Експо за Олимпијаду 2036. ?

Обилић

Elita
Poruka
20.429
Када буде готов Експо уз мале додатке може конкурисати за Олимпијске игре 2036 !

Ако би се ова власт задржала до тада,
она би се свакако својски потрудила да Експо још надогради !

1771057223919.png
 
Треба ићи по реду.

Прво да се изгради канализација у Борчи, да се Зрењанину омогући пијаћа вода,

а кад направимо основне ствари, размишљаћемо о летећим аутомобилима, роботима, Олимпијадама и сл.
 
Треба ићи по реду.

Прво да се изгради канализација у Борчи, да се Зрењанину омогући пијаћа вода,

а кад направимо основне ствари, размишљаћемо о летећим аутомобилима, роботима, Олимпијадама и сл.

Даћу ти један пример из сопственог искуства,
па ти извуци суштину, како је ја схватам.

Раније, док сам вежбао тешке музичке комаде,
не вежбам цело дело, јок.

Ухватим па само најтежи део вежбам, вежбам
и цело дело ми легне под прсте само тако.
 
Tako je i odavno zaboravljeni Mladjan Dinkic kada je otvarao ski stazu na Staroj planini u kampanji za izbore 2007. bio porucivao "da ce se izgradnjom sportske infrastrukture na tom mestu steci mogucnost da se konkurise za organizaciju zimske olimpijade tamo 2018. ili 2022. godine"

Хтео да нас напали ?

Ок, али пази,
не би било лоше да се примамо на такве ствари !
 
Znači i 2032 je rezervisana za LOI? Hteo sam da kažem nešto za ZOI 2034, ako još postoje neke šanse da konkurišemo... Čisto da uteramo hrvatima, a posle šta bude, do tada valjda možemo sklepati neke klizačice i skijaše da prismrde nekom odličju.

2028. ЛОИ ће се одржати у Лос Анђелесу, а 2032. у Бризбејну, Аустралија.
За ХХХVI Игре 2036. се боре неке источне земље.

Пошто су то углавном аутократске државе,
ми би имали боље шансе,
стање демократије код нас је на много вишем нивоу.
 

Back
Top