EP 2016 Grupa F (Portugal, Island, Austrija, Madjarska) - Evropsko prvenstvo 2016.

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Madjarosi dobise Austriju. Ja sam mislio da ce Austrija dobiti uz manje probleme ali ovi ih odradise na disciplinu. Austrija sto fortes rece podsecaju na Srbiju. Imaju individualni kvalitet ali sve je to jalovo.
P.S.
Oce li Kiralji napokon u penziju ili ce terati dalje?

I drago mi je sto su Islandjani oteli bod od reprezentacije Ronalda i ostatka Portugalije.
 
Bravo Island , na debiju na nekom velikom takmicenju uzeli bod velikom Portugalu

Zaista veliki uspeh za ovo jedno takoreci zabaceno ostrvce u severnom Atlantiku koje ima nesto preko 330,000 stanovnika, maltene ceo Island ima stanovnika kao opstina Novi Beograd.

Zaista svaka cast i za rezultate u kvalifikacijama i onu duplu pobedu protiv Holandije i za ovaj bod protiv Portugala.

Bice u ovoj grupi bas cupavo , sad su i Madjari i Islandjani stekli jedno samopouzdanje i sad su na krilima posle dobrih rezultata u prvom kolu.


Madjari isto pozitivno iznenadili danas , danas su im iskustvo i disciplina doneli prevagu nad Austrijom, mada onaj drugi gol je vec bio majstorija, Kiralji car ;)

Generalno mislim da zasad i nije tako lose prvenstvo , iako generalno malo golova ima i ne igra se nesto narocito kvalitetan i dinamican fudbal.
Onako prvenstvo je dosta ujednaceno sto je dobro.
 
Poslednja izmena:
http://www.telegraf.rs/sport/219660...o-da-ste-osvojili-euro-a-necete-uraditi-nista

Alo rodjace pa grci su sa tim "malim mentalitetom" isprasili vas portugalce u finalu Eura kod vas u Portugaliji !!!! Kakav mali covek, kakva sisica od coveka stvarno neverovatno umesto da bide fer i pruzi ruku protivniku koji je srcem igrao i zaluzeno osvojio taj bod......
U prvom poluvremenu udara sam zbog svoje nespretnosti nogom u zemlju i trazi faull xaxaxaxa nisam mogao da verujem.....od silne nemoci se bunio kod svake situacije.....na kraju utakmice je iz dva pokusaja OBA PUTA pogodio zivi zid....haha
Pa mislim sta reci o coveku koji je kupio sopstveno dete???

Kako neko moze da simpatise ovog foliranta? kako neko moze za njega da kaze da je najbolji igrac danas? Covek je vrhunski igrac i veliki golgeter u to nema sumnje ali sigurno nije u top 5 igraca na svetu i gotovo.....marketing je od njega napravio veceg igraca nego sto jeste...u finalu LS se nije video celu utakmicu, nije postojao dok su saigraci krvarili oko njega i onda eto dao gol iz petog penala i proslavio se ni iz cega....mnoooogo izvikan igrac ali mnogo...to je jezivo.....mnogo bih voleo da ispadnu ovi cigani iz portugalije vec u grupi....
Sto se tice prvenstva generalno neku vecu dinamiku i bolji fudbal ocekujem u osmini finala.....
 
Poslednja izmena:
Impresivno koliko je bilo islandskih navijaca na tribinama , mislim impresivno kad uzmemo u obzir da se radi o drzavici sa tek nesto preko 330,000 stanovnika, prakticno trecina njihove celukopune populacije je bila na stadionu sinoc ;)

Islanđana ima pomalo u Norveškoj, Danskoj, Švedskoj, Britaniji...

- - - - - - - - - -

Trebovali su 30000 karata za EP sto znaci da je svaki 11 stanovnik Islanda u Parizu.

Ma lako je njima kad imaju para...
 
Madjari me pobedom iznenadili, igrom nisu. Austrijanci su imali vise loptu, motali se oko kaznenog, pred golom ali nista konkretno. Ugari iskoristili svoje na habzbursku nesrecu. Island, ali Island kakva borba, debi protiv jednog Portugala sa najboljim, pored Mesija, igracem sveta. Ova grupa iako je izgledala najlaganija, pored one gde je domacin, ispada dosta neizvesna.
 
Ima Boga. CR je jeo ono sto ne treba za Island, a sinoc ni penal nije ubo. Tako mu i treba. Posle meca je izjavio "Sve je to fudbal...". Ma zamisli, keve ti. Madjari dodju posle pola veka i budu prvi u grupi. :mrgreen: Svaka cast Islandu. Samo malo trebaju i ofanzivnije, a ne da se brane posle gola. Hteli su oba meca gol=bunker. Vratilo im se. Imaju sansu protiv Austrije, pobedom i jedni i drugi idu dalje. Austrija bas neka nesposoba ekipa. Kao nase da gledam, petljaju s tom loptom, ne mogu kontru da povuku, da sutnu kao ljudi. Kao nasi na SP 2010, ekstra kvale, pa raspad kad je najpotrebnije. Voleo bih da Madjari izdrze bunker kao Island i Austrija i da posalju Portugal kuci.
 
Ja mislim da nema ko nije pao na Portugal sinoc , inace Ronaldo mozda jeste top igrac svetske klase , ali u reprezrentaciji nikad nije ni priblizno pravio tu razliku kao u klubovima gde je igrao , on je ono tipican klupski igrac , slicno vazi i za Ibrahimovica.

Dok recimo imamo igrace koji u svojim klubovima nikad nisu pravili neku izrazenu razliku ili igrali u nekim bas vrhunskim klubovima ali su zato u reprezrentaciji igrali fenomenalno i uvek donosili prevagu , recimo kao takav primer mi pada napamet Teodoros Zagorakis.
 

Back
Top