Ekstremni BDSM i problem u pronalaženju seksualnog partnera

Richard III

Domaćin
Poruka
3.796
Pitanje i za muškarce i žene: da li se ložite na neke od ovih stvari, potpuno potčinjavanje, ekstremna ponižavanja, psihološko vredjanje, objektiviziranje, pissing, scat i slične stvari. I ako da, koliko vam je teško da pronadjete partnera, muškog ili ženskog, koji bi pristao da vam se potpuno potčini u ovom smislu i dozvoli da bude vaš sub. Dakle ne govorim o nekim lajt varijantama, nego potpuno psihološko i seksualno potčinjavanje i uništenje u kom uživaju oba partnera, i dom i sub. Gde ovakvi ljudi da pronadju partnera i da li ima nade za njih? :D
 
Pitanje i za muškarce i žene: da li se ložite na neke od ovih stvari, potpuno potčinjavanje, ekstremna ponižavanja, psihološko vredjanje, objektiviziranje, pissing, scat i slične stvari. I ako da, koliko vam je teško da pronadjete partnera, muškog ili ženskog, koji bi pristao da vam se potpuno potčini u ovom smislu i dozvoli da bude vaš sub. Dakle ne govorim o nekim lajt varijantama, nego potpuno psihološko i seksualno potčinjavanje i uništenje u kom uživaju oba partnera, i dom i sub. Gde ovakvi ljudi da pronadju partnera i da li ima nade za njih? :D
E moj brate, i ti kritikujes Miroljuba...
 
Uvek sam sam pitao sta je ekstremni. Znaci sket i pis. Ima ljudi koji to vole a u opste se ne svrstavaju pod bdsm. Licno ne uzivam u tome, doduse nisam ni probao osim da piski predamnom. To mi je seksi. To bi bila neka vrsta probijanja intime. Nije lose... Mi lajk.
E sad ako je to vec nesto sto vas zaista povredjuje ili ugrozava, tipa da jedete izmete jedno drugom, ne bik preporucio. Nisu kaloricna...
Gde da nadjes. Pa ovi sajtovi namenjeni tome su meni nekako bez veze. Nekako su postali kao fb u smislu forme. Javni kad saznas.
 
Mene lično ne zanimaju, i zapravo su mi odbojni, "pissing" i "scat" fetši. Negde sam pročitao glasinu da je Ashton Kutcher tražio od Demi Moore da piša po njemu. Ja to nikada od svoje žene ne bih tražio, ne zato što to smatram nečim nepristojnim, već prosto zato što mi je sam čin odbojan. Ne privlače me ni blaži fetiši kao što su lizanje stopala, pazuha i slično. Takođe ne vidim nikakvog zadovoljstva u ponižavanju -- bilo da ja ponižavam nju ili ona mene. Nanošenje bola -- šamaranjem, bičevanjem i drugim predmetima i tehnikama -- je takođe nešto što me ostavlja ravnodušnim. Jednostavno me te stvari ne uzbuđuju.

Ono što tražim od suprotnog pola, a uzbuđuje me, i što moze da se protumači kao neka vrsta "potčinjenosti" ili "submisivnosti" sa njene strane, iako je zapravo suprotno od toga, jeste da me poštuje kako u svakodnevnom životu tako i tokom minuta koji su posvećeni vođenju ljubavi. To znači da zna kako sme i kako ne sme da se ophodi sa mnom i da se drži toga. Mora da bude otvorenog civilizovanog dijaloga u vezi svega, mora da zna da prihvati "Ne" kao odgovor, ne sme da bude napadna, mora da bude nežna, obazriva i pažljiva u ophođenju sa mnom, na moja pitanja mora da odgovara pristojno i svoja pitanja mora da postavi učtivo; na kraju, mora da bude zainteresovana da čuje šta ja zapravo želim (iako to možda nije nešto što bi ona htela da ispuni i što bi eventualno ispunila.) Prosto rečeno, očekujem da se prema meni ponaša onako kako se ja ophodim prema njoj. Tante za tante. Sve to možda ne govori kakav seks zapravo želim ali je neophodno za dobar seks.
 
Ima.
Ne znam kako se nalazi, u Srbiji izgleda- slučajno.
Mislim za tebe, mene i "obične ljude".
Sa druge strane, imaš Gothic ljude koji su skoro pa...nisu ali verujem da znaju ko zna.
Za Gothic info u BG one su samo pripadnice goth i vamp grupa.
Ali mora se odnekud početi.
Ako tražiš, naći ćeš, mada pazi šta želiš, ne znam koliko ti je pametno ulaziti u tu priču.
Nekad je tanka linija između Gothic, Punk i Domino sex
 

Prilozi

  • FB_IMG_1604249306583.jpg
    FB_IMG_1604249306583.jpg
    115,7 KB · Pregleda: 22
  • FB_IMG_1604249362604.jpg
    FB_IMG_1604249362604.jpg
    57,6 KB · Pregleda: 19
Pitanje i za muškarce i žene: da li se ložite na neke od ovih stvari, potpuno potčinjavanje, ekstremna ponižavanja, psihološko vredjanje, objektiviziranje, pissing, scat i slične stvari. I ako da, koliko vam je teško da pronadjete partnera, muškog ili ženskog, koji bi pristao da vam se potpuno potčini u ovom smislu i dozvoli da bude vaš sub. Dakle ne govorim o nekim lajt varijantama, nego potpuno psihološko i seksualno potčinjavanje i uništenje u kom uživaju oba partnera, i dom i sub. Gde ovakvi ljudi da pronadju partnera i da li ima nade za njih? :D
Imaš sajt...nakači se tamo. Ima dileja kol'ko 'oćeš!Još ti sve razvrstano po kategorijama.
 

Back
Top