Ekrem Jevric!!!Bruka i Sramota Civilizacije!!!

Nemam nista generalno protiv coveka ...tj. protiv takvih ,njemu slicnih ili istih ,ali recimo kad ih vidim na pijaci ,da prodaju petarde ,semenke ,kikiriki ,da djorisu po busevima itd. Na tv-u im definitivno nije mesto ,pa se tu donekle slazem i za Ekrema ,imali smo i bez njega dovoljno bezvrednih dvorskih budala i glupih avgusta !!!
 
Videli ste koliko je sebičan, a svi misle da je naj favorit pa mu se uvlače u d..e. Kada budi shvatili kakvoj su se osobi uvlačili poješće se živi! Samo mi nije jasno šta je ona babetina histerična videla u njemu (izgleda neki inat da pobedi ruglo u Srbiji)... I još reče da je neiskvaren,jel bila ona uopšte na farmi!?
 
Da se ugledamo na njega i vidimo kako izglea papucar :ok:

a zasto bi se ti na bilo koga ugledao? i kakva je on sramota za naciju? msm nije da ce sutra ici kod obame na prijem pa nas predstavljati negde... po cemu je farma toliko bitna i uticajna da bi nas kao naciju bilo sramota zbog pobednika? :huh:
generalno treba da pobedi neko ko je show maker a ne neko ko je njanjav. msm taj reality je stvoren zbog gledanosti a ne da bi nacija gledala kako neko citira nicea ili recituje prevera. i najmanje mi je bitno da li ce to biti ekrem, vendi, zorana ili neko peti, ko ce uzeti pare a ko nece, msm meni nit je iz dzepa niti u dzep.
 
a zasto bi se ti na bilo koga ugledao? i kakva je on sramota za naciju? msm nije da ce sutra ici kod obame na prijem pa nas predstavljati negde... po cemu je farma toliko bitna i uticajna da bi nas kao naciju bilo sramota zbog pobednika? :huh:
generalno treba da pobedi neko ko je show maker a ne neko ko je njanjav. msm taj reality je stvoren zbog gledanosti a ne da bi nacija gledala kako neko citira nicea ili recituje prevera. i najmanje mi je bitno da li ce to biti ekrem, vendi, zorana ili neko peti, ko ce uzeti pare a ko nece, msm meni nit je iz dzepa niti u dzep.

Ne bih se ugledao na Ekrema nikada samo kazem da ko hoce da bude papucar moze na njega da se ugleda.
 

Back
Top