Quantcast

Ekrema za preCednika!!!

Da li ćete na sledećim preCedničkim izborima glasati za Ekrema ?

• Naravno, on je budućnos' demokracke EUropske Srbije

• no

• ne poznavam ga. Kuj vam je taj mister ?

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.215
Dosta je bilo braćo Srbi i sestre Srpkinje! Dosta je bilo demokrata, SPS-ovaca, LDP-ovaca, Gej 17- i drugih lopova ! Došlo je vreme za promene! Došlo je vreme za nove ljude !

Zato svi na sledećim izborima za preCednika glasajmo za Ekrema. Trebaju nam obrazovani, elokventni, emancipovani a pre svega PAMETNI ljudi na čelu Srbije! Treba nam pametni precednik koji će voditi računa o interesima srpskog naroda i srpske države. Treba nam pravi pošten Srbin i pravi patriota a ne neke tamo američke sluge i izrodi ! Treba nam neko kao što je Ekrem !

Ekrem je ČIST primer kulture ! Ekrem je ČIST primer elekvencije! Ekrem je ČIST primer obrazovanja ! Ekrem je ČIST primer vaspitanja ! A sve to je ono što Srbiji treba u 21. veku. Pravi Srbin. Pravi patriota. Pravi pravoslavac. I pravi rodoljub. Evropski čovek širokih shvatanja. A pravi domaćin. I pravi čovek za Srbiju. On nas sigurno neće prodati Amerikancima za šaku dolara. Neće čak ni za dve.

Dosta su nas vodile slepe i glupe vođe kao u pripoveci Radoja Domanovića ! Dosta su nas vodili pogrešni ljudi na pogrešnim mestima. Došao je red da nas vodi pravi srpski domaćin. Samo Ekrem može da nas izvuče iz krize ! Samo mudar političar kao što je Ekrem može da nas uvede u EUropu ! I Nato ako treba. A treba, oni su naši tradicionalni, istorijski prijatelji i saveznici. Ekrem će nam takođe omogućuti najbolje moguće odnose i sa bratskom Turskom. I oni su nam vekovni prijatelji. Na taj način će Srbiju konačno vratiti korenima. U Osmanlijsko carstvo. I EUropu naravno. A tamo i pripadamo !

SAMO EKREM MOŽE DA NAM POMOGNE !

I ZATO:

Ekrema za preCednika Srbije !

Sva srpska raja tebi kliče,
naš budući preCedniče !!!

J E D I N O E K R E M !!!

Ako nas on ne odvede u EUropu, NIKI NEĆE ! :zskace:

z:D :sanke: z:lol: :zskace:

:vatromet: :orkestar: :hahaha1:

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
Interesanto kako se na tvojim temama, sem mene, pojavljuje samo još par UVEK ISTIH LIKOVA.

I ponovo su ti proradili hormoni pa otvaraš hiljadu i jednu temu. Kao i Mačak.
Nije stvar u kvantitetu već u kvalitetu 'genije'

Znači, zaebi Ekrema - TEBE ZA PREDSEDNIKA ! bilo čega!

to nama treba! genijalac, spasitelj. čovek od principa
veš mašine, organizovani klonovi, qurci, palci. POLITIKA NA PRAVOVERNI SRPSKI NAČIN

Poštena_odiva

Početnik
Poruka
26
Ispade Vendi, a Ekrem poče da nariče:

"Šućur ti bilo sine moj..."

"Evo joj cipele isto njojzine ihihihih kuku" z:cry:

"Đe me ostavi Vendi zlato mojee"

''ihhhh kako je ta žena majkooo mojaaaaa uhuuuuu''z:cry:

"Ih šta mi ju žao majko moja rođena..."

"Ih kakva je to žena majkooo mojaaaa uhhuuu" - ahahahahahahahahah

"Poštena žena majko mojaaa"

"Pošteniju ženu nijesam viđeo" e ovđe grcam od plača...

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
Posle serijala Farme počinje serijal emisije Zoološki vrt i onda ćemo svi da se zavalimo u krevete kad počne emisija Zoološki vrt i da gledamo kako žive životinje u Zoološkom vrtu. Akteri emisije ostaju isti kao i u emisiji Farma. Tako sam čuo. Živa istina. Zar nije sjajno?

gossca

Elita
Poruka
17.139
Dosta je bilo braćo Srbi i sestre Srpkinje! Dosta je bilo demokrata, SPS-ovaca, LDP-ovaca, Gej 17- i drugih lopova ! Došlo je vreme za promene! Došlo je vreme za nove ljude !

Zato svi na sledećim izborima za preCednika glasajmo za Ekrema. Trebaju nam obrazovani, elokventni, emancipovani a pre svega PAMETNI ljudi na čelu Srbije! Treba nam pametni precednik koji će voditi računa o interesima srpskog naroda i srpske države. Treba nam pravi pošten Srbin i pravi patriota a ne neke tamo američke sluge i izrodi ! Treba nam neko kao što je Ekrem !

Ekrem je ČIST primer kulture ! Ekrem je ČIST primer elekvencije! Ekrem je ČIST primer obrazovanja ! Ekrem je ČIST primer vaspitanja ! A sve to je ono što Srbiji treba u 21. veku. Pravi Srbin. Pravi patriota. Pravi pravoslavac. I pravi rodoljub. Evropski čovek širokih shvatanja. A pravi domaćin. I pravi čovek za Srbiju. On nas sigurno neće prodati Amerikancima za šaku dolara. Neće čak ni za dve.

Dosta su nas vodile slepe i glupe vođe kao u pripoveci Radoja Domanovića ! Dosta su nas vodili pogrešni ljudi na pogrešnim mestima. Došao je red da nas vodi pravi srpski domaćin. Samo Ekrem može da nas izvuče iz krize ! Samo mudar političar kao što je Ekrem može da nas uvede u EUropu ! I Nato ako treba. A treba, oni su naši tradicionalni, istorijski prijatelji i saveznici. Ekrem će nam takođe omogućuti najbolje moguće odnose i sa bratskom Turskom. I oni su nam vekovni prijatelji. Na taj način će Srbiju konačno vratiti korenima. U Osmanlijsko carstvo. I EUropu naravno. A tamo i pripadamo !

SAMO EKREM MOŽE DA NAM POMOGNE !

I ZATO:

Ekrema za preCednika Srbije !

Sva srpska raja tebi kliče,
naš budući preCedniče !!!

J E D I N O E K R E M !!!

Ako nas on ne odvede u EUropu, NIKI NEĆE ! :zskace:

z:D :sanke: z:lol: :zskace:

:vatromet: :orkestar: :hahaha1:
No:cool:
Mi hocemo Kostunicu, jer je on veri gud covek:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.