Emiru Kusturici oduzeta nagrada zbog podrške Rusiji

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
46.513
Слажем се да би то требало да буде и питање за читав свет, али очигледно није, него напротив неонацисти још од Мајданског пуча уживају подршку САД и водећих земљаља западне Европе.А пошто се ради на истребљењу Руса неометано од света и међународних институција већ осам година Руси јесу позвани и имају право да са тим заврше.
И као што видимо и завршиће.
Ne znam vise. Ovo mi malo lici na 2001 i kad je Bus pokrenuo rat protiv Avganistana zbog terorizma, moze se oduziti.

Mislim trebalo je zaustaviti se na teritorijama gde zivi rusko stanovnstvo, jer sve ostalo nema smisla i moze se produziti unedogled i naci pod tom "denacifikacijom" izgovor da se seo svet ako se zeli, figurativno receno, napadne.

Nije mi najjasnije za sta Putin ratuje. Da li za to ili da vrati ruske zemlje ranije izgubljene pod okrilje Rusije cak i drugde osim u Ukrajini. Ili pak mozda nesto i trece, sire. Jer to gde on vidi naciste, moze se i posle tog rata na toj ili nekoj susednoj teritoriji nastaviti, pa da li treba beskonacno da ratuje?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.