EP 2016 Grupa B (Engleska, Rusija, Vels, Slovacka) - Evropsko prvenstvo 2016.

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
Steta sto Hamsik nedade gol na pocetku ko zna sta bi bilo svaka cast stoperu intervenciju...Sa druge strane Skrtel ja mislim da taj covek svaku utakmicu koju gledam napravi neku tesku glupsti ladno covek svaku utakmicu ima glupe stratove za penal slucaj za posmatranje...

Ma samo kad mu pogledaš facu vidi se da lik nije tačan...
 
Steta sto Hamsik nedade gol na pocetku ko zna sta bi bilo svaka cast stoperu intervenciju...Sa druge strane Skrtel ja mislim da taj covek svaku utakmicu koju gledam napravi neku tesku glupsti ladno covek svaku utakmicu ima glupe stratove za penal slucaj za posmatranje...

Jel on uleteo laktom u sesnaestercu onom Velsaninu?
Mislim da je sudija Karadzic na RTS-u komentarisao da je to start za penal i direktan crveni karton ali da sudija nije imao hrabrosti da to svira.
 
A Esli Vilijams sto je ispao kod gola, kao na malom fudbalu, finta telom i cao... Englezi me nisu razocarali jer nisam nista ni ocekivao, nemaju mentalitet i gotovo, plus sto imaju tugomira Hodzsona za selektora.

Енглези не могу да разочарају, јер су вечни губитници...
 
Руси се извукоше. А Хоџсону нек игра Деле Али, ј.ала их расна једнакост. Велс је побједио упркос оном магарцу Рамзију, он није ни за нашу другу лигу, ни крив ни дужан има једну аситенцију. А Шкртел је месар, са њим ће Словаци само имати проблеме. Велс може до бода против Енглеза а Словаци могу побједити Русе.
 
Drago mi je zbog Rusa znas koliko, posebno sto su na taj nacin otkinuli bodove Englezima.

Bravo braco Rusi ;)

Malo da se osvrnem na utakmicu, Englezi po meni nisu bas najbolje izbalansirana ekipa, imaju izuzetan ofanzivni potencijal ali su im vezni red i odbrana suvi prosek, takodje vidi se da im fali iskustvo , sa druge strane Rusi pokazali zaista veliku srcanost i karakter ali ne bas i neku igru i narocit kvalitet , vidi se da imaju problema u kreaciji, maltene veci deo utakmice stoperi su im bili glavni kreatori igre, taj problem je sad narocito izrazen kada nema Dzagoeva u ekipi koji ne igra zbog povrede , on je taj motor na sredini terena (kao recimo Luka Modric Hrvatima) , takodje ne znam zasto nema ni Kerzakova, nemaju bas ni tako jaku konkurenciju u napadu a on je svakako igrac koji jos uvek moze da napravi razliku.
Mada bilo kako bilo imam utisak da ovaj Euro cak i nije toliko vazan Rusima kao nekim drugim ekipama, i da im je ovaj Euro cak vise neka vrsta uigravanja i pripreme za onaj glavni spektakl a to je za njih svakako Svetsko prvenstvo 2018. u njihovoj zemlji, gde se svi nadaju nekom istorijskom rezultatu.
 
Да ли неко зна зашто Ремзија фанови зову косач, смрт, и слично?
Одговор није због грубе игре, већ једне друге занимљивости-након неколико његових голова, неке познате личности су умрле.

1.5.2011-гол Манчестеру, дан касније Бин Ладен убијен
2.10.2011. гол Тотенхему, 5.10. Стив Џобс умро
19.10.2011. Гол Марсеју, дан касније убијен Гадафи
11.2.2012. Гол Сандерленду, Витни Хјустон умрла
30.11.2013. 2 гола Кардифу, умро Пол Вокер
10.8.2014. Гол Ситију, умро Робин Вилијамс
9.1.2016. опет гол Сандерленду, умро Дејвид Боуви
13.1.2016. гол Ливерпулу, дан касније умро Алан Рикман
5.3.2016. гол Тотенхему, дан касније умрла Ненси Реган

ep.jpg
 
Baksuz. Elem, Slovaci su ovim porazom uprskali sjajnu igru iz kvala i pobedu nad Nemcima prijateljskoj pred EP. Bice im tesko protiv Rusa i Engleza. Englezi se izvukli i da ne izgube, jer su gol dali iz dobre pozicije i imali srece. Rusi su se branili dobro, nisu odoleli pritisku, Akinfeev mag, krenulo ga i branio sve. Rusima ovaj X daje vetar u ledja i mogu da dobiju poljuljane Slovake. Vels ce biti treci i ako ima srece ide dalje.
 
Englezima je najslabija tačka selektor. Zbog njega završavaju učešće negde u 1/8, 1/4finale je najdalje što mogu, a imaju talentovan tim stvarno. Problem je što osim Runija (posle odlaska Lamparda, Džerarda, Terija) nemaju vođu, što se i videlo protiv inače bezidejnih Rusa. Vels može da dobije utakmicu samo ako im se dozvoli da nekažnjeno biju, što je bio slučaj protiv Slovaka. Da su im suđeni prekršaji kao što je trebalo, ne bi Slovaci ovo izgubili.
 
Englezima je najslabija tačka selektor. Zbog njega završavaju učešće negde u 1/8, 1/4finale je najdalje što mogu, a imaju talentovan tim stvarno. Problem je što osim Runija (posle odlaska Lamparda, Džerarda, Terija) nemaju vođu, što se i videlo protiv inače bezidejnih Rusa. Vels može da dobije utakmicu samo ako im se dozvoli da nekažnjeno biju, što je bio slučaj protiv Slovaka. Da su im suđeni prekršaji kao što je trebalo, ne bi Slovaci ovo izgubili.

Некад им је најслабија тачка био селектор, данас је то квалитет...
 

Back
Top