• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Eksponiranje svoje privatnosti na soc mrežama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.693
Pre izvesnog vremena sam upoznao jednu žemsku strankinju, prošvrljao po soc mrežama uhvatio sve informacije u par minuta počev od posla, porodice, šta voli ili ne voli itd.

Ugl posle par dana sam je skuvao kao žabu. Daje mi ključ od ferarija, nudi posao, odlazak itd što mene zanima jednim uvetom.

Šta mislite koliko ste sigurni na internetu? Meni je fb ugasio svojevremeno profil i nije mi padalo na pamet ponovo da ga otvaram.

zx16

Elita
Poruka
15.552
Pre izvesnog vremena sam upoznao jednu žemsku strankinju, prošvrljao po soc mrežama uhvatio sve informacije u par minuta počev od posla, porodice, šta voli ili ne voli itd.

Ugl posle par dana sam je skuvao kao žabu. Daje mi ključ od ferarija, nudi posao, odlazak itd što mene zanima jednim uvetom.

Šta mislite koliko ste sigurni na internetu? Meni je fb ugasio svojevremeno profil i nije mi padalo na pamet ponovo da ga otvaram.
Да, такве које возе ферари много су наивне! Пази да не завршиш као бело робље у неком руднику уранау Африци или Ј.Америци или донатор органа!
Пецање је данас изузетно модерно а сомова колико хоћеш!

DarkMoon

Elita
Poruka
17.010
Да, такве које возе ферари много су наивне! Пази да не завршиш као бело робље у неком руднику уранау Африци или Ј.Америци или донатор органа!
To sam i hteo da kazem.

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.693
Naravno ja brinem i za svoje organe pa sam pstavio ovu temu 🤗

Sara Kej

Iskusan
Poruka
6.568
Jesam mogu da budem i sa tobom i sa tvojom mamom ili ćerkom ali to sada nije tema već lako dostupne informacije na internetu.
ali one nemogu stobom🙃
prema tome drzi se teme....
Tema je smesna jer je pronadjena vec topla voda a od skoro je ima i u Kazančetu tako da nemoj se brines
Prosto ako ti se to devojce svidi ostvari kontak mutav nisi, i javi nam utiske

❣️

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.