Quantcast

Ekonomski fakultet - #ekof

AlanViBritannia

Domaćin
Poruka
4.783
Da otvorim temu za naš ekof, da ne budu diskusije u onoj drugoj, koja je nekako negativno okrenuta... Valjda zbog naslova.

U svakom slučaju, pozdrav kolegama i koleginicama, i onima koji to žele da postanu. :) Ja sam trenutno još uvek prva godina, još malo druga. :D Ako ima neko stariji da ostavi neke utiske o smerovima i slično, to bi mnogo pomoglo. :D

Hvala unapred i da se družimo. =)

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
Upisi smer koji smatras da te interesuje i da ces najlakse zavrsiti : ). Nije toliko bitno zaista, svaka oblast ekonomije ima svoje zasto se moze uciti. A kasnije na Masteru ( koji je fakticki obavezan sada) mozes izabrati neki smer isto.. pa imas neke koji studiraju ejdan smer, pa upisu drugi na masteru : d...

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
Heh deluje mi iskreno kao da si vec odlucio, cim imas nesto u vodjstvu to ces upisati, znam milion primera..
Mada ja sam upisao menadzment a uopste nisam ni razmisljao o njemu u prvoj godini :D.. Hteo sam bankarstvo, al eto skapirao sam neke druge stvari, pa mi se odjednom menadzment cinio kao dobra opcija.. Mada u 90 posto slucajeva ces upsiati to sto ti je u vodjstvu..
Sigurno ce ti neko napisati vec nesto o tim smerovima : )...

AlanViBritannia

Domaćin
Poruka
4.783
Pa, iskreno, 90% jesam. :) Štaviše, sveo sam izbor na dva smera - Međunarodne finansije ili FBO (Finansijska tržišta, ili finansiranje razvoja). :) Ma, odlučiću već 100% zasigurno do 4. semestra. :D

Imam par drugova/ drugarica na menadžmentu i kažu da smer ima i težih predmeta, koji se preklapaju sa FBO smerom. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.