Sta mislite o ovom pevacu? Da li mislite da je ziv? http://translate.google.rs/translat...resley+1984&hl=sr&biw=1600&bih=763&prmd=ivnso
) niti ga sluša niti ga ceni. Sva ta muzika koju je on stvarao i koju su njemu slični stvarali je danas, nažalost izumrla.