Engleska u šoku! Novak Đoković napustio intervju za Bi-Bi-Si, nije hteo da pristane na dalje provokacije!

Ja to ne vidim tako, a ne vide ni većina drugih u svetu. Ti si jedan od malobrojnih koji je to tako sastavio.
Možeš da budeš siguran da bi ga opleli da je neosnovano to što je rekao.
i da se vratimo na pocetak

da li si ikad cuo federera ili nadala da se tako obracaju publici?

ako kazes nih nisu tako napadali, onda se zapitaj a zasto bas novaka napadaju..

slican primer ti je u fudbalu savo milosevic... covek je bio odlican fudbaler ali je iritirao svojim ponasanjem, cak su mu i u engleskoj vikali "savo majmune" :rotf:

mnogi potezu argument da ga ne vole jer je srbn..srbija ima gomilu uspesnih sportista sirom sveta pa ih ne napadaju kao novaka.. razmili malo zasto.

da li si ikad cuo federera ili nadala da se tako obracaju publici?

ako kazes nih nisu tako napadali, onda se zapitaj a zasto bas novaka napadaju..
Zato što je najbolji na svetu. Bukvalno. A nije anglosaksonac iako se sve dešava na anglosaksonskoj teritoriji.Hoće da ga ometu iiznerviraju pa da izgubi meč.

Tenis nije fudbal pa da imaš huligane navijače kao uobičajeni milje. Sve bi trebalo da bude na nivou, pa kad nije onda to treba i da se naglasi.
Djoković nije jedini sa temperamentom, bilo je, ima i biće sličnih njemu iz raznih zemalja.

Zato što je najbolji na svetu. Bukvalno. A nije anglosaksonac iako se sve dešava na anglosaksonskoj teritoriji.Hoće da ga ometu iiznerviraju pa da izgubi meč.

Tenis nije fudbal pa da imaš huligane navijače kao uobičajeni milje. Sve bi trebalo da bude na nivou, pa kad nije onda to treba i da se naglasi.
Djoković nije jedini sa temperamentom, bilo je, ima i biće sličnih njemu iz raznih zemalja.
ma kakvi
tenis ima drugu vrstu navijaca sad
nekad se tokom meca cutalo, sad se stalno nesto cuje.. promenio se profil prosecnog navijaca tenisa.
to ti sigurno tvrdim jer sam tenis ja pratio pre 30..40 godina i igrao ga i znam zasto ga sad vise ne pratim i ne igram....zbog likova koji su poceli da ga prate.

ma kakvi
tenis ima drugu vrstu navijaca sad
nekad se tokom meca cutalo, sad se stalno nesto cuje.. promenio se profil prosecnog navijaca tenisa.
to ti sigurno tvrdim jer sam tenis ja pratio pre 30..40 godina i igrao ga i znam zasto ga sad vise ne pratim i ne igram....zbog likova koji su poceli da ga prate.
Значи Ђоковић је у праву што их је прозвао, јер то што су радили није било на месту?

On već jeste GOAT što je svojom igrom obezbedio i za to mu nisu potrebna nikakva priznanja umisljene i nekulturne publike. Čovek se spustio samo na nivo tih ljudi, i neka je. Englezi najvece seljačine a izigravaju neki nivo večito. Ne znam što se zapad dozivljava apriori kao civilizovano drustvo kad ima morona i tamo koliko hoces, jedino su pametniji u odnosu na balkan po tome sto se ti moroni ne biraju za vodeće pozicije u drzavi i društvu, eto to im se jedino priznaje.

Back