Eli Vizel

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Elie%20Wiesel.jpg


Eli Vizel, jedan od velikih anti-srpskih glasnogovornika 90 ih godina i jedan od perjanica antisrpske kampanje. (Elie Wiesel) Inače Jevrej poreklom iz Rumunije koji je toliko pljuvao Srbe da je postao jedan od onih koje smo stavili pod "Antisrpsku cionističku zaveru".

E, pa sad- posvadjao se sa Muslimanima. Podneo je ostavku u organizaciji koja se bavi "genocidom" u Srebrenici - "Kanadski institut za genocid". Naime svojim članovima poslao je kratko saopštenje u kome kaže da "Eli Vizel ne može da bude u istoj organizaciji sa čovekom kao što je Emir Ramić"

Naime, došlo je do kuršlusa pošto se otkrila pozadina muslimana iz te organizacije. Eli Vizel sada smatra da je iskorišten u cilju blaćenja Srpskog naroda od strane islamskih fundamentalista. Veliku zaslugu za ovaj dogadjaj ima "naša" Džulija Gorin koja je čeprkala po onome što taj "institut" objavljuje i pronašla da je finansiran od strane islamista i da se bavi anti-srpskom i anti-semitskom propagandom. 28. februara mu je poslala pismo u kome je to navela.
Par sedmica nakon toga, Eli Vizel podneo je ostavku!
 
Баш ме брига за ђубре. Његова оставка не значи ништа ако се ЈАВНО не извини Србима и каже да је лагао што је причао или био обманут. Овако ништа...
 
Elie%20Wiesel.jpg


Eli Vizel, jedan od velikih anti-srpskih glasnogovornika 90 ih godina i jedan od perjanica antisrpske kampanje. (Elie Wiesel) Inače Jevrej poreklom iz Rumunije koji je toliko pljuvao Srbe da je postao jedan od onih koje smo stavili pod "Antisrpsku cionističku zaveru".

E, pa sad- posvadjao se sa Muslimanima. Podneo je ostavku u organizaciji koja se bavi "genocidom" u Srebrenici - "Kanadski institut za genocid". Naime svojim članovima poslao je kratko saopštenje u kome kaže da "Eli Vizel ne može da bude u istoj organizaciji sa čovekom kao što je Emir Ramić"

Naime, došlo je do kuršlusa pošto se otkrila pozadina muslimana iz te organizacije. Eli Vizel sada smatra da je iskorišten u cilju blaćenja Srpskog naroda od strane islamskih fundamentalista. Veliku zaslugu za ovaj dogadjaj ima "naša" Džulija Gorin koja je čeprkala po onome što taj "institut" objavljuje i pronašla da je finansiran od strane islamista i da se bavi anti-srpskom i anti-semitskom propagandom. 28. februara mu je poslala pismo u kome je to navela.
Par sedmica nakon toga, Eli Vizel podneo je ostavku!

Још један у низу који се покајао за све неистине и зло које је нанео Српском народу.
Истина увек изађе на светлост дана и никада није касно...
 
Није се старац покајао него је схватио да џихадија ради о глави његовим љубљеним Јеврејима и његовом љубљеном Израелу, па је сад љут на њих.

За Србе га заболи дупе, а целу причу око Сребренице је користио искључиво да би се опет наметнуо као морални арбитар и са те позиције још приљежније и успешније подржавао Израел.

И то је све ОК, Јеврејин воли Израел, али глупо је и помислити да му је стало да ли је и један Србин жив или мртав, или и један Базнијак, или било ко други осим његових Јевреја.

Ко му **** матер.
 

Back
Top