Quantcast

Emotivni copy/paste ili da li ste nekada "preneli" emocije sa jene osobe na drugu???

jiang

Domaćin
Poruka
4.601
MA ti se zahebala i Tvin Piks!
da znash:lol::lol::lol::lol:
I`m saved by the bell.......:wink:

nego....sta sam htela reci?!?!?!?!:-?

meni se desilo sledece: nikako nisam uspevala da dobijem dovoljno ljubavi i paznje od jednog decka....a moje emocije prema njemu su bile vrlo jaaake.....i onda je u sedmerac utrcao drugi,koji mi se ucinio adekvatniji-u tom trenutku,zbog blah blah blah....metodom copy/paste sam sebe uvalila u takwa go**a,da sada ni Sava,ni Dunav ne mogu da me operu,a smad ce oko mene da se shiri...

znaci,govnjivi TP....samo zbog tripovanja i asocijacija...

boogie wogie

Ističe se
Poruka
2.336
pitanje je jasno....
mislim na one situacije u kojima smo,zbog nemogucnosti ostvarenja nekog ljubavnog odnosa,iz bilo kog razloga,samo "preneli" nase emocije sa jedne osobe na drugu,bez mnogo razmisljanja i suocavanja sa istim.....
znaci,novu pricu gradimo na temeljima stare,potiskujuci to saznanje duboko u zaborav....
a idemo na ista mesta,slusamo istu mjuzu,ponavljamo iste fore,sve, sve je isto,samo njega/nje nema....
i da li se bojimo mogucnosti da nas takva "igra asocijacija" kad tad vrati na startnu poziciju,tj. da shvatimo da osobu A nikada nismo preboleli....
"u jednom istom srcu ima mesta za mnogo različitih ljudi.."

Oliver Mlakar Mlađi

cvaj

Zainteresovan član
Poruka
112
da znash:lol::lol::lol::lol:
I`m saved by the bell.......:wink:

nego....sta sam htela reci?!?!?!?!:-?

meni se desilo sledece: nikako nisam uspevala da dobijem dovoljno ljubavi i paznje od jednog decka....a moje emocije prema njemu su bile vrlo jaaake.....i onda je u sedmerac utrcao drugi,koji mi se ucinio adekvatniji-u tom trenutku,zbog blah blah blah....metodom copy/paste sam sebe uvalila u takwa go**a,da sada ni Sava,ni Dunav ne mogu da me operu,a smad ce oko mene da se shiri...

znaci,govnjivi TP....samo zbog tripovanja i asocijacija...
...Od inata nemma...nemma...nemma boljeG zanataaaa...:oops::roll::oops:

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
pitanje je jasno....
mislim na one situacije u kojima smo,zbog nemogucnosti ostvarenja nekog ljubavnog odnosa,iz bilo kog razloga,samo "preneli" nase emocije sa jedne osobe na drugu,bez mnogo razmisljanja i suocavanja sa istim.....
znaci,novu pricu gradimo na temeljima stare,potiskujuci to saznanje duboko u zaborav....
a idemo na ista mesta,slusamo istu mjuzu,ponavljamo iste fore,sve, sve je isto,samo njega/nje nema....
i da li se bojimo mogucnosti da nas takva "igra asocijacija" kad tad vrati na startnu poziciju,tj. da shvatimo da osobu A nikada nismo preboleli....
desilo mi se. prijalo mi je. nisam u novom trazila starog, ali sam, prosto...ne znam..ne znam sta sam htela ni da kazem ni sta sam radila ali sam radila to iz teme. prijalo mi je...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.688
pitanje je jasno....
Tacno.
Osim ako nije suprotno.

jiang

Domaćin
Poruka
4.601
zakljucak: emocije su promenljiva kategorija i mogu da se okrenu protiv nas,ako ne umemo da ih kontrolisemo,tj. da ovladamo istim...copy/paste moze da se nastavi u nedogled...
a,onda nastaje haos....i ono sto je moglo da bude lepo,postane ruzno....
posledice mog c/p-a,tj. krajnji rezultati:

1. povredila sam osobe koje volim i izgubila ih trajno
2. povredila sam sebe
3. moje srce se pretvorilo u kamen i ne znam kako cu dalje

S

Struja

Gost
judi to stalno rade
ali ta emocija taj kopi paste
to je od nas
prema sebi
mi svoju emociju prema sebi kopiramo na druge
i dok nas voli obozavajuci nas svidja nam se i dok nam govori reci koje zelimo da cujemo
svidja nam se
to su sve obmane
ja sam moju jubav konzervirala stavila sam je u formaldehid i cekam
ako treba cekacu jos nekoliko zivota
nacicemo se mi
ukrsticemo srca
dotle ostali nece dobiti nista
mozda treptaj oka, mozda raskalasni smeh
i par skokova
ali emociju koja ceka onoga cija je ne delim jer je nedeljiva
pa makar da sam u sto zabluda
"covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne da sagledati"
rekao je Mali Princ
a mali princ je ipak bio princ, a princevi su sveznalice

Blondie_Doll

Zainteresovan član
Poruka
321
zakljucak: emocije su promenljiva kategorija i mogu da se okrenu protiv nas,ako ne umemo da ih kontrolisemo,tj. da ovladamo istim...copy/paste moze da se nastavi u nedogled...
a,onda nastaje haos....i ono sto je moglo da bude lepo,postane ruzno....
posledice mog c/p-a,tj. krajnji rezultati:

1. povredila sam osobe koje volim i izgubila ih trajno
2. povredila sam sebe
3. moje srce se pretvorilo u kamen i ne znam kako cu dalje
Potpuno te razumem,slicno sam i sama uradila,
ali je,srecom,dosao On i oporavio moje srce.

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.688
copy
judi to stalno rade
to je od nas
prema sebi
i dok nas voli obozavajuci nas svidja nam se i dok nam govori reci koje zelimo da cujemo
svidja nam se
to su sve obmane
nacicemo se mi
ukrsticemo srca
i par skokova
rekao je Mali Princ
paste
judi to stalno rade
to je od nas
prema sebi
svidja nam se
to su sve obmane
nacicemo se mi
ukrsticemo srca
i par skokova
rekao je Mali Princ

sto volim ove emotivne copy-paste...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.