Eксплодирала фабрика експлозива

Да ли те чини "мање" ИДИОТОМ ако друге назовеш "ИДИОТИМА".

Зашто сам идиот ? Зато што СУМЊАМ ?

Па ти си најпаметнији, каква сува интелигенција од тебе!

Што сам ја"идиот"?, што се буним у овој земљи, и што нећу да дозволим да у овој земљи народ буде овако незаштићен и препуштен сам себи. Шта треба да радим ? Да гледам како се људи убијају због глупих грешака власти ???

НИКАД!!! А ИДИОТИ СУ СЕ ПОКАЗАЛИ КАКО ВОДЕ ЗЕМЉУ!!!

A protiv cega se ti to bunis? I koja je tvoja alternativa??? ne vidim da si je prikazao ovde na forumu... logicno je kada nesto pljujes, da imas REALNU alternativu....

@tema

I je li se tvoja "sumnja" pokazala tacnom?
 
Ja ne bih rekla da je idiot sto sumnja:dash:
I oni sumnjaju:

BEOGRAD, 04.09.2009.

TANJUG
Orbović traži hitno utvrđivanje uzroka nesreće

Povodom tragedije koja je zadesila "Prvi partizan" u Užicu, u ime Saveza samostalnih sindikata Srbije predsednik Ljubisav Orbović uputio je danas telegram saučešća porodicama nastradalih, sindikalnim organizacijama te fabrike i Savezu samostalnih sindikata Užice
Taj sindikat insistira da nadležni državni organi što hitnije utvrde uzroke tragedije i eventualnu odgovornost nadležnih organa tog preduzeća.
Poslodavci ne smeju da ostvaruju uštede na štetu uslova za bezbednost i zdravlje na radu, jer izgubljeni životi zaposlenih su nenadoknadivi i nemaju cenu, navedeno je u saopštenju tog sindikata.
------------------------------------
Dakle, oni svakako vise znaju kako se vrse USTEDE na stetu uslova za bezbednost radnika!
Sutanovac je izjavio " da je barut eksplodirao na nacin na koji inace NE eksplodira":dontunderstand:

A sto si se ti osetila prozvanom :roll: :roll: :roll:
 
A protiv cega se ti to bunis? I koja je tvoja alternativa??? ne vidim da si je prikazao ovde na forumu... logicno je kada nesto pljujes, da imas REALNU alternativu....

@tema

I je li se tvoja "sumnja" pokazala tacnom?

Само слеп човек би могао да каже да за ово неко не треба да одговара. На броду који је потонуо (Охрид) при пловидби министар туризма је поднео ставку.

А овде у фабрици у којој се 70 година никада није десила трагедија, за протекле 3 године десило се 4 експлозије у нашим српским фабрикама !!!???

И ти ми кажеш да ја треба да ћутим, и да се не буним, него треба да кажем "јао како су дивни министри што изјављују саучешћа и деле помоћ породицама"

Никад!!! ЛИЦЕМЕРИ!!! Ето шта су.

Да изгине цео српски народ на овакав начин, они не би поднели оставке, јер се чврсто држе својих фотеља, јер им је ФОТЕЉА важнија, да су неки људи и да имају бар мало части и достојанства, као сваки поштен човек поднели би истог момента ОСТАВКЕ!!! И Шутановац и Дачић.

Али људе баш брига што смо окружени са свих страна непријатељима, и што тероризам већ увелико хара Србијом, што постоји војна шпијунажа и индустријска шпијунажа, што овде државом харају шпијуни и стране обавештајне службе, одређени људи који раде у интересу европских, америчких и других земаља.

Важно је као у оној пословици "АКО НЕ МОЖЕШ ДА ИХ ПОБЕДИШ, ПРИДРУЖИ ИМ СЕ". Па Шутановац тако "здушно" гура Србију у НАТО. Да се ујединимо и са црним Ђаволом, само ако је то у интересу "некога" или "нечега" (Србија ту не треба ништа да се пита).

Доста више!!! Доста ми је свега, хоћу да живим безбедно у својој земљи!!!!!!!!!
 
Само слеп човек би могао да каже да за ово неко не треба да одговара. На броду који је потонуо (Охрид) при пловидби министар туризма је поднео ставку.

А овде у фабрици у којој се 70 година никада није десила трагедија, за протекле 3 године десило се 4 експлозије у нашим српским фабрикама !!!???

И ти ми кажеш да ја треба да ћутим, и да се не буним, него треба да кажем "јао како су дивни министри што изјављују саучешћа и деле помоћ породицама"

Никад!!! ЛИЦЕМЕРИ!!! Ето шта су.

Да изгине цео српски народ на овакав начин, они не би поднели оставке, јер се чврсто држе својих фотеља, јер им је ФОТЕЉА важнија, да су неки људи и да имају бар мало части и достојанства, као сваки поштен човек поднели би истог момента ОСТАВКЕ!!! И Шутановац и Дачић.

Али људе баш брига што смо окружени са свих страна непријатељима, и што тероризам већ увелико хара Србијом, што постоји војна шпијунажа и индустријска шпијунажа, што овде државом харају шпијуни и стране обавештајне службе, одређени људи који раде у интересу европских, америчких и других земаља.

Важно је као у оној пословици "АКО НЕ МОЖЕШ ДА ИХ ПОБЕДИШ, ПРИДРУЖИ ИМ СЕ". Па Шутановац тако "здушно" гура Србију у НАТО. Да се ујединимо и са црним Ђаволом, само ако је то у интересу "некога" или "нечега" (Србија ту не треба ништа да се пита).

Доста више!!! Доста ми је свега, хоћу да живим безбедно у својој земљи!!!!!!!!!

Transporta....

Prvi partizan je i dobio ime po nesreci..........


u ovakvim fabrikama se redovno desavaju nesrece.... pre svega zbog zastarele opreme.... a razlog tome je profit koji preduzeca ostvaruju, ne ulazu u osavremenjavanje pogona vec direktorske guzice grade kuce.... obrazlozio sam to na drugoj temi, istog sadrzaja.... i niko ne gura Srbiju u Nato.... ne videh da je uopste neko pominjao nato.... vec su to radikalsko dss-osvske fantazmagorije kako bi bar o necemu pricali.... ovom drzavom su harali spijuni od kako je nastala.... i mnogo ih je vise bilo u vreme SM.... a sto se industrijske spijunaze tice.... sta to vase fabrike proizvode sto je cilj spijunaze???
 
Transporta....

Prvi partizan je i dobio ime po nesreci..........


u ovakvim fabrikama se redovno desavaju nesrece.... pre svega zbog zastarele opreme.... a razlog tome je profit koji preduzeca ostvaruju, ne ulazu u osavremenjavanje pogona vec direktorske guzice grade kuce.... obrazlozio sam to na drugoj temi, istog sadrzaja.... i niko ne gura Srbiju u Nato.... ne videh da je uopste neko pominjao nato.... vec su to radikalsko dss-osvske fantazmagorije kako bi bar o necemu pricali.... zato.... odleprsaj....

То није тачно. Када се десила несрећа у фабрици "Први партизан" ? Наведи сад ти "РЕАЛНЕ ЧИЊЕНИЦЕ", о којима сво време збориш.

Та приче које други измишљају о "опушку радника" и "застарелој технологији" можеш да подваљујеш неком другом, мени нико неће продавати маглу, јер довољно се јасно види шта се у Србији дешавало у протекле 3-4 године са војском и војном опремом.

А твој Шутановац гура Србију у НАТО, он је амерички човек, који само спроводи њихов задатак.

Ко фантазира, а ко говори истину, знаће се у Србији ускоро, макар за пар година.Живи били па видели.

Толико.
 
То није тачно. Када се десила несрећа у фабрици "Први партизан" ? Наведи сад ти "РЕАЛНЕ ЧИЊЕНИЦЕ", о којима сво време збориш.

Та приче које други измишљају о "опушку радника" и "застарелој технологији" можеш да подваљујеш неком другом, мени нико неће продавати маглу, јер довољно се јасно види шта се у Србији дешавало у протекле 3-4 године са војском и војном опремом.

А твој Шутановац гура Србију у НАТО, он је амерички човек, који само спроводи њихов задатак.

Ко фантазира, а ко говори истину, знаће се у Србији ускоро, макар за пар година.

Толико.

Pogledaj drugu temu o exploziji....

Fabrika prvi partizan je dobila ime po eksploziji 1941. godine u prvoj partizanskoj fabrici municije.... a jos kada bi ti mogao da pohvatas kontext bilo bi dobro....
 
Pogledaj drugu temu o exploziji....

Fabrika prvi partizan je dobila ime po eksploziji 1941. godine u prvoj partizanskoj fabrici municije.... a jos kada bi ti mogao da pohvatas kontext bilo bi dobro....

Па то добро, али питам те од 1941 године кад је се десила експлозија, након тога у фабрици "Први партизан" ?
 
Причате сада обоје глупости ... Овај Маркеља да може изокренуо би сваку истину ... Али не може, јер има разлога и зашто то не може ... Ниједна оствка не би донела ништа добро ... Нема Шутановац везе с тим ... Боље преиспитати ко води БИА
 
Причате сада обоје глупости ... Овај Маркеља да може изокренуо би сваку истину ... Али не може, јер има разлога и зашто то не може ... Ниједна оствка не би донела ништа добро ... Нема Шутановац везе с тим ... Боље преиспитати ко води БИА

Оставка се не подноси због тога да "донесе нешто добро", него због осећаја дужности и осећаја сопствене одговорности.

Шутановац је први човек који је одговоран за све војне објекте у овој земљи, за сву муницију, тенкове, авионе, ако он не зна то да сачува, не треба да буде министар.

Што се преиспитивања БИА тиче, па ко то да приспита, него нико други до управо онај ко то заправо навише може.

Али њега не занима ништа друго, осим увођења Србије у НАТО. То је његов задатак.
 
Оставка се не подноси због тога да "донесе нешто добро", него због осећаја дужности и осећаја сопствене одговорности.

Шутановац је први човек који је одговоран за све војне објекте у овој земљи, за сву муницију, тенкове, авионе, ако он не зна то да сачува, не треба да буде министар.

Што се преиспитивања БИА тиче, па ко то да приспита, него нико други до управо онај ко то заправо навише може.

Али њега не занима ништа друго, до увођење Србије у НАТО. То је његов задатак.

А ко је то?
 
А ко је то?

Па како да се преиспита БИА, него онај ко има моћ и власт изнад, дакле, не могу ја ићи да њушкам шта ради БИА, то ваљда требају да врше највиши органи ове земље и људи на највишим функцијама да издају наређења.
 
Па како да се преиспита БИА, него онај ко има моћ и власт изнад, дакле, не могу ја ићи да њушкам шта ради БИА, то ваљда требају да врше највиши органи ове земље и људи на највишим функцијама да издају наређења.

Ко је надлежан за БИА?
 
није проблем у шутановцу него у народу. Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције, имамо идиоте у власти, бубашвабе које раде на штету Србије, и што је још горе мрзе сопствени народ, а обожавају педерски либерални декадентни запад
 
Poslednja izmena:
није проблем у шутановцу него у народу. Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције, имамо идиоте у власти, бубашвабе које раде на штету Србије, и што је још горе мрзе сопствени народ, а обожавају педерски либерални декадентни запад

Upravo tako!:ok: Nema vise one (herojske) Srbije.... Sve sami mufljuzi.
 
Sad javili da je Makedonski ministar podneo ostavku iz moralnih razloga zbog tragedije na Ohridskom jezeru, a ovom nasem Sutanovcu ginu pilotu, skladista lete u vazduh kao i fabrike municije, pa taj bre i da nije kriv za nista teba da podnese ostvku zato sto je baksuz.


Pa čak je i onaj hrvatski ponudio ostavku kada je bila ona železnička nesreća nedavno, a ovde kod nas se ne sećam da je iko od politikanata i pomislio na tako nešto, a ne uradio...pa makar kao marketinški trik i uz međusoban dogovor da će mu fol odbiti...:dash:
 

Back
Top