ENGLEZI PUKLI NACISTO: "Britaniju ceka uzasna godina"

jaguar su kupili indijci 2008 godine . ja cenim da ce za par godina kad istekne taj ugovor sa sindikatima kompletnu fabriku da premeste u indiju .

sto i zvuci logicno , jer je plata indijca 10 puta manja najmanje od plate britancija

jednostavno to im je u interesu

Samo sto Jaguar iz Indije nije onaj Jaguar koji cu bogatasi iz prestiza kupiti.

A i produktivnost Indica je makar 8 puta ispod engleske.

Неописано ми је драго што су так'и смрадови к'о Енглези пукли ко шљивица ранка... А још ми је неописаније милије&драже што сваке године до 400 'иљада белих Британаца здими у Аустралију, Нови Зеланд и САД( не и Канаду, тамо је ладњикаво...), а у земљу им се скрца по 700 хиљада Пакистанаца, чамуга и сл дивота...И да... Немојте поредити Британију и Србију, јер ми нисмо светска сила. А нашим огавним пријатељима какави су нам Енглези од срца желим и горе ствари...:per::zper::per:

Svugde ima problema nekih, ali suština je da je i ta Britanija bolja od Belorusije.

Primerice, Britanija se svrstava u G7 najmoćnijih zemalja, a Belorusija ne.

Zbog toga proglašavamo retardiranom vašu ideju unije s Belorusijom i priključujemo se EU.
Ask Toma the Shovel

Tek će se pokazati koliko su SAD i Britanija stecište đavola

kad im bude gorelo pod nogama otkriće svoje pravo lice

Svet će izvesti pred lice pravde Iluminate, Masone, Ciu, Komitet 300... pokazaće se njihova avera koju su sprovodili hiljadama godina u cilju da porobe čovečanstvo a od ljudi naprave robove

Izmisli su ratove i sprovodili ih, kao i bolesti i klasno društvo jer znaju da bi fizički zdrav i duhovno stabilan čovek predstavljao pretnju za njihov novi svetski poredak

Preko straha vladaju, zli vanzemaljski entiteti ih vode(oni koji se hrane našim emocijama, bolom, patnjom..)

Sa đavolom nema saradnje, ovo je zasad dosta za vas
Istina će vam polako biti dozirana jer ne bi preživeli primanje prevelike doze..

pa pravi rus ladu nivu koja izlazi gde hoces i kosta 5-10 puta manje nego bilo koji jaguar

zato je ruja porazio nemce u drugom svetskom ratu

ruski t34 nije bio bolji od nemackog tigar tenka ali je kostao 10 puta manje brze se proizvodio i lakse popravljao

tihi ajde kazi sta bi pre vozio.................al budi iskren.......

neki ruski auto npr. ladu....ili neki engleski npr. aston martin z:hm:

Ja ipak mislim da su stvari proizvedene u Aziji, a pod kišobranom poznatih brendova, podjednako dobre kao originali.
Jer se najčešće rade po definisanim standardima. I onda nema veze ko ih sklapa.

Eventualno za neke delikatne stvari kao što su satovi iz Švajcarske ← tu će se teže naći neki Hindu sajdžija sa istim sposobnostima.

Ali za recimo kamkordere, grafičke kartice, restorane, pa eto i automobile, ne vidim zašto ih ne bi proizvodili u pogonima na drugim kontinentima.

Nisam ja za to da se neke zemlje (Zapadna Evropa) večito smatraju "uspešnima po definiciji," a druge zemlje (Istočna Evropa, Azija) večito smatraju "čobanima po definiciji."
Pod dobrim sistemom - i ranije siromašne zemlje će moći da se vozdignu.
Zato danas Jugoistočna Azija i Istočna Evropa napreduju, jer to i zaslužuju.

Back