Quantcast

Endrju Jang- Ima li sanse da bude predsednik SAD-a?

Ima li sanse Endju Jang da pobedi?

• Da

glasova: 2 25,0%
  • Ne

glasova: 6 75,0%

• Ukupno glasova
    8

arco

Aktivan član
Poruka
1.998
560033

Da li mislite da neko azijskog porekla ima sane da pobedi u SAD?

Njegove ideje zvuce malo komunisticki mada iza toga ima vise vizije zapravo i pripreme za vreme koje dolazi kada ce nestati mnogo radnih mesta.
Opet meni se svidja njegov sistem vrednosti i odnos prema porodici.
I ono sto ne krije , Dzef Bezos mu nije najdrazi tip posebno jer ne placa takse.
Kako se vama cini?

arco

Aktivan član
Poruka
1.998

Inace mi se cini da zna o cemu prica. Ono sto sam naucila o Azijatima je da se ne petljaju u ono u sta se ne razumeju.

Poruka
63.103
Не ради се о азијатском пореклу, ради се о аутсајдерском приступу. САД су двопартијска држава, а човек ван свих партијских структура, човек који занемарује не само лево крило већ и традиционалне бриге центра и мантра о некаквом универзалном приходу неће никад добити демократску номинацију.

Могао би да се окуша као независни кандидат, мада ће и то као и Шулц и Мекафи добити тачно 0.

Poruka
63.103
Како да не, сви ти Латиноси и шта већ једва чекају да се сврстају уз неког богатог корејског књишког мољца.

Шансе 0.0%

arco

Aktivan član
Poruka
1.998
Како да не, сви ти Латиноси и шта већ једва чекају да се сврстају уз неког богатог корејског књишког мољца.

Шансе 0.0%
prvo nije "korejski"
drugo nije knjiski moljac vec je radio na pokretanju mnogih startapa

trece mozda malo da se informises pre nego sto prokomentarises

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
38.086
Pogledajte prilog 560033

Njegove ideje zvuce malo komunisticki mada iza toga ima vise vizije zapravo i pripreme za vreme koje dolazi kada ce nestati mnogo radnih mesta.
I ono sto ne krije , Dzef Bezos mu nije najdrazi tip posebno jer ne placa takse.
Kako se vama cini?
Nema. Izbori nisu toliko neizvesna stvar.

Poruka
17.691
Имали су Амери првог црног предсједника, па се ништа није промјенило. Ако и овај буде "изабран", биће иста прича.

arco

Aktivan član
Poruka
1.998
koliko mogu da zakljucim nije odusevljen trosenjem para na vojne akcije

odma mi se svidja

a i ima neku viziju

svet je pun politicara bez vizije koji su ciste birokrate

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
37.566
Pogledajte prilog 560033

Kako se vama cini?
Никада више смрдљиве демократе неће бити на власти у Чемерици, осим ако се тотално не промене, јер Амери нису чипкице па да бирају сисице.

Трамп ће заувек бити председник Америке и слободног света!!!

sin Juga

Iskusan
Poruka
6.014
Ја бих први гласао за тог Кинеза.
Трибализам је још увек јак у гласачком телу, можда би имао шансе за неких 20 - 30 година.

arco

Aktivan član
Poruka
1.998
Никада више смрдљиве демократе неће бити на власти у Чемерици, осим ако се тотално не промене, јер Амери нису чипкице па да бирају сисице.

Трамп ће заувек бити председник Америке и слободног света!!!
ma on nije nikakav demokrata ali je morao da se odluci za nesto , on nije zagrizeni politicar vec covek koji je pokretao biznise i ima jasnu ideju za buducnost.

sto su onda birali demokrate do sad?

a bre Milun

Veoma poznat
Poruka
12.327
Pogledajte prilog 560033

Kako se vama cini?
Ovaj izgleda da ima osnovnu skolu ............sto znaci , nema sanse da bude americki presednik.