ЕКСКЛУЗИВНО - ИЗВЕШТАЈ ДИКА МАРТИЈА

Pa mito , da li si bre , normalan ???

Ocekujes da neko cita tvoj copy paste "rat i mir " u tri toma z:Dz:Dz:D

Jel bilo tesko svojim recima da napises, u kratkim crtama o cemu se radi z;)


Било је НЕОПХОДНО да поставим цео Извештај стога што се овдИ већ намножило дебила који су масовно почели да коментаришу а да при томе уопште нису прочитали. Врло је за нас значајан тај Извештај и свака реченица је важна.

Е, сад, што си ти лик који је интелектуално оформљен у "џепном издању" па ти је мука од неколико страна текста - ја ту ништа не могу.:grudvanje3:
 
Istina, Eremita, mogao si to da prepricas u kratkim crtama.

Нисам могао ЈЕР ТО ЈЕ ВЕОМА ЗНАЧАЈАН ТЕКСТ и свако сецкање би значило оштећење целине. А поставио сам га и због тога што посетиоци овим путем могу да га пренесу и на неке друге форуме јер је у медијима садржина Извештаја прошла прилично незапажено - очигледно по нечијем налогу "одозго".

Све у свему - мој утисак је да Дик Марти ИМА КЕЦА У РУКАВУ(тј.има доста сведока) ... заиста је у материји и није ни мало наиван... тако да су Шиптари већ дигли једно возило Еулекса у ваздух...
 
Pa mito , da li si bre , normalan ???

Ocekujes da neko cita tvoj copy paste "rat i mir " u tri toma z:Dz:Dz:D

Jel bilo tesko svojim recima da napises, u kratkim crtama o cemu se radi z;)

Istina, Eremita, mogao si to da prepricas u kratkim crtama.

E svasta s vama. Pa da bi mogao da vam preprica, trebalo bi i on da procita sve ovo :D
 
Нисам могао ЈЕР ТО ЈЕ ВЕОМА ЗНАЧАЈАН ТЕКСТ и свако сецкање би значило оштећење целине. А поставио сам га и због тога што посетиоци овим путем могу да га пренесу и на неке друге форуме јер је у медијима садржина Извештаја прошла прилично незапажено - очигледно по нечијем налогу "одозго".

Све у свему - мој утисак је да Дик Марти ИМА КЕЦА У РУКАВУ(тј.има доста сведока) ... заиста је у материји и није ни мало наиван... тако да су Шиптари већ дигли једно возило Еулекса у ваздух...

Aaa, znaci tako. ;)

E svasta s vama. Pa da bi mogao da vam preprica, trebalo bi i on da procita sve ovo :D

Verujem da je on to procitao, jer ne bi komentarisao.

(Istina, u jednoj recenici, ali kazu da su sve istinite stvari zapravo i jednostavne. :mrgreen:)
 
Нисам могао ЈЕР ТО ЈЕ ВЕОМА ЗНАЧАЈАН ТЕКСТ и свако сецкање би значило оштећење целине. А поставио сам га и због тога што посетиоци овим путем могу да га пренесу и на неке друге форуме јер је у медијима садржина Извештаја прошла прилично незапажено - очигледно по нечијем налогу "одозго".

Све у свему - мој утисак је да Дик Марти ИМА КЕЦА У РУКАВУ(тј.има доста сведока) ... заиста је у материји и није ни мало наиван... тако да су Шиптари већ дигли једно возило Еулекса у ваздух...


Имао Дик Марти кеца у рукаву или не, ми смо за то знали одавно, сад је ред на запад да сазна (мислим на обичан народ, не на ове "неупућене", попут Кушнера, Блера и осталих).

За мене је већи проблем то што МИ нисмо одмакли нигде у својој истрази (ако је уопште има) а још већи проблем и од тог је што имамо предсдника који је спреман на преговоре са злочинцима, овај пут ЗНАЈУЋИ да су злочинци (сада више нема места његовој сумњи). И то на какве преговоре - о "техничким питањима"! Шта хоће - да им се извини па да их онако лепо, демократски, замоли за северно Косово? :rtfm::dash:

Проблем је и то што је ова вест у нашим дневним новинама на деветим-десетим странама, уместо на првим. :rtfm:

Проблем је што имамо Калигулу за председника, који увлачи све нас да тонемо заједно с њим у његовом лудилу. :evil::evil::evil:
 
A sta Dodik ima sa Kosovom i zutom kucom? Jel' u vezi ovoga?

ртс скреће тему, зато доводе додика, неко оданде изгледа не воли причу која је стварно тренутно актуелна у србији,
а везано за шиптарске монструме на космету и трговину људским органима.
јесу ли они инструктори из британског bbc још присутни у ртс, јел зна неко?
 
ртс скреће тему, зато доводе додика, неко оданде изгледа не воли причу која је стварно тренутно актуелна у србији,
а везано за шиптарске монструме на космету и трговину људским органима.
јесу ли они инструктори из британског bbc још присутни у ртс, јел зна неко?


BBC je najbolja televizijska kuća na svetu. Za razliku od američkog otpada poput
CNN-a i FOX-a.
 
ртс скреће тему, зато доводе додика, неко оданде изгледа не воли причу која је стварно тренутно актуелна у србији,
а везано за шиптарске монструме на космету и трговину људским органима.
јесу ли они инструктори из британског bbc још присутни у ртс, јел зна неко?

Ne znam da li su jos prisutni, ali znam da su nasi isli na obuku.

Zaista, ni reci o tome. Ne znam jedino u petak kod Olivere Kovacevic...?
 
BBC je najbolja televizijska kuća na svetu. Za razliku od američkog otpada poput
CNN-a i FOX-a.

били су инструктори bbc у ртс присутни, као фазон да помогну и убрзају претварање ртс у прави јавни сервис србије као што је bbc у британији,
ал не знам дал су још тамо, то ме занима.
 
били су инструктори bbc у ртс присутни, као фазон да помогну и убрзају претварање ртс у прави јавни сервис србије као што је bbc у британији,
ал не знам дал су још тамо, то ме занима.



Kakve to veze ima sa ovim? Da li misliš da im oni određuju programsku šemu?
 
Kakve to veze ima sa ovim? Da li misliš da im oni određuju programsku šemu?

да, ал не комплетну, оставили су им мало слободе, углавном небитне ствари, само да би могли да кажу да је ртс слободан.
не верујем да нешто важно може да прође без њиховог одобрења.
 
да, ал не комплетну, оставили су им мало слободе, углавном небитне ствари, само да би могли да кажу да је ртс слободан.
не верујем да нешто важно може да прође без њиховог одобрења.



Nisi u pravu. Programsku šemu im određuju Šaper i Krstić.
 
Nisi u pravu. Programsku šemu im određuju Šaper i Krstić.

тачно, ал и они су само део машине као и поменути саветници из bbc.
погледај само како се новинари ртс - а снебивају кад им неко гостује, нарочито ако је важан играч,
ту се примети да свима њима неко управља, не знају шта смеју а шта не смеју да питају и слично
 
ртс скреће тему, зато доводе додика, неко оданде изгледа не воли причу која је стварно тренутно актуелна у србији,
а везано за шиптарске монструме на космету и трговину људским органима.
јесу ли они инструктори из британског bbc још присутни у ртс, јел зна неко?

Наравно да јесу - ти глодари када негде уНИђу - више не излазе без мотке... исто као што су и у Генералштабу и у Скупштини...
 
Наравно да јесу - ти глодари када негде уНИђу - више не излазе без мотке... исто као што су и у Генералштабу и у Скупштини...

који мој они има да траже у генералштабу, и ово за ртс сам једва сварио, ал и то само на одређено време
нек иду кући
 
Gos'n Mito, ne gledate Dodika?

Како, бре, "НЕ ГЛЕДАМ" - ГЛЕДАМ - ДОДИК ЈЕ ЦАР ... прави лик... одушевио ме је у сваком погледу... а она смрда новинар Ненад Љ.Стефановић који му поставља "питањца" као нека пицаизла ИСПУШИО ЈЕ ДО БАЛЧАКА.....
 

Back
Top