EMPIRE OF SPORTS

Kentora

Aktivan član
Poruka
1.319
nova igra MMORPG u kojoj se nalazite u ulozi (kako bi mi rekli)noob-a sportiste,sve dok ne postanete zvezda!U pocetku se ne placa,a kasnije da.Doduse ja bi voleo da nema placanja ovako fenomenalne igre!Sportova ima malo u pocetku ali ce dolaziti novi.Neki od njih su:FUDBAL,SKIJANJE,ATLETIKA,TENIS I KOSARKA!!!
 
36a49fce50.jpg
sports7_large.jpg
070808_empire_of_sports_4.jpg
 
blah....
pa ustanite sa kompjutera i izadjite napolje pa se pretvarajte da ste noob sportista, koji ce vam igra za tako nesto?
Razumem da ljudi igraju WoW , GW , EVE, L2, ...itd. Jer nismo u svetu zmajeva...
Ali da budes virtuelni sportista.... to bas i nije neki izazov.
Bilo kako bilo, mislim da cete svi odustati od toga, jer za tako neki poduhvat igra bi trebalo da ima zverski engine, da bi privukla igrace...
A sa svojih 500 mb Empire of Sports to sigurno nema....
 
Mozda si me pogresno shvatio, ali nisam hteo da naglasim to sto sam rekao u smislu da ce ti trebati neka masina iz buducnosti da bi igrao igru, nego u smislu da bi trebao Ajnstajn i Tesla da se spoje u jednog i da naprave igru u tom fazonu da bi me privukla, jel sad kontash?
A ni ono 500 mb se ne odnosi na engine, izvini sto nisam odvojio sa vise zareza.
Jednostavno ocu da se pozovem na cinjenicu da ne postoji MMO igra manja od 1 gb a da vredi nesto.
 

Back
Top