Emo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gotivne su mi emo devojke (samo po izgledu)
inace ovako "mrzim EMO" mislim da se mnogo foliraju...ili mozda zapravo i ne znaju shta je EMO i samo im se swidja LOOK, to je cak i podnosljivo
 
Full_Metal_Cut_by_aLiTaBlondeGoth-1.jpg
 
То ти је кад си у фазону педерлука и размишљања типа ``сад ћу да плачем без разлога`` и ``убићу се, свет ме не воли`` и сл. Мораш и да стално пиздиш и сл.

Khm... Emo je po nekoj definiciji osoba koja ne pripada ni jednoj grupi, nema nikoga na svetu i bla bla...
Ali sada to vec postaje paradoks posto je emo postala velika grupa i treba nam novi naziv za ljude koji ne pripadaju nikome i nemaju nista ni priblizno slicno sa drugima
 
E Emo je definitivno pederski sad citam poruke u profilu nekog emosa vecu gomilu pederluka nisam u zivotu video,nema nista protiv devojaka koje se na to tripuju ali protiv muskaraca da e on da sere nesto o ljubavi,samoubistvu zbog ljubavi to je tako pederski!!
 
Jednom reče neki pametan čovek na pdf muzika da emići seku vene plazma keksom. :mrgreen: E to je prava slika emića... A i ova sekana, šta sad ti nešto kao... :roll: A da, ti voliš Billa. :heart: :lol:
 
Da volim ga. Znas obozavam ga. Joj & on se odmah zaljoobio u mene... Evo sad cu ja da vam ispricam tu pricu...
Bese to neke davne 1444... I ja sam bila mlada... I on je bio mlad... Radio je na dvoru Hanca Johana XXX
A ja sam radila kao slooga na tom dvoru... I jedne tmoorne noci, dok je kisa lila niz ulice, ja sam polazila prema mojoj soopi... Okliznoola sam se & pala, a onda, odjednom, neko me je nezno podigao... I ja sam videla te kestenjaste vlazne oci kako gledaju u mene. Odmah sam se zaljoobila... I nakon boorno provedene noci... vencali smo se... Ali moja sreca je kratko trajala... Vec nakon 10 dana, poceo je rat & njega su zarobili & odveli ga daleko... A ja ga & dalje volim :cry:
Eto vam prica... Molim vas nemojte da me ismevate, ne znate koliko je meni tesko :(:(
Mozda ga vise nikad u zivotu ne vidim... Ax...



Anyway, da se vrijatimo. Imate mnogo ogranicenja misljenja. Ako je neko emo znaci on sad oce da se ubije, on se sece, on samo kooka...
Oke.
Ako je tako, onda su SVI metalci sektasi, SVI ne verooju u Boga & SVI se mole Satani.
K
Resena stvar....
 
E pa ajde kazi kako je onda!???
To su ogranicena misljenja!
Sami ste krivi j*t!
E ajde neka neko kaze nesto sto ce stvarno da odbrai, a ne ovo, "Ne loopaj, ne se*i....."
AJDE!
 
ovde se pricha o pravim emosima, a ne o fensi emosima koje vidish na ulici
pravi emosi STVARNO su uvek depresivni, STVARNO plachu chesto, STVARNO imaju zhelju za samoubistvom itd.
 
Xa xa
Ne veroojem
Sta je tu toliko lose?
Samo prolazna faza kod teena.
A i izvini molim te, de ti nalazis PRAVE, STVARNE emose u Srbiji?
Svi se foliraju!
 
uhhh, poznajem par "pokušaja" emosa, i mogu reći da negativnije i isfoliranije osobe nisam srela :rolleyes: a to je strašno za moja shvatanja, jer na sve životne situacije gledam s pozitivne strane..
 
Meni se svidjaju EMO frizure... Nekada napravim sam kombinaciju emo, fensi i sportske varijante i to je SooPEr! :) Pa Srbenda, mi smo u 21. veku koliko ja znam!
 
Da volim ga. Znas obozavam ga. Joj & on se odmah zaljoobio u mene... Evo sad cu ja da vam ispricam tu pricu...
Bese to neke davne 1444... I ja sam bila mlada... I on je bio mlad... Radio je na dvoru Hanca Johana XXX
A ja sam radila kao slooga na tom dvoru... I jedne tmoorne noci, dok je kisa lila niz ulice, ja sam polazila prema mojoj soopi... Okliznoola sam se & pala, a onda, odjednom, neko me je nezno podigao... I ja sam videla te kestenjaste vlazne oci kako gledaju u mene. Odmah sam se zaljoobila... I nakon boorno provedene noci... vencali smo se... Ali moja sreca je kratko trajala... Vec nakon 10 dana, poceo je rat & njega su zarobili & odveli ga daleko... A ja ga & dalje volim :cry:
Eto vam prica... Molim vas nemojte da me ismevate, ne znate koliko je meni tesko :(:(
Mozda ga vise nikad u zivotu ne vidim... Ax...



Anyway, da se vrijatimo. Imate mnogo ogranicenja misljenja. Ako je neko emo znaci on sad oce da se ubije, on se sece, on samo kooka...
Oke.
Ako je tako, onda su SVI metalci sektasi, SVI ne verooju u Boga & SVI se mole Satani.
K
Resena stvar....

Istina necu da budem niciji rob pa ni satanin ko ga ****!!
 
Da volim ga. Znas obozavam ga. Joj & on se odmah zaljoobio u mene... Evo sad cu ja da vam ispricam tu pricu...
Bese to neke davne 1444... I ja sam bila mlada... I on je bio mlad... Radio je na dvoru Hanca Johana XXX
A ja sam radila kao slooga na tom dvoru... I jedne tmoorne noci, dok je kisa lila niz ulice, ja sam polazila prema mojoj soopi... Okliznoola sam se & pala, a onda, odjednom, neko me je nezno podigao... I ja sam videla te kestenjaste vlazne oci kako gledaju u mene. Odmah sam se zaljoobila... I nakon boorno provedene noci... vencali smo se... Ali moja sreca je kratko trajala... Vec nakon 10 dana, poceo je rat & njega su zarobili & odveli ga daleko... A ja ga & dalje volim :cry:
Eto vam prica... Molim vas nemojte da me ismevate, ne znate koliko je meni tesko :(:(
Mozda ga vise nikad u zivotu ne vidim... Ax...



Anyway, da se vrijatimo. Imate mnogo ogranicenja misljenja. Ako je neko emo znaci on sad oce da se ubije, on se sece, on samo kooka...
Oke.
Ako je tako, onda su SVI metalci sektasi, SVI ne verooju u Boga & SVI se mole Satani.
K
Resena stvar....

Ne molimo se Satani, mi vorsipujemo Svaruna. :worth:

Aaaa, Svarun :worth:

Pa, da, na yumetal forumu otvorena tema - izgradnja Svarunovog hrama na Novom Beogradu. Hahaha...

:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top