Quantcast

EP sumnja da SzS vodi u sukobe: Izbori ili prekidamo dijalog

Poruka
23.574
1576314454875.png

Pred SzS-om su opcije od Evropskog parlamenta samo još jednom su na stolu: da izađu na izbore, u suprotnom - isključeni su iz dijaloga.
Predstavnicima SzS koji nisu učestvovali u poslednjoj rundi dijaloga evroparlamentaraca i opozicije u subotu će biti ponuđeno još jednom da izađu na izbore, a ako odbiju, komunikacija sa Savezom biće prekinuta, piše danas Blic.

Jedan od posrednika u dijalogu poručio je opoziciji da će u subotu poslednji put razgovarati s predstavnicima SzS-a.
"Biće im ponuđeno "uzmi ili ostavi", odnosno da izađu na izbore ili da zaborave na komunikaciju sa EP. Evropa time želi da pošalje jasnu poruku da ne odobravaju opsadu RTS, ni rigidnost Saveza", otkriva izvor lista.

Među zapadnim diplomatama postoji sumnja da će blokada RTS-a i drugi potezi SzS izazvati sukobe koji vode do vanrednog stanja, a koji dalje vode u odlaganje izbora.
"Za takve stvari Zapad ne želi da daje podršku", kaže sagovornik Blica iz diplomatskih krugova.

I nakon runde dijaloga, jedan od posrednika, Knut Flekenštajn, izjavio je da bojkot nije dobar put.
"Nadam se da će se predomisliti oni koji to zagovaraju", poručio je.

Na poslednjoj rundi dijaloga održanoj u petak dogovoreno je da izbori budu održani na dan "koji predstavlja najdalji mogući rok koji Ustav i zakoni dozvoljavaju", a to je 3. maj.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=12&dd=14&nav_category=11&nav_id=1630670
Коначно и европарламентарци су укапирали глупу игру SzS. Прихватили су пролонгирање избора до рока који предвиђа Устав Србије и ништа више.
Али је далеко убедљивији је позив да ,, izađu na izbore, u suprotnom - isključeni su iz dijaloga''.
То је крај надања SzS да ће бити другачије и да ће бити подржани од стране ЕП.
Сада ће настати лом у самом ,,БОЈКОТУ'' и оптужбе за издају јер ће се неки ипак ,,предомислити''. Остаће на талону само они који немају шта да траже на изборима!
К р а ј !

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
EU je stalo da AV promeni ustav,konačno zatvori pitanje KiM i odobri eutanaziju korisnika poput @Добро дошли da bi se smanjili rashodi.Zbog toga želi da buduća vlast (nakon izbora) ima pun legitimitet.
Ne znam za ovo sve pobrojano (samo naslucujem), ali eutanaziju korisnika poput @Добро дошли da bi se smanjili rashodi, to ce svakako koristiti (nepostojecem) PIO fondu. :ok:

Poruka
23.574
EU je stalo da AV promeni ustav,konačno zatvori pitanje KiM i odobri eutanaziju korisnika poput @Добро дошли da bi se smanjili rashodi.Zbog toga želi da buduća vlast (nakon izbora) ima pun legitimitet.
Ne znam za ovo sve pobrojano (samo naslucujem), ali eutanaziju korisnika poput @Добро дошли da bi se smanjili rashodi, to ce svakako koristiti (nepostojecem) PIO fondu. :ok:
Многе попут вас двојице ћу ја отпратити а за вас двојицу наменићу најскупљу свећу! Да вам буде ,,светло тамо'' и да се не враћате као вампири.

Tenkre

Elita
Poruka
24.549
Многе попут вас двојице ћу ја отпратити а за вас двојицу наменићу најскупљу свећу! Да вам буде ,,светло тамо'' и да се не враћате као вампири.
Hoćeš,hoćeš.S' obe noge si u grobu.Zamalo te štrajk poštara nije dotukao...tako da :bye:
Da se ne ljubimo :D

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Mnogi kao ti su me pratili, pa im ja i dan danas na Novom pripalim svecicu. Ne bash najskuplju (stednja, bato). Ali red je. :flert:

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
AV je takav jedan mastermajnd , preveslao celu opoziciju.

Sto govori mnogo o opoziciji kad je neko kao AV mastermajnd.
Nasa politicka scena me potseca na onaj vic (ko zna, mozda nije i vic)!

Stoji ludak na sred puta i vice autobusu koji nailazi: Autobutani, autobutani... Autobus ubrza, i ubije ga na licu mesta.

Izadje policija na uvidjaj, pitaju sofera: pa kako ga nisi video, pa zasto nisi ukocio, imao si 20 sekundi vremena? A vozac ce: Ta on meni autobutani?

dragan10

Veoma poznat
Poruka
12.079
Nasa politicka scena me potseca na onaj vic (ko zna, mozda nije i vic)!

Stoji ludak na sred puta i vice autobusu koji nailazi: Autobutani, autobutani... Autobus ubrza, i ubije ga na licu mesta.

Izadje policija na uvidjaj, pitaju sofera: pa kako ga nisi video, pa zasto nisi ukocio, imao si 20 sekundi vremena? A vozac ce: Ta on meni autobutani?
MUJO, jadan je onaj koga ti , blajbi i komso podrzavate

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.231
Da li to znači da se uvođenje Agende 21 odvija mimo bilo kakve javne rasprave?

Radi se o metodologiji za realizaciju užasnog plana. Ona je dizajnirana tako da neutralizuje opoziciju. To je metodologija koja se ne temelji na pristanku ljudi ,već na iluziji da su je ljudi prihvatili, pa čak oni sami i stvorili tako što su stvorili asocijacije suseda, organizacije i asocijacije u koje učlanjuju ljude voljne u tome sudeluju i koji su čak misle da su važni, značajni, da kreiraju nešto dobro za zajednicu, dok su u stvari samo oruđe za sprovođenje ovog plana. Građanima se servira iluzija da je sve to njihova soptvena ideja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.