Енглези о навијачима Хрватске: Болесни фашисти

A živo me zanima gdje ga to slušaš?
I otkud ti uopšte interesovanje za njega?

Eno ti youtube krcat njegovim pjesmama.
A i Hrvatska je "tako lijepa, tako blizu" :D
Puštaju ga na CMC, a ja često slušam muziku na tom kanalu, pošto mi se dopada muzika koju puštaju, a njega sam slušao i ranije, sa youtubea i po Hrvatskoj su ga puštali
 
Ma jok,zike pre 15 dana cuo ovde na forumu da tompson ima i neke druge pesme osim o klanju srba,pa eto da on ispadne ekstravagantan i da ima razloga da se s' nekim prepire..........indijanac obican ;)

Ne želim da se spuštim na tvoj nivo, a ne postoji drukčiji način da ti odgovorim na ovaj post. Samo ću reći, Thompsona slušam odavno
 
Šta fali ovoj pjesmi?

ne cudi me tvoj stav. imas na avataru mafijasa i ubicu a slusas tompsona. tako zreo i objektivan stav spram obraza i postenja ipak nije za cudjenje, valja opravdati nelegalno stecenu imovinu, utaju poreza, voznju ukradenih auta,narucena ubistva, sverc droge,alkohola,nafte i cigara sa slusanjem tompsona i priznanjem kosova. oj svijetla majska zoro da znas kakav ti je narod nebi ni svanula
 
ne cudi me tvoj stav. imas na avataru mafijasa i ubicu a slusas tompsona. tako zreo i objektivan stav spram obraza i postenja ipak nije za cudjenje, valja opravdati nelegalno stecenu imovinu, utaju poreza, voznju ukradenih auta,narucena ubistva, sverc droge,alkohola,nafte i cigara sa slusanjem tompsona i priznanjem kosova. oj svijetla majska zoro da znas kakav ti je narod nebi ni svanula

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
dok su im ovi na vlasti, cvetace fasizam...
0417007.28.jpg
:rotf::rotf::rotf:
za ovaj post ćeš dobiti ne 1 već 3 bone :ok:
 

Back
Top