Emancipovani heroji

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.591
Hodam ovako emancipovana gradom i pitam se gde su nestali heroji... Nema nikog da dođe i da kaže: ne brini, mala, ja ću to da ti sredim. Ne. Svi kukaju kao neke babe. Nijedan nema taj zaštitnički poriv. Nema heroja, nestali su. Najgore mi je kad kukaju konto svojih ličnih performansa kao što je mali penis, npr. Užas.

Još što hoće da se svađaju kad mala nešto kida, to pa tek.

Šta vi kažete na to? Gde su nestali heroji?
 
Хероји су постали хомосексуалци.

Ја питам једног, зашто си прешао на страну еманципатора.

Каже, разводио се 3 х, са разним женама, док није схватио да су мушкарци осећајнији ... :kafa: ...тјаа...
 
Hodam ovako emancipovana gradom i pitam se gde su nestali heroji... Nema nikog da dođe i da kaže: ne brini, mala, ja ću to da ti sredim. Ne. Svi kukaju kao neke babe. Nijedan nema taj zaštitnički poriv. Nema heroja, nestali su. Najgore mi je kad kukaju konto svojih ličnih performansa kao što je mali penis, npr. Užas.

Još što hoće da se svađaju kad mala nešto kida, to pa tek.

Šta vi kažete na to? Gde su nestali heroji?
Нема у Србији више хероја, сви гледају своје дупе искључиво.

Ја сам изгубио наду у Србију оног тренутка када сам гледао онај видео из јавног превоза у БГ-у или где већ, кад је онај болесник пипао и узнемиравао девојчицу, а сви окрећу главе и гледају кроз прозор.

То је један од знакова да су Срби постали жестоке чке.
 
Fora je da budes kao Elajza Vud u Spajdermenu, preko noci spasavas ljude, preko dana si uzoran gradjanin koji funckionise na ravnopravnoj osnovi sa svima, ziveci sa tim osecajem plemenitosti koji ti je nagrada sam po sebi.

I onda je mrmot zamotao cokoladu u foliju.
 
Нема у Србији више хероја, сви гледају своје дупе искључиво.

Ја сам изгубио наду у Србију оног тренутка када сам гледао онај видео из јавног превоза у БГ-у или где већ, кад је онај болесник пипао и узнемиравао девојчицу, а сви окрећу главе и гледају кроз прозор.

То је један од знакова да су Срби постали жестоке чке.
E da je to jedini.Bolest
 
Знам да није једини, али да се деси још стотину таквих случајева у јавном превозу, кладим се да би у 90 случајева остало без реакције.

Постали смо зомбији и идиоти.
Nema covecnosti sve manje,ali veruj da je ima.
Ima tih malih obicnih ljudi koji rade divne stvari i nekako te naginju da se trudis da budes bolji covek.
Samo se fukara jace cuje.
 
Знам да није једини, али да се деси још стотину таквих случајева у јавном превозу, кладим се да би у 90 случајева остало без реакције.

Постали смо зомбији и идиоти.
Nije to tako idiotski u zemlji u kojoj ako prekoračiš "nužnu odbranu" ti ideš u zatvor...
 
Nema nikog da dođe i da kaže: ne brini, mala, ja ću to da ti sredim.

Kazati emancipovanoj ženi tako nešto u današnjoj klimi je (u njenoj glavi) isto što i kazati joj da je nesposobna.

Ne. Svi kukaju kao neke babe.

Moderno doba propoveda da je pokazivanje emocija zdravo, poželjno, a ponekad čak i znak snage. Neki ''muškarci'' su to protumačili na svoj način te su brže-bolje uzeli da kukaju na sve.

Nijedan nema taj zaštitnički poriv.

Ima, samo ih zabole uvo da se tako ponašaju prema emancipovanim ženama, jer znaju da im u dosta slučajeva sleduje prekor za zaštitničko tj. patrijarhalno ponašanje.
 
Ја сам изгубио наду у Србију оног тренутка када сам гледао онај видео из јавног превоза у БГ-у или где већ, кад је онај болесник пипао и узнемиравао девојчицу, а сви окрећу главе и гледају кроз прозор.

U ovoj zemlji, heroje koji takve sprečavaju da havarišu treba tražiti po sudnicama.
 
Poslednja izmena:
Kazati emancipovanoj ženi tako nešto u današnjoj klimi je (u njenoj glavi) isto što i kazati joj da je nesposobna.



Moderno doba propoveda da je pokazivanje emocija zdravo, poželjno, a ponekad čak i znak snage. Neki ''muškarci'' su to protumačili na svoj način te su brže-bolje uzeli da kukaju na sve.



Ima, samo ih zabole uvo da se tako ponašaju prema emancipovanim ženama, jer znaju da im u dosta slučajeva sleduje prekor za zaštitničko tj. patrijarhalno ponašanje.
Bravo, bravo, maleni!
 
Hodam ovako emancipovana gradom i pitam se gde su nestali heroji... Nema nikog da dođe i da kaže: ne brini, mala, ja ću to da ti sredim. Ne. Svi kukaju kao neke babe. Nijedan nema taj zaštitnički poriv. Nema heroja, nestali su. Najgore mi je kad kukaju konto svojih ličnih performansa kao što je mali penis, npr. Užas.

Još što hoće da se svađaju kad mala nešto kida, to pa tek.

Šta vi kažete na to? Gde su nestali heroji?
Cim su se na "trzistu" pojavile herojine,nije vise bilo potrebe za herojima.Vi ste (zene) pozavrsavale sve kako oficijelne,tako i zivotne skole,postale
ste sve sto se moze postati.Vozite autobuse,teske kamione,osvojili ste visoke drzavne funkcije......ostajete u drugom stanju,kada vam se cefne,
putem van telesne oplodnje,seksate se medju sobom ! Potreba za muskarcima je u praksi,postala suvisna.I sada vi,tako napredne zene,pitate nas
muskarce,gde su nam zastitnicki porivi,u odnosu na zene.Pitanje je vise nego smesno i suvislo.Razmislite o tome....!!!
 
Нема у Србији више хероја, сви гледају своје дупе искључиво.

Ја сам изгубио наду у Србију оног тренутка када сам гледао онај видео из јавног превоза у БГ-у или где већ, кад је онај болесник пипао и узнемиравао девојчицу, а сви окрећу главе и гледају кроз прозор.

То је један од знакова да су Срби постали жестоке чке.
Eto, npr to. Baš tako. Nije da se traži nešto nemoguće. Nego samo da je jedan skočio, skočili bi i drugi, a ta pič.ka bi se usrala.
 
Cim su se na "trzistu" pojavile herojine,nije vise bilo potrebe za herojima.Vi ste (zene) pozavrsavale sve kako oficijelne,tako i zivotne skole,postale
ste sve sto se moze postati.Vozite autobuse,teske kamione,osvojili ste visoke drzavne funkcije......ostajete u drugom stanju,kada vam se cefne,
putem van telesne oplodnje,seksate se medju sobom ! Potreba za muskarcima je u praksi,postala suvisna.I sada vi,tako napredne zene,pitate nas
muskarce,gde su nam zastitnicki porivi,u odnosu na zene.Pitanje je vise nego smesno i suvislo.Razmislite o tome....!!!
Znači, da bi ti bio heroj, potrebno ti je da žene bude nesposobne?

OT: lepo mi je da ljudi budu sposobni i agilni, za odizanje fedore kad me sretne u prolazu me zabole.
 

Back
Top