Ekskluzivni snimci Osama bin Laden u takozvanoj BIH

Danas rekoše da je po hrvatskoj kupovao oružje i stanove. A gde bi drugde? :lol:

naravno da jest

sve je islo preko rvatske

za ove sto divane nemacki jezik mogu preporuciti ispovest ove zene
3471786783g.jpg
 
radnja knjige -----> svabica se zaljubila u "kulturnog" egipcana! koji je poceo da se menja ne samo opticki vec i po "pameti" za ljubav njemu ona predje u islam zamaskira se kao nindza i nadje se u bosni negde oko zenice, i pisala je da je njen muz imao sastanak sa osama bin ladenom, kao sto je isla pod krisom u njemacku amasadu (sarajevo) da opozorava da se nesto opasno sprema u knjigi je opisivala i streljanje srba a sve to u ime allaha i svetog rata!

njemacka tajna sluzba je tek saslusala kad je doslo do teroristickog napada na Bali-u, zatim je opet pozovu na ispitivanje i vrate je u njemacku i daju joj novi identitet!

u knjizi takodje lepo opisuje kako se sprovodi islamizacije bosne


ljudi mi imamo problem
 
radnja knjige -----> svabica se zaljubila u "kulturnog" egipcana! koji je poceo da se menja ne samo opticki vec i po "pameti" za ljubav njemu ona predje u islam zamaskira se kao nindza i nadje se u bosni negde oko zenice, i pisala je da je njen muz imao sastanak sa osama bin ladenom, kao sto je isla pod krisom u njemacku amasadu (sarajevo) da opozorava da se nesto opasno sprema u knjigi je opisivala i streljanje srba a sve to u ime allaha i svetog rata!

njemacka tajna sluzba je tek saslusala kad je doslo do teroristickog napada na Bali-u, zatim je opet pozovu na ispitivanje i vrate je u njemacku i daju joj novi identitet!

u knjizi takodje lepo opisuje kako se sprovodi islamizacije bosne


ljudi mi imamo problem

Добро јутро.
 
Dok sae borio u Avganistanu protiv Rusije Amerikancima je bio dobar,mogao je po svetu be z problema da nabavlja oružje i to tada nije predstavljalo terorizam već kako bi on irekli demokratska borba za slobodu.U Bosni je takodje imao zeleno svjetlo,jer jačajući borbu protiov Srba u raspadu od SFRJ opet je odgovaralo Amerikancima.

Takva horda divljaka (mudžahedini) su sejali smrt po bosni na do sada ne zabeležene načine.Odsecali su Srbima glave a posle bi dok ih šutiraju,igrajući fudbal,to čak prenosila izvesna Arapska televizija u je dnoj od tih Apaskih zemalja naglašavajući kako se postupa sa protivnicima Alaha.
Posle su srbi pod dejtonom primorani da potpišu kakav takav navodni suživot sa njima u veštačkoj tvorevini BiH.
takvima je zauzvrat u sarajevu dato da šire džamahiriju,i krvnici su amnestirani...
Njih dana danas bošnjaci doživljavaju kao nešto ispravno,nešto što je pomoglo u borbi navodno za slobodu...
To što vidite na snimku,i te fanatike je zapravo nešto čega se svaki normalan stvor stidi,dok takvi kao i ti na snimku to smatraju normalnima.
sada je ubijen kao najveći terorista pa me živo interesuje da li će i sada njegovo učešće u BiH i te odrede za klanje gledati kao neku borbu za slobodu?

dokle će svet trpeti američko olicemerje i njihov način gledanja zbog ličnog dobitka?

terorista je terorista.Ne može u jednom biti ispravan a u drugome kada i ti osjetiš isto od njega i njegovih fanatika neispravan.

Ovdje je predsednik Izetbegović lično sjedio i razgovarao i izvršio smotru tih fanatika,bolesnih izopačenih umova.Pa Bošnjaci šta mislite zbog čega nikada neće biti iskrenog suživota i povjerenja?

kako se sad osjećate kada vam je dojučerašnji finansijer i pomagač ubijen kao najveći terorista na svjetu?

Sada se pravite ludima,sklanjajući glavu od toga...Srbiju nazivate agresorom i ako vojske SRJ nije bilo na vašim teritorijama (JNA ste lepo ispratili u Dobrovoljačkoj) dok su ovi Ladenovi šljamovi klali Srbe kod vas prihvatani kao dobrovoljci za slobodu?

Da ne dužimo,svaki normalan čovjek zna da sa sarajevom nema normalnog života,jer su stvoreni na ovakvim temeljima koje vidite na snimku...To stoji iza njih i stajaće.uvjek će težiti džamahiriji,ne shvatajući da ostala dva naroda kontitutivna ne žele to.Islam očito nema rzaumevanja što smo svjedoci u mnogo čemu (radikalni islam) i ako nekome i do sad nije bilo jasno šta znače Bošnjaci onda pregledom ovog snimka shvata da tu u srži i nema razlike od Arpaskih fanatika.Oni su ušli među njih,istvaraju godinama klimu kakva im odgovara.na kraju krajeva sve su to dobro platili pa sad bošnjaci nemaju kuda...

Bin laden je teorista,ne samo u pogledu Amerike,već je terosita bio i u Avganistanu i u Bosni...
 
Back
Top