Emotivni copy/paste ili da li ste nekada "preneli" emocije sa jene osobe na drugu???

MA ti se zahebala i Tvin Piks!
girl_haha.gif

da znash:lol::lol::lol::lol:
I`m saved by the bell.......:wink:

nego....sta sam htela reci?!?!?!?!:-?

meni se desilo sledece: nikako nisam uspevala da dobijem dovoljno ljubavi i paznje od jednog decka....a moje emocije prema njemu su bile vrlo jaaake.....i onda je u sedmerac utrcao drugi,koji mi se ucinio adekvatniji-u tom trenutku,zbog blah blah blah....metodom copy/paste sam sebe uvalila u takwa go**a,da sada ni Sava,ni Dunav ne mogu da me operu,a smad ce oko mene da se shiri...

znaci,govnjivi TP....samo zbog tripovanja i asocijacija...
 
pitanje je jasno....
mislim na one situacije u kojima smo,zbog nemogucnosti ostvarenja nekog ljubavnog odnosa,iz bilo kog razloga,samo "preneli" nase emocije sa jedne osobe na drugu,bez mnogo razmisljanja i suocavanja sa istim.....
znaci,novu pricu gradimo na temeljima stare,potiskujuci to saznanje duboko u zaborav....
a idemo na ista mesta,slusamo istu mjuzu,ponavljamo iste fore,sve, sve je isto,samo njega/nje nema....
i da li se bojimo mogucnosti da nas takva "igra asocijacija" kad tad vrati na startnu poziciju,tj. da shvatimo da osobu A nikada nismo preboleli....

"u jednom istom srcu ima mesta za mnogo različitih ljudi.."

Oliver Mlakar Mlađi
 
da znash:lol::lol::lol::lol:
I`m saved by the bell.......:wink:

nego....sta sam htela reci?!?!?!?!:-?

meni se desilo sledece: nikako nisam uspevala da dobijem dovoljno ljubavi i paznje od jednog decka....a moje emocije prema njemu su bile vrlo jaaake.....i onda je u sedmerac utrcao drugi,koji mi se ucinio adekvatniji-u tom trenutku,zbog blah blah blah....metodom copy/paste sam sebe uvalila u takwa go**a,da sada ni Sava,ni Dunav ne mogu da me operu,a smad ce oko mene da se shiri...

znaci,govnjivi TP....samo zbog tripovanja i asocijacija...

...Od inata nemma...nemma...nemma boljeG zanataaaa...:oops::roll::oops:
 
pitanje je jasno....
mislim na one situacije u kojima smo,zbog nemogucnosti ostvarenja nekog ljubavnog odnosa,iz bilo kog razloga,samo "preneli" nase emocije sa jedne osobe na drugu,bez mnogo razmisljanja i suocavanja sa istim.....
znaci,novu pricu gradimo na temeljima stare,potiskujuci to saznanje duboko u zaborav....
a idemo na ista mesta,slusamo istu mjuzu,ponavljamo iste fore,sve, sve je isto,samo njega/nje nema....
i da li se bojimo mogucnosti da nas takva "igra asocijacija" kad tad vrati na startnu poziciju,tj. da shvatimo da osobu A nikada nismo preboleli....

desilo mi se. prijalo mi je. nisam u novom trazila starog, ali sam, prosto...ne znam..ne znam sta sam htela ni da kazem ni sta sam radila ali sam radila to iz teme. prijalo mi je...
 
pitanje je jasno....
mislim na one situacije u kojima smo,zbog nemogucnosti ostvarenja nekog ljubavnog odnosa,iz bilo kog razloga,samo "preneli" nase emocije sa jedne osobe na drugu,bez mnogo razmisljanja i suocavanja sa istim.....
znaci,novu pricu gradimo na temeljima stare,potiskujuci to saznanje duboko u zaborav....
a idemo na ista mesta,slusamo istu mjuzu,ponavljamo iste fore,sve, sve je isto,samo njega/nje nema....
i da li se bojimo mogucnosti da nas takva "igra asocijacija" kad tad vrati na startnu poziciju,tj. da shvatimo da osobu A nikada nismo preboleli....

Tacno.
Osim ako nije suprotno.
 
zakljucak: emocije su promenljiva kategorija i mogu da se okrenu protiv nas,ako ne umemo da ih kontrolisemo,tj. da ovladamo istim...copy/paste moze da se nastavi u nedogled...
a,onda nastaje haos....i ono sto je moglo da bude lepo,postane ruzno....
posledice mog c/p-a,tj. krajnji rezultati:

1. povredila sam osobe koje volim i izgubila ih trajno
2. povredila sam sebe
3. moje srce se pretvorilo u kamen i ne znam kako cu dalje
 
judi to stalno rade
ali ta emocija taj kopi paste
to je od nas
prema sebi
mi svoju emociju prema sebi kopiramo na druge
i dok nas voli obozavajuci nas svidja nam se i dok nam govori reci koje zelimo da cujemo
svidja nam se
to su sve obmane
ja sam moju jubav konzervirala stavila sam je u formaldehid i cekam
ako treba cekacu jos nekoliko zivota
nacicemo se mi
ukrsticemo srca
dotle ostali nece dobiti nista
mozda treptaj oka, mozda raskalasni smeh
i par skokova
ali emociju koja ceka onoga cija je ne delim jer je nedeljiva
pa makar da sam u sto zabluda
"covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne da sagledati"
rekao je Mali Princ
a mali princ je ipak bio princ, a princevi su sveznalice
 
zakljucak: emocije su promenljiva kategorija i mogu da se okrenu protiv nas,ako ne umemo da ih kontrolisemo,tj. da ovladamo istim...copy/paste moze da se nastavi u nedogled...
a,onda nastaje haos....i ono sto je moglo da bude lepo,postane ruzno....
posledice mog c/p-a,tj. krajnji rezultati:

1. povredila sam osobe koje volim i izgubila ih trajno
2. povredila sam sebe
3. moje srce se pretvorilo u kamen i ne znam kako cu dalje
Potpuno te razumem,slicno sam i sama uradila,
ali je,srecom,dosao On i oporavio moje srce.
 
copy
judi to stalno rade
ali ta emocija taj kopi paste
to je od nas
prema sebi
mi svoju emociju prema sebi kopiramo na druge
i dok nas voli obozavajuci nas svidja nam se i dok nam govori reci koje zelimo da cujemo
svidja nam se
to su sve obmane
ja sam moju jubav konzervirala stavila sam je u formaldehid i cekam
ako treba cekacu jos nekoliko zivota
nacicemo se mi
ukrsticemo srca
dotle ostali nece dobiti nista
mozda treptaj oka, mozda raskalasni smeh
i par skokova
ali emociju koja ceka onoga cija je ne delim jer je nedeljiva
pa makar da sam u sto zabluda
"covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne da sagledati"
rekao je Mali Princ
a mali princ je ipak bio princ, a princevi su sveznalice
paste
judi to stalno rade
ali ta emocija taj kopi paste
to je od nas
prema sebi
mi svoju emociju prema sebi kopiramo na druge
i dok nas voli obozavajuci nas svidja nam se i dok nam govori reci koje zelimo da cujemo
svidja nam se
to su sve obmane
ja sam moju jubav konzervirala stavila sam je u formaldehid i cekam
ako treba cekacu jos nekoliko zivota
nacicemo se mi
ukrsticemo srca
dotle ostali nece dobiti nista
mozda treptaj oka, mozda raskalasni smeh
i par skokova
ali emociju koja ceka onoga cija je ne delim jer je nedeljiva
pa makar da sam u sto zabluda
"covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne da sagledati"
rekao je Mali Princ
a mali princ je ipak bio princ, a princevi su sveznalice

sto volim ove emotivne copy-paste...
 

Back
Top