Quantcast

elite dangerous besplatan 19. novembra

MrNapokon

Elita
Poruka
19.307
Pa igras, ionako su te misije letenje , ma u kom brodu da si. Imas i sletanje pa ono vozilo itd. Ja sam trenutno
u krait-u :P
I ono fora je sad naci inzenjere...
Ma otkljucao sma dobar deo ing, guardian boost, imam anakondu, fdl, corvetu, sustinaki sve brodove koje sam hteo. Pve mi dosadio u stvari hteo sma na startu pvp, al za to je tek meta gradnja i grinding. Kad sma skapirao da je nista od prizma stitova i kako ih nabaviti samo sam ostavio. Mozda Odissey pruzi nesto uzbudljivije. Mada priznajem, nemam toliko vremena, voleo bih da imam vise.

bmaxa

Iskusan
Poruka
6.122
Ma otkljucao sma dobar deo ing, guardian boost, imam anakondu, fdl, corvetu, sustinaki sve brodove koje sam hteo. Pve mi dosadio u stvari hteo sma na startu pvp, al za to je tek meta gradnja i grinding. Kad sma skapirao da je nista od prizma stitova i kako ih nabaviti samo sam ostavio. Mozda Odissey pruzi nesto uzbudljivije. Mada priznajem, nemam toliko vremena, voleo bih da imam vise.
Hehe, pa ti si zavrsio igru ;)
Bravo masjtore!

MrNapokon

Elita
Poruka
19.307
Hehe, pa ti si zavrsio igru ;)
Bravo masjtore!
Ma gde zavrsio. Elite se ne zavrsava. Uleteo sam jednom sa meta fdl u open kod Farsier sistema, cisto da vidim koliko ce izdrzati dugo (doduse bez prizmi i jos ponekih neinzenjerskih modula) . Dva fdl me pratila i izvukla iz super cruza. Uspeo sam da se drzim cak celih 5 do 10 minuta dok mi nije razbio cockpit i ostavio. Imao sam minut i po da stignem do stanice. Cak sam uspeo.

MrNapokon

Elita
Poruka
19.307
E da. Samo me zesce iritira sto su se povukli trendom da vanzemaljski dizajn mora da bude orgenik. Znaci hteo sam da bacim monitor kroz prozor. Orgeeeniiik. Nema vise ni filma ni igre a da dizajn vanzemaljaca nije radio neki art stejshn snob napaljen na japanske tehnike crtanja i skulpture izvlacenjem gomile nekoh pipkova, uvrnutih organskih formi i siljaka.

bmaxa

Iskusan
Poruka
6.122
E da. Samo me zesce iritira sto su se povukli trendom da vanzemaljski dizajn mora da bude orgenik. Znaci hteo sam da bacim monitor kroz prozor. Orgeeeniiik. Nema vise ni filma ni igre a da dizajn vanzemaljaca nije radio neki art stejshn snob napaljen na japanske tehnike crtanja i skulpture izvlacenjem gomile nekoh pipkova, uvrnutih organskih formi i siljaka.
Nedostatak maste...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.