Ekonomski fakultet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cica _ 85:
ok je i nije mi puno tesko (bar za sada),samo jo obimno!!!!
Zavrsila sam ekonomsku tako da mi osnovi nisu problem,vecinu toga znam.....
Nego mrzi me da ucim bas bas bas sve,pa samislila sa naucim iz skripti.
to je sto se tice osnova

mata mi je isto za sad ok i nije teska,a sociologiju nisam ni takla tako da ne znam.......

DJ MARE imam ja raspored samo reci koji ti je br indexa... :D


Za sociologiju ne brini, za kolokvijum ti treba samo najosnovnije, imacete 3-4 glave, i to je to! Treba da izdvojis 3-4 dana, ocena je totalno nebitna, jer sam ja recimo na kolokvijumu dobila 6, a na ispitu 8, tako da... Inace, ako neko padne kolokvijum, uvek imate popravni, tako da bez brige! :wink:
 
Anonymous:
ej i ja sam prva god i sad mi nista nije jano!!!!!

Nama su rekli da ko ne prodje kolokvijum (bilo koji od 4) nema pravo da izadje na ispit

o kakvom "popravnom" ti pricas? :?: :?: :?: :shock: :roll:

Sto se tice popravnog, to se odnosi na sociologiju, i radi se o tome da ako padnes, onda imas tzv. popravni, odn. dobijas sansu da jos jednom radis! Kapiras!?! A to da ako nemas 4 kolokvijuma ne mozes da izdjes na ispit je malo netacno, jer su i prosle godine rekli tako, pa su posle smanjili na 3, tj. svi koji su imali tri odradjena kolokvijuma dobili su potpise! Nadam se da ti je sad jasnije!
 
Eee, ljudi, moracu da kontaktiram Ekonomski, da plati bre neko ove informacije! Nema vise za dz! :wink: Ili jos bolje, da osnujem neku organizaciju tipa "Pomoc mladim, neiskusnim,...brucosima", pa mozda zaradim neki dinar! :D
 
marinica_:
Eee, ljudi, moracu da kontaktiram Ekonomski, da plati bre neko ove informacije! Nema vise za dz! :wink: Ili jos bolje, da osnujem neku organizaciju tipa "Pomoc mladim, neiskusnim,...brucosima", pa mozda zaradim neki dinar! :D
E, sad vidis kako je meni... stim sto ja moram da nabavljam informacije za sve moguce fakultete koji se ovde pomenu... Ma preziveces :wink:
 
DJ_MaRe:
marinica_:
Eee, ljudi, moracu da kontaktiram Ekonomski, da plati bre neko ove informacije! Nema vise za dz! :wink: Ili jos bolje, da osnujem neku organizaciju tipa "Pomoc mladim, neiskusnim,...brucosima", pa mozda zaradim neki dinar! :D
E, sad vidis kako je meni... stim sto ja moram da nabavljam informacije za sve moguce fakultete koji se ovde pomenu... Ma preziveces :wink:

Ma salim se ja, kakva organizacija kakvi bakraci! Ja sam ti jedno dobro dete i svima pomazem! :oops: E, da sam naplacivala, znas koje bi pare zaradila! :wink:
 
Ljudi, jeste zivi!?! Nisu vas valjda zarobili na fakultetu!?! :wink: Ja se navikla da vam objasnjavam, i sad mi nedostajete! :cry: A nema ni kolege DJ MaRe-ta, ili on trazi informacije za neki drugi fax!?! :wink: Daj javite se, bar da ne brinem! :(
 
marinica_:
Ljudi, jeste zivi!?! Nisu vas valjda zarobili na fakultetu!?! :wink: Ja se navikla da vam objasnjavam, i sad mi nedostajete! :cry: A nema ni kolege DJ MaRe-ta, ili on trazi informacije za neki drugi fax!?! :wink: Daj javite se, bar da ne brinem! :(
A ne brini se ti za MaReta... On kao moderator mora da bude svakodnevno tu :wink: Inace, nisam ja sa ekonomskog, ja sam na finansijskom menadzmentu, na reviziji...
A informacije uvek trazim... da bih pomogao drugima, najzad, zato sam i dobio ovaj posao... :wink:
tako da nemoj da brines, nisi sama 8)
 
DJ_MaRe:
marinica_:
Ljudi, jeste zivi!?! Nisu vas valjda zarobili na fakultetu!?! :wink: Ja se navikla da vam objasnjavam, i sad mi nedostajete! :cry: A nema ni kolege DJ MaRe-ta, ili on trazi informacije za neki drugi fax!?! :wink: Daj javite se, bar da ne brinem! :(
A ne brini se ti za MaReta... On kao moderator mora da bude svakodnevno tu :wink: Inace, nisam ja sa ekonomskog, ja sam na finansijskom menadzmentu, na reviziji...
A informacije uvek trazim... da bih pomogao drugima, najzad, zato sam i dobio ovaj posao... :wink:
tako da nemoj da brines, nisi sama 8)

E bas lepo! :wink: Inace kad sam rekla kolege nisam ni mislila da smo s istog faxa, nego rekoh posto oboje pomazemo brucosima, pa zato kolege! :D
 
Kada vec pomazete brucosima, imam i ja jedno pitanje za vas. Ove godine sam upisala medicinu, i potpuno se razocarala. Shvatila sam da to nije za mene. Pa cu sledece godine upisati FON ili ekonomiju, posto mi je sada verovatno vec kasno da se bilo gde prebacim. Pa me zanima da li bi mi na ekonomiji mozda priznavali engleski i sociologiju koje polozim na medicini?
 
Moze li neko ko je polozio osvove ekonomije kod Medojevica da mi objasni kako pita na ispitu.Dali je detaljan, dali trazi definicije od reci do reci ili moze svojem recima da se preprica, dali trazi primere , koliko je dovoljno za 6.

P.S.odgovorite molim vas vrlo mi je vazno da znam kako da spremam ispit i ijos nisam poceo da ucim.
 
Lucifer9:
Kada vec pomazete brucosima, imam i ja jedno pitanje za vas. Ove godine sam upisala medicinu, i potpuno se razocarala. Shvatila sam da to nije za mene. Pa cu sledece godine upisati FON ili ekonomiju, posto mi je sada verovatno vec kasno da se bilo gde prebacim. Pa me zanima da li bi mi na ekonomiji mozda priznavali engleski i sociologiju koje polozim na medicini?

Sociologiju ce ti priznati sigurno, a sto se engleskog tice mi to imamo u drugoj godini, tako da ne verujem, ali proveri! :wink:
 
Roy:
Moze li neko ko je polozio osvove ekonomije kod Medojevica da mi objasni kako pita na ispitu.Dali je detaljan, dali trazi definicije od reci do reci ili moze svojem recima da se preprica, dali trazi primere , koliko je dovoljno za 6.

P.S.odgovorite molim vas vrlo mi je vazno da znam kako da spremam ispit i ijos nisam poceo da ucim.

Za pocetak jedan savet: POCNI DA UCIS! :wink: Inace sto se naseg fakulteta tice trebao bi da znas jedno pravilo: NA EKONOMIJI SE UCI ZA 10 DA BI DOBIO 6!!! To zapamti mnogo dobro! Sto se Medojevica tice fazon sledeci: izvuces cedulju, dobijes tri pitanja, odgovoris, i onda krece setanje kroz celu knjigu, primeri naravno i tako...

P.S.Nadam se da te nisam uplasila, ali jbg tako je!!!
:wink:
 
marinica_:
Lucifer9:
Kada vec pomazete brucosima, imam i ja jedno pitanje za vas. Ove godine sam upisala medicinu, i potpuno se razocarala. Shvatila sam da to nije za mene. Pa cu sledece godine upisati FON ili ekonomiju, posto mi je sada verovatno vec kasno da se bilo gde prebacim. Pa me zanima da li bi mi na ekonomiji mozda priznavali engleski i sociologiju koje polozim na medicini?

Sociologiju ce ti priznati sigurno, a sto se engleskog tice mi to imamo u drugoj godini, tako da ne verujem, ali proveri! :wink:


Problem je jedino u tome sto je na medicini sociologija podeljena na 3 dela:sociologiju na medicini, etiku i socijalnu medicinu. I svaki od tih delova se polaze posebno, a na kraju dobijamo srednju ocenu. U stvari nema ocene vec samo dobijas "polozio/nije polozio".
 
marinica_:
Lucifer9:
Kada vec pomazete brucosima, imam i ja jedno pitanje za vas. Ove godine sam upisala medicinu, i potpuno se razocarala. Shvatila sam da to nije za mene. Pa cu sledece godine upisati FON ili ekonomiju, posto mi je sada verovatno vec kasno da se bilo gde prebacim. Pa me zanima da li bi mi na ekonomiji mozda priznavali engleski i sociologiju koje polozim na medicini?

Sociologiju ce ti priznati sigurno, a sto se engleskog tice mi to imamo u drugoj godini, tako da ne verujem, ali proveri! :wink:


Problem je jedino u tome sto je na medicini sociologija podeljena na 3 dela:sociologiju na medicini, etiku i socijalnu medicinu. I svaki od tih delova se polaze posebno, a na kraju dobijamo srednju ocenu. U stvari nema ocene vec samo dobijas "polozio/nije polozio".
 
Lucifer9:
marinica_:
Lucifer9:
Kada vec pomazete brucosima, imam i ja jedno pitanje za vas. Ove godine sam upisala medicinu, i potpuno se razocarala. Shvatila sam da to nije za mene. Pa cu sledece godine upisati FON ili ekonomiju, posto mi je sada verovatno vec kasno da se bilo gde prebacim. Pa me zanima da li bi mi na ekonomiji mozda priznavali engleski i sociologiju koje polozim na medicini?

Sociologiju ce ti priznati sigurno, a sto se engleskog tice mi to imamo u drugoj godini, tako da ne verujem, ali proveri! :wink:


Problem je jedino u tome sto je na medicini sociologija podeljena na 3 dela:sociologiju na medicini, etiku i socijalnu medicinu. I svaki od tih delova se polaze posebno, a na kraju dobijamo srednju ocenu. U stvari nema ocene vec samo dobijas "polozio/nije polozio".

E stvarno ne znam, ne mogu da te lazem, najbolje proveri kod mene na faksu!
 
Anonymous:
marinica_:
Eee, ljudi, moracu da kontaktiram Ekonomski, da plati bre neko ove informacije! Nema vise za dz! :wink: Ili jos bolje, da osnujem neku organizaciju tipa "Pomoc mladim, neiskusnim,...brucosima", pa mozda zaradim neki dinar! :D

koja si ti god. na faxu

Prva, tj. trebala sam da budem druga, ali sam ove godine obnovila prvu! A ti, sta je s tobom, ako si uopste kod mene na faksu!?! Poz :wink:
 
koja si ti god. na faxu[/quote]

Prva, tj. trebala sam da budem druga, ali sam ove godine obnovila prvu! A ti, sta je s tobom, ako si uopste kod mene na faksu!?! Poz :wink:[/quote]

ja sam dugogodisnji apsolvent

s'obzirom da su mi ukinuli temu moram ovde pitati
zna li neko koliko ima ispitnih pitanja na ekon. unutrasnje trgovine i kako su podeljena po knjizi
 
ja sam na budzetu,ali posto me svuda ima,a u Srbiji i na faksu najmanje,da li neko zna da li mogu da se ubacim medju studente na daljinu,pa da se spremam za ispite kao normalni ljudi?Hvala unapred!
 
Lee_Montus:
Pozdrav svima!

Potrebne su mi informacije u vezi sa sledecim ispitima:

Poslovne finansije - koliko je to tezak ispit, kako se polaze, ima li razlika u tezini izmedju rokova?

Marketing informacioni sistemi - takodje me zanima nesto vise o nacinu polaganja

Trzisno komuniciranje

Hvala unapred 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top