Quantcast

Enejbl komentare na YT??

Black_star

Iskusan
Poruka
6.472
Zanimljivo.
Udjem na YT i skrolujem dole da pogledam sta pisu gospoda i ...nista.
1602845215235.jpeg
:lol:
Salu na stranu, nece da se ucitaju komentari! :) Vrti se onaj kruzic za ucitavanje uzalud, isto k`o kad nema mreze uopste..ali ima je.;):cool:
Otkud to sad odjednom, u cemu je caka?:confused: Gde da resim ovo?

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
459.796
Zanimljivo.
Udjem na YT i skrolujem dole da pogledam sta pisu gospoda i ...nista.
Pogledajte prilog 781277:lol:
Salu na stranu, nece da se ucitaju komentari! :) Vrti se onaj kruzic za ucitavanje uzalud, isto k`o kad nema mreze uopste..ali ima je.;):cool:
Otkud to sad odjednom, u cemu je caka?:confused: Gde da resim ovo?
Aki si video stavio kao "made for kids" , YT sam onemogućava komentare.
Ako je to slučaj, samo promeni da nije za decu.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
459.796
Nije moj video (svoje nisam ni gledao), vec bukvalno svaki na koje kliknem. Jos ih gledam van prijave, izlogovan...:think:
Mozda i jeste taj kid safe mode, ali gde se to tacno uklj/isklj, trazio sam nigde da pronadjem....
Ja to nisam primetila kod onih koje gledam, ali sam na jednom svom videla, jer sam napisala da je za decu, mada svi jesu, jer
je samo priroda i životinje na njima, ali sam videla da mi na tom jednom nema komentara, pa sam vratila da nisu za decu.

Uloguješ se, ispod svoje slike klikneš na youtube studio,
y.png

onda levo na videos i dobiješ ovo
yt.png

Black_star

Iskusan
Poruka
6.472
Kad pređeš mišem preko videa dobiješ one 4 opcije, klikni na prvu gde piše DETAILS i pod Audience promeniš
za koga je.

Pogledajte prilog 781599
Ovo sljaka u svom opsegu ocigledno, ali vazi samo za personalni video...meni treba za tudji video, u stvari za svaki video komplet.:)
Mora da postoji neka opsta opcija za YT komentare, nista mi nije jasno sta je ovo, odakle taj bag, ako je uopste bag... :confused:

Black_star

Iskusan
Poruka
6.472
Ops,evo ga.:) Nesto sam postigao i dobio komentare. U tom meniju gde su Videos imaju dole Settings, podesavanja. Kliknes tamo i ides na drugu po redu, ispod onoga Opste...pise Kanal. Ide horizontalni meni s 3 fijoke. Ides na 2.-Napredna podesavanja. I bas tamo ima ovo pitanje za decu ili odrasle, izgleda kao vazece za sve klipove. Cini mi se da je to to.:)

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
459.796
Ops,evo ga.:) Nesto sam postigao i dobio komentare. U tom meniju gde su Videos imaju dole Settings, podesavanja. Kliknes tamo i ides na drugu po redu, ispod onoga Opste...pise Kanal. Ide horizontalni meni s 3 fijoke. Ides na 2.-Napredna podesavanja. I bas tamo ima ovo pitanje za decu ili odrasle, izgleda kao vazece za sve klipove. Cini mi se da je to to.:)

Jel ti to nas zekiš? :rotf:

Ako je neko onemogućio komentare na svom kanalu, ili je to uradio sam YT, ne možeš ti to omogućiti.
Nema šanse da ti možeš omogućiti komentare na tuđem videu, takva opcija ne postoji nigde.
Možeš samo na onom koji si ti sam uploadovao.

Black_star

Iskusan
Poruka
6.472
Jel ti to nas zekiš? :rotf:

Ako je neko onemogućio komentare na svom kanalu, ili je to uradio sam YT, ne možeš ti to omogućiti.
Nema šanse da ti možeš omogućiti komentare na tuđem videu, takva opcija ne postoji nigde.
Možeš samo na onom koji si ti sam uploadovao.
oooovaaajj.... :confused: :think: da,to sam hteo reci.:whistling::D s tim sto sam mislio da omogucim komentare kod onih koji ih ne cenzurisu inace,
na to sam (100%) mislio. :lol: :confused: nista,odoh po kaput.:cool::mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.