electro-goth

blacknymph

Aktivan član
Poruka
1.046
Nisam sigurna da li postoji ova tema... Ako postoji,izvinjavam se... Pre par nedelja slucajno sam dospela na afterparti u akademiju povodom nastupa benda Theatre of Dreams (nemacki bend). Moram da priznam da sam imala sasvim drugaciju predstavu o toj muzici...Ne mogu da kazem da mi je muzika fuj a ni da sam oduslevljena...Jedini komentar je "zbunjenost"... Zanima me koliko uopste ljudi ovde slusa elektro gotik i sta mislite o tome...?!
 
dobar je elektro gotik, ja slusam ponekad ali ne mogu bas bilo kad, samo kad sam u nekom posebnom raspolozenju za to, nekad moze da smori ali to je retko... u svakom slucaju dobra stvar, dize...
 
ja sam imao nekad neku devojcicu goticarku pa sticajem okolnosti sam slusao.
dijari of dzrims,london after midnajt,malice mizeri....

pa sve u svemu meni je muzika SRAAAANJE!
ali te goticarke su :mrgreen::mrgreen:

a one fegete goticare sto mrzim:mad: prokleti ******!
 
Ono sto mi je bilo jako zanimljivo na elektro gotiku je to da ljudi izgledaju "kao da nisu iz Srbije" to je naravno bio komentar jedne moje ortakinje...Tu je i podatak da su clanove DOD_a uhapsili tj. hteli da uhapse jer su izgledali "cudno". Ipak moram da priznam da mi se svidja taj njihov "nacin oblacenja" to se naravno ne odnosi na momke jer je vecina bila u koznim korsetima i crnim haljinama do zemlje...?! Dakl epilog svegao ovoga je da u srbiji veoma malo ljudi zna sta je elektro gotik...jos manje slusa elektro gotik... a meni je drago da sam u onoj grupi (ne)srecnih?! koji su imali prilike da cuju i tu vrstu muzike...
P.S. Beco nikada necu skapirati tvoj muzicki ukus ali te svejedno volim:-D
P.P.S. DFO muva sve sto dise...:-D
 
bila je tema, Gothic se zvala, ali je uništena pričom o gothic metal bendovima (koji većinom spadaju u symphonic metal al' nvm)
prosto obožavam i elektro-gotik i sve podžanrove
da krenemo: DoD, Diorama, Deine Lakaien, Athamay, Torture Tekk, Clan of Xymox, London After Midnight, Blutengel, L'ame Immortelle, Assemblage 23, Rotersand, In Strict Confidence, The Cruxshadows, Mechanical Moth, Covenant, Wumpscut, Wolfsheim, Neuroticfish, Icon Of Coil, Panzer AG, Die Form, Grendel, Leæther Strip, Lacrimosa..... i tako u beskraj

izgleda da će In Strict Confidence doći u toku sledeće godine, iako nije potvrđeno tačno kada
 

Back
Top