Ено га Вучко на ТВ Хепи у емисији ЋИРИЛИЦА.....

Е свашта мајко моја..... ево опет кукумавчи.........:confused:

E ali trudi se u svakoj svojoj recenici da provuce opasnu propagandu koju propagira,pa kaze- Prisao mi decko koji je zavrsio (drzavni) fakultet i rekao mi da on radi,ne bira posao,radi kao fizicki radnik,prodaje eksere i drugim recima cak je i za to zahvalan Gospodaru i da to tako treba,jer se zna ko samo moze da radi u javnom sektoru...Jadno, i on se ne stidi to da uvijeno prica i javno,sramota
 
Da li je ponovo monolog u pitanju,ili je Maric smogao hrabrosti da postavi neko ozbiljno pitanje Vozdu?:think:

- - - - - - - - - -

Каже Вучко: "Срби на сахранама не плачу на покојника - него плачу над собом, виде себе и своју смрт па плачу"... :eek:

Vozd je izgubio svaki dodir sa realnoscu..,
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li je ponovo monolog u pitanju,ili je Maric smogao hrabrosti da postavi neko ozbiljno pitanje Vozdu?:think:




Vozd je izgubio svaki dodir sa realnoscu..,

Koje pitanje? Vucic sam postavlja pitanja i daje odgovore. Emisija je pandan emisiji "Teska rec" samo sto se Maric obraca Vucicu sa ti a ovaj njemu sa vi. :per: Hrabri Maric. ;)
Uzgred, niko vise ne sme da postavi bilo kakvo pitanje NIKOME iz SNS a kamo li Vucicu. Pre neko vece, Jorgovanka ucutka voditeljku RTS-a na pocetku intervjua i ova se smrzla do kraja. :rumenko:
 
gledam sad Happy, i nema ga, verovatno emisija završena


http://tvmanija.com/videos/happy-stream-2/

Стрпи се пола сата, или ако си га жељан.....окрени било који канал, сем, можда за сада, цртаних.....али не задуго...треба да
уђе и у свест најмлађих...!?!
 

Back
Top