ofisu, agenciji , opstini , koristio uredjenost tih zgrada, ne mogu reci sluzbi, nije primecivao da svet oko drugih nije idealan kao njemu svaki dan...
Kao sto lekari ne primete usrano zdravstvo Srbije jer za njih kolege odrade preko veze , cak i kad daju pogresnu dijagnozu nije iz totalnog odsustva svesti nego nisu se napeli iz sve snage..

Iskreno i ja ako nesto ne znam, treba mi koncentracija da simuliram da znam i da lazem..npr nesto sam tek procitao i sad treba da u letu povezujem sa svim i svacim...a to procitano je sa neta, znaci ad hoc i totalno nestruktuirano...

Srbija je odavno u tom laganju roditelja prema deci i nasilju koje roditelji pokazuju i prema deci i prema okolini..
Sebicnosti i nasilju.

E sad , razlika izmedju padobranca i tatine dece je u sledecem.
Padobranac, obicno bosanac ili iz neke nedodjije Crna Trava, Leskovac i slicno , kad dodju u BG, znaju da su dosli da se ne vrate i da ne zadovoljavaju vestine potrebne za posao , ali su spremni na sve, na kriminal, na to da budu zec , tj potpisu krivicno a nisu uradili da ne bi otisao onaj ko je uradio..
Ako bude moralo..a obicno ne mora.

A tajina deca misle da su stvarno strucna i bogom dana za poslove koje im taja nabaci...
Ukljucujuci i tajina deca u BIA, i to sam skoro video , tatina deca pishijada od BIA operativca ali gledaju se filmovi...opa bato..

Srbija, rasadnik ubica, lopova i jajara.
Ne rasadnik onih koji nisu takvi , takvi odlaze iz Srbije, a magacin za takve...oaza....floskula nigde nije kao u Srbiji....
 
Ја не могу да ти помогнем око твоје озлојеђености. То мора неко професионално да ти помогне.

Да, кад немаш аргумената, онда крећеш са увредама како сам луд и болестан, па ми треба лекар психијатар, а?

Толико пута су људи без аргумената то писали по форуму, да уопште ниси оригиналан.
 
Secate se onih prica iz prevoza kad vam neka bakica nabije lakat u rebra i posteno vas zaboli..
E pa umeju to matorci...

A strajkovanje i bune i ustanci su jedini u mentalitetu Srba koji mogu da rese ovakve probleme...

Nisu oni ni malo nepokretni i nemocni....
Pa kad se uvede obicaj da neko strajkuje ispred sluzbe prihoda a ostali u prolazu pitaju sto , eee dobro , ajd da stojim i ja kao podrska..
Zvuci neracionalno i gubljenje vremena..
Odlicno drugi nacin je okrenes par telefona i sredis sebi problem i ostane ovako kako je i bude i gore..
 
Да, кад немаш аргумената, онда крећеш са увредама како сам луд и болестан, па ми треба лекар психијатар, а?

Толико пута су људи без аргумената то писали по форуму, да уопште ниси оригиналан.
Први си почео. А право да ти кажем, не исплати се изгледа ни бринути о другима...
 
Pa epilog je roditelje ove devojke treba poslati na robiju od 5+ godina....nisu detetu objasnili kad koristi od drugog stvorene veze da zna sta ide uz te veze i protekciju..

Први си почео. А право да ти кажем, не исплати се изгледа ни бринути о другима...
Pa mora da se prvo pravi krug ljudi , pa tek onda da brines i to ne opet onako boli te tuki nego probrano...
Znas ti vec kako to ide...
 
Bahat si i razmazen....prava pekmezara, a ovamo pricas o brizi za ljude..

Kazi mi kad si pocinjao posao , da li si sagledao prvo u kakvu firmu ulazis, kakvi odnosi vladaju, ko ima , ko koristi i ko zloupotrebljava moc, ko mraci ko oblaci..
Pa onda jesi li gledao kako prolazi korisnik koji nema veze, pa onda ko su oni koji koriste veze bez da te usose, a koji su oni koji koriste veze da te usose..

Ili je to za tebe visa matematika...

Esc, load previous version of the game....keep playing...
 
Bahat si i razmazen....prava pekmezara, a ovamo pricas o brizi za ljude..
То те у кући научили тако да разговараш са непознатима?
Kazi mi kad si pocinjao posao , da li si sagledao prvo u kakvu firmu ulazis, kakvi odnosi vladaju, ko ima , ko koristi i ko zloupotrebljava moc, ko mraci ko oblaci..
Pa onda jesi li gledao kako prolazi korisnik koji nema veze, pa onda ko su oni koji koriste veze bez da te usose, a koji su oni koji koriste veze da te usose..
Ја сам специјалиста у својој области па ме такве игрице не занимају. То можда код вас који морате да стрепите за радно место па вагате да ли шефу да донесете јогурт одвојено од пецива да се не загреје.
Ili je to za tebe visa matematika...

Esc, load previous version of the game....keep playing...
Силазимо испод 2. разреда основне? Радо бих се вратио у те године, али ми не иде.
Држи се ти 2+2.
 
Ne...on je ekspert....posebna vrsta ljudi, koji znaju sve, a ne razumeju zasto su drugi odmereni, oprezni i prisebni..

On ne mora to , on je ekspert pa se onda ne zove bahatost..
To se podrazumeva da si ako si ekspert i bogat i mocan da si bahat, to je kao pasos, passport...

Po recniku nema vise od 35 godina...taman, 24 +7 u upravi = 31 i onda svet je granica..
 
Ko hoce da pomogne, on mora da ceka one koji su spremni da razbijaju.....
Ili misli da moze sam......to su tek posebni slucajevi..

Postoji nekad sansa da onaj ko razbija pogresi pa mozda malo saceka vise nego sto je minimalno potrebno , ali uglavnom je to cekanje razlozno da se nesto pripremi i poveze vise snage i ljudi.
 

Back
Top