ЕКСПЛОЗИЈА У СЕВЕРНОМ ДЕЛУ КОСОВСКЕ МИТРОВИЦЕ

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
КОСОВСКА МИТРОВИЦА – Снажна експлозија одјекнула је око 23 часа северној Косовској Митровици.

Експлозија се догодила у близини зграде у којој је смештена припремна мисије Европске уније.

У Косовској полицијској служби потврђено је да се експлозија догодила и да је истрага у току.

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v32931
 
Znači zahuktava se...užas...:-(:evil:

A ovo bih želela da podelim sa vama i ima veze...radi se o odgovoru jedne naše devojke, forumašici sa ovog Foruma , a koja već duže vremena piše tolike gadosti o našem...mom gradu Bg-u i Srbiji i Srbima uopšte i to na glavnom muslimanskom sajtu, sa-x-u a koju sam ja odavno prepoznala, što se nadam da ćete i vi ( njene bolesne postove, nisam imala stomaka da kopiram) :

Dakle sledi ODGOVOR forumašici sa nik-om PESAK koja se predstavlja tamo u muslimaniji kao Beograđanka, a vreme ovih postova je noćas oko 3,30 h, do maločas :


Gde ti živiš pesak? Šta znači:nemaju, škole im...kao da ne pričaš o svojoj zemlji, ako živiš u Srbiji, zar nije logično da kažeš, NEMAMO, škole NAM....mislim...to hrišćanstvo...šta ti to znači? kakva je to rečenica? I svako ko imalo razmišlja, trebao bi da se zamisli nad tom rečenicom i da je okrene ovako: mislim...taj islam...mislim..taj judizam....
Meni se takve rečenice baš nimalo ne sviđaju. Poštujem svoju veru, poštujem i tuđu. Biti atesita ne znači da si dobar čovek i humanista. A pošto si ateista, i pošto izgleda ne živiš u Srbiji i ne živiš u Beogradu, već u nekom svom virtuelnom svetu, reći ću ti činjenice o tvom gradu tj delu tvog, tj mog grada: Novi Beograd je imao oko 150.000 stanovnika a nije smela da se izgradi crkva jer je tamo živeo veliki broj vojnih lica. Postojala je samo crkva na Staroj bežaniji, crkva iz 1827godine pa su ljudi išli u tu crkvu koja i nije spadala u teritoriju Novog Beograda ali je njenim stanovnicima bila nabliža. Veliki broj ljudi je išao u crkve u Zemunu i preko Save. Sada Novi Beograd ima preko 200.000 stanovnika, oko 200 solitera (u soliteru koji ima 18 spratova živi više ljudi nego u prosečnom selu, selu koje sigurno ima svoju crkvu). Novi Beograd je najveće gradilište na Balkanu, sve strane firme zidaju svoja predstavništva na teritoriji Novog Beograda, zato je kvadrat stana starog 40 godina otišao na 2000 evra a novi stanovi 3000 evra. Sazidane su dve crkve i počela je da se zida treća.
Kakva si to osoba pesak..koliko dramaturgije je u tvojim komentarima...u Srbiji je mraaaak, tama, zlo, bla bla bla....da li pratiš dešavanja u Hrvatskoj, i kod njih je sve rasprodano, firme su prodavali za šaku eura, svugde je isto...U celom svetu je došlo do pomračenja moralnih vrednosti.... da ne širim priču...
A što se tiče same time, Kosova, zar vam se ne čini da je licemerno osuđivati ideju o Velikoj Srbiji a u isto vreme tapšati formiranju Velike Albanije?
 
...a ta PESAK na gornji post odgovara ovoj devojci sa nik-om Anka :

pesak Upisano: 15/02/2008 03:37

Član od: 22 aug 2005

Poruke: 2139

Mjesto: internet
Anka (citat):
pesak (citat):
zavrzlama (citat):
krst na celu..a srbija zeli da je postuju i vole manjine ....


ma ne samo manjine, nego i atesiti. i budisti i hinduisti..svi koji nisu hriscani.
mislim, to hriscanstvo... evo, sad prave i drugu crkvu na Novom Beogradu, a nemaju skole. Skole im prokisnjavaju, ne radi grejanje, pojavila se zutica od prljavstine...


Gde ti živiš pesak? Šta znači:nemaju, škole im...kao da ne pričaš o svojoj zemlji, ako živiš u Srbiji, zar nije logično da kažeš, NEMAMO, škole NAM....mislim...to hrišćanstvo...šta ti to znači? kakva je to rečenica? I svako ko imalo razmišlja, trebao bi da se zamisli nad tom rečenicom i da je okrene ovako: mislim...taj islam...mislim..taj judizam....
Meni se takve rečenice baš nimalo ne sviđaju. Poštujem svoju veru, poštujem i tuđu. Biti atesita ne znači da si dobar čovek i humanista. A pošto si ateista, i pošto izgleda ne živiš u Srbiji i ne živiš u Beogradu, već u nekom svom virtuelnom svetu, reći ću ti činjenice o tvom gradu tj delu tvog, tj mog grada: Novi Beograd je imao oko 150.000 stanovnika a nije smela da se izgradi crkva jer je tamo živeo veliki broj vojnih lica. Postojala je samo crkva na Staroj bežaniji, crkva iz 1827godine pa su ljudi išli u tu crkvu koja i nije spadala u teritoriju Novog Beograda ali je njenim stanovnicima bila nabliža. Veliki broj ljudi je išao u crkve u Zemunu i preko Save. Sada Novi Beograd ima preko 200.000 stanovnika, oko 200 solitera (u soliteru koji ima 18 spratova živi više ljudi nego u prosečnom selu, selu koje sigurno ima svoju crkvu). Novi Beograd je najveće gradilište na Balkanu, sve strane firme zidaju svoja predstavništva na teritoriji Novog Beograda, zato je kvadrat stana starog 40 godina otišao na 2000 evra a novi stanovi 3000 evra. Sazidane su dve crkve i počela je da se zida treća.
Kakva si to osoba pesak..koliko dramaturgije je u tvojim komentarima...u Srbiji je mraaaak, tama, zlo, bla bla bla....da li pratiš dešavanja u Hrvatskoj, i kod njih je sve rasprodano, firme su prodavali za šaku eura, svugde je isto...U celom svetu je došlo do pomračenja moralnih vrednosti.... da ne širim priču...
A što se tiče same time, Kosova, zar vam se ne čini da je licemerno osuđivati ideju o Velikoj Srbiji a u isto vreme tapšati formiranju Velike Albanije?


Sta mene briga sta je u Hrvatskoj ? A uostalom, ono sto vidim tamo i nije tako lose. Vidim ljudi uhapsili Gotovinu, hapse ratne zlocince, Srbin usao u vladu, priblizavaju se EU, a Srbija stagnira sa svojim nakaradnim crkvama iz kojih samo bljuje mrznja. Znam sta pricam. Imala sam prilike da "razgovaram" sa nekim popovima bas iz Novog Beograda. Puna mu usta mrznje prema Zapadu, prema svemu sto Zapad predstavlja. To su skotovi jedni neopevani.
Nisam znala da je to sto se gradi TRECA crkva. Utoliko gore. Slusam na vestima kako ce hram sv. Save da ima neko skupoceno osvetljenje. Pa , mislim, cemu to osvetljenje ? Sta ce to hram da osvetli ? Genocid, ratne zlocine, ratne zlocince koji se skrivaju i po crkvama ? Alo, bre. Kom se bogu mole pravoslavci ? Nekom satani ?
Samo da vidis vozni park ispred crkava. Sve besna kola, sa zatamnjenim staklima. Ma gade mi se. Gadni su, kriminalci su i ubice. Lopovi. Ne svi, ali oni koji kolo vode u SPCu su takvi.
Grade TRECU crkvu,HRAM, dok deca u skolama nemaju grejanje, prokisnjava im krov a imaju zuticu. Ti si kanda prilicno neobavestena ?
Mislim, kad idu u crkvu, za sta se mole ? Koji im je sistem vrednosti ? O cemu se tu radi ? Jel se mole da ne nadju Ratka i Radovana ? Mole se za njihovo zdravlje ?Alo, ba.

A sto se Kosova tice, to sto Kosovo treba da bude nezavisno, jer je dosta bilo u aparthejdu u kom ga je drzala Srbija, ne znaci da podrzavam Veliku Albaniju. Briga me za sve veliko. Pogotovu drzave. Verujem u Evropu bez granica, bez drzava. U svet bez drzava.



Inače tema je o Kosovu i ne želim da zamaram sa "njihovim" komentarima jer NAS to i ne interesuje...OVAKO piše neko ko živi pored nas...ili još bolje, KO ima obraza da KAŽE da živi u ovoj zemlji !:evil:
 
Ustvari, nije to baš jako licemerno, ona iznosi svoj stav:
Da bi Velika Albanija bila VEĆA, Velika Srbija mora biti što MANJA!


A koga ti misliš da si ovde zavarao, aaa? Uopšte ovih dana..? 'Ajde sad sastavite zajedno još nešto, jer ste zajedno i ovo gore pisali, a namerno sam postovala da svi vide ko si ti, a za nju se zna ko je.

Ali ti si musliman i za tebe je normalno ovo divljanje i provociranje...mada...kad bolje razmislim, normalno i nije baš...bolje da se uFatiš nekog rada, jerbo od nas dobiste šipak, te...grickajte zidove dzamija.
 
*** 100% su znali da ce neko pa i na taj nacin izraziti nezadovoljstvo i predstaviti taj deo srba u "svetlu"
'Režiseri' koji se ne opterećuju kolateralnim žrtvama OPET nešto izvode, toliko puta viđeno na Balkanu, a kada stvar izmakne kontroli, biće opet galame o genocidnosti ovih, onih i blabla!?
Ili je to smišljeno da bi se produžio mandat Hahahaahahškog suda? Trebaće neko i nekima da sudi!?:D
 
A koga ti misliš da si ovde zavarao, aaa? Uopšte ovih dana..? 'Ajde sad sastavite zajedno još nešto, jer ste zajedno i ovo gore pisali, a namerno sam postovala da svi vide ko si ti, a za nju se zna ko je.

Bistra i lepa? Ti si prva na Krsti skontala ko sam ja!
Auuu...otkriven sam, idem da menjam Nick!:D
 
Sandrina bg,draga sestro mene Pesak proganja...Nisam ni znala koliko mogu da mrzim svoje...A onda pomislim da i nije moja.Ko zna ko je ona?Primjetila si da moderatori odmah banuju bilo koga ko je uvrijedi,mozda je ona neka malo mladja "crna baba" pa prima lijepu platicu za takve gadosti.Ja moram pratiti zbivanja na SA-X,ja moram znati sta misle i cemu se raduju ali Srbin koji onako sam od sebe dobrovoljno svaki dan cita one gadosti i jos pri tom uziva...Ona je mozda Hanka ili bas PESAK u pravom smislu te rijeci.
Kako ti i ja uvijek mrzimo iste ljude?:mad::mad::mad:
Ali zato :heart: Srbiju!!!
 
Dajte, bre, ljudi, pa cudna mi cuda! U Severnoj Mitrovici su Albanci taman toliko normalna pojava koliko i Srbi.

I ni jednom Srbinu, ni Albancu, a ni ovim tutama iz UNMIK-a nije tajna da je to maslo onog njihovog pokreta za samoopredeljenje VETËVENDOSJE!, koji nikako da ukapiraju zasto su medjunarodne snage tu ili se prave da ne kapiraju. Pravili su oni pizdarije medjunarodnim snagama i ranije.
 
КОСОВСКА МИТРОВИЦА – Снажна експлозија одјекнула је око 23 часа северној Косовској Митровици.

Експлозија се догодила у близини зграде у којој је смештена припремна мисије Европске уније.

У Косовској полицијској служби потврђено је да се експлозија догодила и да је истрага у току.

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v32931

Бојим се да нису то арбанаси наместили..неби ли Србе оптужили...
 
Dajte, bre, ljudi, pa cudna mi cuda! U Severnoj Mitrovici su Albanci taman toliko normalna pojava koliko i Srbi.

I ni jednom Srbinu, ni Albancu, a ni ovim tutama iz UNMIK-a nije tajna da je to maslo onog njihovog pokreta za samoopredeljenje VETËVENDOSJE!, koji nikako da ukapiraju zasto su medjunarodne snage tu ili se prave da ne kapiraju. Pravili su oni pizdarije medjunarodnim snagama i ranije.

odakle si ti breeeee:lol::lol::lol:
e svasta ce covek cuti na ovom forumu:lol::lol::lol:
 
КОСОВСКА МИТРОВИЦА – Снажна експлозија одјекнула је око 23 часа северној Косовској Митровици.

Експлозија се догодила у близини зграде у којој је смештена припремна мисије Европске уније.

У Косовској полицијској служби потврђено је да се експлозија догодила и да је истрага у току.

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v32931

14. februar 2008. | 07:02 | Izvor: B92, Tanjug Beograd -- Boris Tadić izjavio je sinoć da evropski put Srbije nema alternativu i da DS na tom putu neće pristajati ni na kakve ucene. "Nema alternative evropskoj budućnosti za Srbiju".:shock:

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 
Sandrina bg,draga sestro mene Pesak proganja...Nisam ni znala koliko mogu da mrzim svoje...A onda pomislim da i nije moja.Ko zna ko je ona?Primjetila si da moderatori odmah banuju bilo koga ko je uvrijedi,mozda je ona neka malo mladja "crna baba" pa prima lijepu platicu za takve gadosti.Ja moram pratiti zbivanja na SA-X,ja moram znati sta misle i cemu se raduju ali Srbin koji onako sam od sebe dobrovoljno svaki dan cita one gadosti i jos pri tom uziva...Ona je mozda Hanka ili bas PESAK u pravom smislu te rijeci.
Kako ti i ja uvijek mrzimo iste ljude?:mad::mad::mad:
Ali zato :heart: Srbiju!!!


Ma pusti bolesnicu...vidi kako joj i @oni @ odgovaraju...inace su to blage verzije kako je inace zahebavaju:lol:
Meni je interesantno, mada sada ne moram da pratim ovo vec to radim gratis i iz radoznalosti kako drugi razmisljaju o nasem problemu oko Kosova, narocito proveravanje i UPOREDJIVANJE vremena , kada je PESAK tamo, a kada OVDE i gle koincidencije...skoro uvek je u isto vreme konektovana na oba ova foruma...ko razume, SHVATIO je > Dakle evo odgovora njoj od strane drugih , tj verovatno ondasnjih muslimana >


Znam da pojedini forumasi prosto svrsavaju na ove bljuvotine koje izrice "pesak" ali morate priznati da su joj komentari stvarno postali neukusni i pretjerani.Znam da je ogorcena na situaciju u Srbiji,da joj je mozda upropasten zivot zbog radikala,Milosevica,Mladica i sl. al ovolika kolicina mrznje,pesimizma ,paranoje ni meni koja sam i sama uvijek naklonjena ljevici jednostavno nejasna i nelogicna....
Sve ,brate ima svoje granice,u pocetku su mi se svidjali njeni stavovi ali sve vise pocinjem sumnjati da se neko sa nama ili zahebava ili je doticna dusevni bolesnik...Ali ne smetaju mi toliko ni njeni stavovi koliko mi se gadite vi,pojedinci kojima su ovakve izjave izgleda hrana za dusu...
Bas me zanima da se pojavi neki "pjesak",koji bi slicno govorio ali proziva recimo Aliju,IZ, islam...da li biste i njega uzdizali do nebesa...??

Na vrh

:oops:
 
I jos samo ovo jer mi se ta pesak isuvise gadi da bih prenela njena bulaznjenja u nastavku...ovo joj je odgovor na polupismeni izliv mrznje prema zemlji u kojoj toboze zivi, tj Srbiji, a od strane jednog tamosnjeg momka >

Gospodicna nejebica tj. pesak je isfrustrirana nekim drugim stvarima koje ispoljava preko politike. Da je vidimo na ulici, vjerovatno bi uprli prstom u nju i grohotno se nasmijali, bas kao sto bi uradili i za pojedince koji ti se gade, kojima je njena prica hrana za dusu.
Dakle, jasno je o kakvom profilu ljudi se radi. Ni na forumu niko nece da komunicira sa njima, pa je donekle i razumljiva njihova zlonamjera, zavist, mrznja, pateticnost i njihov ocaj, bezperspektivni pogled u buducnost (kao da mogu nesto napraviti u zivotu sa takvim mentalnim sklopom). Zelim im dugi niz godina zivota ovakvog kakvog upravo zive, kao kaznu za navedene neopravdane osobine
.

:oops::lol:...sta reci, sem bravo covek...a ako ta mazga jos nije shvatila sta joj govorite, nikad ni nece...:rolleyes:
 

Back
Top