Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
Ekshumacija žrtava u akciji "Bljesak"
10.05.2011
Na mjesnom groblju u Vrbovljanima, u Zapadnoj Slavoniji, danas je počela ekshumacija posmrtnih ostataka Srba stradalih u akciji hrvatske vojske i policije "Bljesak" u maju 1995. godine.
Kako je saopćila Komisija za nestala lica Vlade Srbije, očekuje se da će ekshumacija trajati pet dana.
Ekshumacijama, koje će obaviti nadležni hrvatski organi, u svojstvu promatrača prisustvovati će stručni tim Komisije za nestala lica Vlade Srbije.
http://www.slobodnaevropa.org/content/news/24096768.html
************************************
Ово је последица злочиначког подухвата Хрвата 1995г.
Очигледно да су вршили злочине и етничко чишћење државе од Срба. И овде је неко одговоран за спровођење злочиначке акције.
Посебно, када за то буде време, треба расветлити злочиначке акције у Медачком џепу и осталим српским стратиштима.
10.05.2011
Na mjesnom groblju u Vrbovljanima, u Zapadnoj Slavoniji, danas je počela ekshumacija posmrtnih ostataka Srba stradalih u akciji hrvatske vojske i policije "Bljesak" u maju 1995. godine.
Kako je saopćila Komisija za nestala lica Vlade Srbije, očekuje se da će ekshumacija trajati pet dana.
Ekshumacijama, koje će obaviti nadležni hrvatski organi, u svojstvu promatrača prisustvovati će stručni tim Komisije za nestala lica Vlade Srbije.
http://www.slobodnaevropa.org/content/news/24096768.html
************************************
Ово је последица злочиначког подухвата Хрвата 1995г.
Очигледно да су вршили злочине и етничко чишћење државе од Срба. И овде је неко одговоран за спровођење злочиначке акције.
Посебно, када за то буде време, треба расветлити злочиначке акције у Медачком џепу и осталим српским стратиштима.
.
Najvažnije je da smo tim akcijama oslobodili Hrvatsku i da je lijepa naša slobodna




