Екстра цртани оголио банкарску мафију - погедати под обавезно!!!

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
Проветљујуће делује на неупућене, занимљив за упућене, а поразан за дежурне спамере, другосрбијаше и јапије:


Дакле и овце на броју и вукови изрешетани истином, срећа и радост за потлачену Србију.

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Гледао сам га. Добар је, али више за американце него за нас. Ми одавно то знамо.

Ти то себи персираш или не знаш да незнање и испраност мозгова станује у главама већине народа у Србији?
 
Moc bankarskog sektora treba hitno ograniciti. Na globalnom nivou odrediti kamatne stope, obavezati sve banke da posluju po njima, zastititi klijente, i naravno naterati banke da za uzvrat sto posluju u drzavi, njoj tj. drzavi da mora davati odredjen iznos u bezkamatnim kreditima, a ostale kredite sa kamatom 1%!

... i da jednom nedeljno možeš da tucaš koju god poželiš.
 
Одличан филм.
Између осталог о томе прича и Ралф Еперсон у "Невидљива рука". Тако да сам то знао и од раније.

Добро је што су направили филм јер народ широм света не чита књиге и бар на тај начин може да се информише. Једино што би требало убацити титлове.
 
Gledao sam ga cim se pojavio... ide na foru zeitgeista.

samo sto se ni ovde ne kaze da su banke u jevrejskim rukama ;)
Зеитгејст није добар јер ништи хришћанску религију(користећи најаве које говоре о доласку Исуса Христа код разних народа) а то иде на руку креаторима новог светског поретка јер између осталог они желе да пониште све религије. Тако да је зеитгејст једна велика манипулација.
А овај је лепо испричана прича за оне који не читају књиге.
 
Зеитгејст није добар јер ништи хришћанску религију(користећи најаве које говоре о доласку Исуса Христа код разних народа) а то иде на руку креаторима новог светског поретка јер између осталог они желе да пониште све религије. Тако да је зеитгејст једна велика манипулација.
А овај је лепо испричана прича за оне који не читају књиге.

Ја сам мислио да је Цајтгајст добра идеја док нисам видео Жака Фрескоа како говори о ограниченом броју људи на планети. Тада ми је постало јасно коме је намењена та утопија.
 
Moc bankarskog sektora treba hitno ograniciti.

Sektor B je kako ovde tako i tamo odavno ograničilo one koji bi trebalo njiega da ograničavaju.

Setite se samo sa kojim je entuzijazmom mladi Lider DOSa Dinkić razorio postojeći bankarski sistem i zamenio ga onim o kome se ovde raspreda.
 
film na zabavan nacin objasnjava ono sto sam vam ja pricao odavno

zapad preko banaka i kredita pljacka i porobljava citave nacije i drzave

Srbija je od 2000 godine rob zapadnih banaka i upravo smo bombardovani i napadnuti 1999 zato sto nismo bili robovi zato sto nismo uzimali kredite MMF-a svetske banke ECB-a

zato sto nismo prodavali dinarske hartije od vrednosti indeksirane u evrima sa kamatom od 13% TIM ISTIM BANKARIMA kao sto to radi tadic danas

ECB odstampa papirne evre i pozajmljuje ih bankarima sa kamatom od 1.5% . bankari nateraju TADICA I NJEGOV REZIM da stampaju SRPSKE PAPIRICE zvane DINAR i da daju na njih kamatu od 13%

Onda bankari pozajme evro papirice po 1.5% da kupe dinar papirice po 13% a razliku tj KAMATU placa GLUPI SRPSKI NAROD!

Pozajmljeni novac se trosi na najvecu glupost od svih gluposti koje postoje JACANJE KURSA PAPIRA ZVANOG DINAR

Prakticno Tadic daje tim bankarima nazad ISTI NOVAC koji je pozajmio u nase ime!

Istovremeno Tadic kroz povecanje kontrolisanih cena kreira NAJVECU INFLACIJU U EVROPI koja i ono malo novca kojeg imamo u rukama cini JOS BEZVREDNIJIM NEGO STO JE BIO JUCE

jedino resenje je glasanje za one koje ne kontrolise zapad

jedino resenje je glasanje za SRS ili eventualno DSS

jedino resenje je konstantna borba

sve drugo vodi u propadanje i ropstvo

sta je ROPSTVO ako nije to prosecna plata od 200-300 evra u zemlji u kojoj ti za zivot porodice treba 1000 evra mesecno ????
 
Poslednja izmena:
U filmu je odlicno objasnjeno neukim ljudima na saljiv nacin kako vlast pljacka svoj sopstveni narod u sadejstvu sa bankarskim sektorom

Objasnjeno je perfektno kako Tadic i DS PLJACKAJU SRBE

Kroz inflaciju, kredite od zapada od kojih narod nema nikakvu korist, kroz jacanje kursa dinara sto dovodi do pada konkurentnosti i proizvodnje i rasta ne zaposlenosti.

Ali zato sto u zemlji imamo suvise glupih ljudi koji glasaju za Tadica i DS nasa zemlja i narod pre svega nastavljaju da propadaju.
 

sta je ROPSTVO ako nije to prosecna plata od 200-300 evra u zemlji u kojoj ti za zivot porodice treba 1000 evra mesecno ????
Uopšte ne treba 1000 evra mesečno, nego je 1000 evra ogromna plata koju nema 98% sveta.

A činjenica da je tebi 1000 evra ništa, pokazuje koliko je Boris Tadić povećao standard.

Sada su ljudi toliko obesni i razmaženi od suviše dobrog života, da im je 2000 DEM ništa!
 


Uopšte ne treba 1000 evra mesečno, nego je 1000 evra ogromna plata koju nema 98% sveta.

A činjenica da je tebi 1000 evra ništa, pokazuje koliko je Boris Tadić povećao standard.

Sada su ljudi toliko obesni i razmaženi od suviše dobrog života, da im je 2000 DEM ništa!

Jel ovo neki los pokusaj da budes ironicna?

Probaj da platis stan i sve komunalije, da kupis bar 20 litara goriva mesecno, da svaki dan ides u prodavnicu i na pijacu, da deci kupis hranu knjige i garderobu, da sve to trazis na snizenjima i akcijama, da sebi i muzu ne kupis bas nista, pa izracunaj koliko ces potrositi do kraja meseca, a koliko od toga pokriva prosecna plata od 35.000
 
i na kraju lanca je VLAST koja vam na kraju OPOREZUJE cak i inflaciju koju je sama kreirala preko PDV-a poreza na plate, akciza poreza na na dohodak gradjana poreza na nekretnine i tako dalje.

najveci neprijatelj naseg naroda je REZIM KOJI RADI ZA ZAPADNE BANKARE - REZIM BORISA TADICA

to je UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT NA DELU koji nam krade ne samo sadasnjost ne samo nasu buducnost vec i buducnost nase dece .
 
oni koji vam se predstavljaju kao spasitelji (TADIC I DS) su u stvari vasi dusmani

evo kako su rasle nase zarade od 2001 godine do danas

image.jpg


2001 godine imali smo prosecnu platu od 90 evra. danas nam je prosecna plata 320 evra . stim sto je broj nezaposlenih veci za najmanje pola miliona

a kako su rasle cene ???

2001te godine hleb je kostao 3 dinara mleko 4 dinara litar a jogurt 5 dinara litar

prosecna plata je bila 8.000 dinara

2004 godine prosecna plata je bila 13.000 dinara

2011 prosecna plata je navodno 34.000 dinara

ali sada hleb ne kosta vise 3 dinara on kosta 60 dinara iliti DVADESET PUTA VISE

a vasa plata se povecala samo 4-5-6 puta .

realno vi zivite neuporedivo gore. i ako radite isti posao kao i pre 10 godna

TADICEV REZIM VAM JE OTEO OSTATAK HLEBOVA KOJE STE IMALI 2001 KROZ POREZE I INFLACIJU

KROZ PLJACKU U SADEJSTVU SA BANKARSKIM SEKTOROM

Da ne pricam koliko su za ovih 10 godina porasle cene struje, komunalija, goriva, gasa

Zato su unistili domace banke. Jer te domace banke nisu bile deo njihovog sistema . Da bi se oslobodio prostor za NJIHOVE strane banke.
 
Poslednja izmena:

Back
Top