Quantcast

EP odbio Kacinov amandman o SPC u Crnoj Gori!

Halix

Elita
Poruka
16.212
11. 02. 2011. 13:15h | Vestionline

Odbijen Kacinov amandman o SPC

Rumija ne zanima evropske parlamentarce: Jelko Kacin

Potpredsednik delegacije Evropskog parlamenta za saradnju sa zemljama jugoistočne Evrope Jelko Kacin rekao je da njegov amandman o osudi čelnih ljudi Srpske pravoslavne crkve (SPC) u Crnoj Gori povodom sagrađene crkve na Rumiji nije uvršten u usvojenu Rezoluciju o integraciji Crne Gore u EU.

Kacin je istakao da su među njegovim mnogim amandmanima bila dva koja su se odnosila na pitanje crkve na Rumiji i ponašanje vrha SPC u Crnoj Gori, preneo je Radio Slobodna Evropa.

"Jedan je bio moj amandman, a drugi izvestilac za Crnu Goru Čarlsa Tanoka je na neki način `preradio` moj amandman.

Ustrajao sam da u proceduri ostane moj amandman, ali nažalost za usvajanje je falilo samo dva glasa jer su neke moje kolege iz socijalistieke grupe kasnile na glasanje", rekao je Kacin.

On je istakao da je Spoljnopolitičkom odboru Evropskog parlamenta prošao Tanokov amandman koji je uvršten u predlog rezolucije.

http://www.vesti-online.com/data/images/2010-03-17/44115_slika244980_if.jpg?ver=1297415158

Ako ima neko da me nervira onda je to ovaj *****.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.717

Halix

Elita
Poruka
16.212
Ali zasto bi onda kinjio srbe? ;)
grEsis.... mora da ima nesto sa siptarima.
Ništa on mene ne kinji.Da mene kinji,bio bi mu razbijen nos.Ali čovek jednostavno jede g.... za medalju.Prosto ni sam ponekad ne zna šta lupeta.
A što se tiče uporedjivanja Crnogoraca i Albanaca...ako ti je Albanac prijatelj,to će ti biti uvek i u svakoj prilici.Crnogorac ima da mi liže doope dok ne okrenem ledja i odmah će iskoristiti priliku da te zezne.To je činjenica.I ja sam uvek govorio da je Crna Gora i Crnogorci najveći neprijatelji Srbije.

podgorickimali

Ističe se
Poruka
2.626
Ništa on mene ne kinji.Da mene kinji,bio bi mu razbijen nos.Ali čovek jednostavno jede g.... za medalju.Prosto ni sam ponekad ne zna šta lupeta.
A što se tiče uporedjivanja Crnogoraca i Albanaca...ako ti je Albanac prijatelj,to će ti biti uvek i u svakoj prilici.Crnogorac ima da mi liže doope dok ne okrenem ledja i odmah će iskoristiti priliku da te zezne.To je činjenica.I ja sam uvek govorio da je Crna Gora i Crnogorci najveći neprijatelji Srbije.
Ti si lud :D
A dje ti ga je onaj siptar sto se lizes s njim? ;)
jel te to on sarmirao. :D :D :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.