Quantcast

EKOLOSKA TAKSA U SRBIJI...

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
boraveci kod roditelja u sumadiji pozalise se da su dobili iz opstine da placaju ekolosku taksu...opstina napisala da se taksa naplacuje na osnovu nekih republickih zakona a moja je greska sto to nisam doneo da ovde prepisem...zanima me zna li iko o cemu se radi..??

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.442
boraveci kod roditelja u sumadiji pozalise se da su dobili iz opstine da placaju ekolosku taksu...opstina napisala da se taksa naplacuje na osnovu nekih republickih zakona a moja je greska sto to nisam doneo da ovde prepisem...zanima me zna li iko o cemu se radi..??
To je teška prevara, uglavnom se ubire kinta za finansiranje besmislenih projekata koji nemaju nikakvu poentu niti ikada dožive nekakvu realizaciju. Inače naplaćuje se svima preko infostana ne samo u Šumadiji.

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
Дишу.
Дакле троше ваздух у демокрацијској.А то брајко мој кошта.
Додуше још квалитет није на нивоу ал може се очекивати доласком западног партнера.
Ваздух из увоза.У сукладности са западним стандардима.И реалном ценом.

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
To je teška prevara, uglavnom se ubire kinta za finansiranje besmislenih projekata koji nemaju nikakvu poentu niti ikada dožive nekakvu realizaciju. Inače naplaćuje se svima preko infostana ne samo u Šumadiji.
ma seljaci dobili po prvi put....da vidis samo ogorcenje i komentare....drzava srbija u selo nikad nije ulozila dinara a naplacuje odvodnjavanje i ekolosku taksu...nisam rekao da se samo u sumadiji naplacuje---nego me zanima sta to selo kao moje zagadjuje i koliko to drzava srbija planira da vrati para tom selu od tih taksi....

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
OK...preleteh pogledom...znaci li to da ce opstina ili republika u selo dopremiti kontenere za smece..??
cudno--do sada su sami seljaci pravili sebi i put i vodovod i dalekovod i telefon...sve sami i o svom trosku...i sve su im to drzavna javna preduzeca uzela pod svoje...zar sad da poveruju da ce im neko obezbediti kontejnere i da ce napraviti plan odvodnjavanja i navodnjavanja..?? pa u selu bre svako ima svoj vodovod niko nikad nije kontrolisao kvalitet vode a hoce da resavaju ekologiju....uuuhhh sto ce nekog seljaci da polome ko mace muskatlu...

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
Дишу.
Дакле троше ваздух у демокрацијској.А то брајко мој кошта.
Додуше још квалитет није на нивоу ал може се очекивати доласком западног партнера.
Ваздух из увоза.У сукладности са западним стандардима.И реалном ценом.
sto bih voleo da dulic licno doje u selo...bilo bi veselo....verujem da bi mi se selo proculo...bilo bi na svim TV kanalima...

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.544
Е...то су били увели и у мојој општини овде у Војводини....
Људи се масовно бунили, јер је то спроведено траљаво....
Исто су третирани грађани са стамбеним објектима, они који имају
пословни простор у својим кућама па и велика предузећа,
која .....логично је, највише загађују....Али, пошто су та предузећа површински
највећа, највише су плаћала, па се приказивала лажна пропорција...
Дигао се народ.....и Скупштина општине укине таксу....
;) ;) ;)

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
Е...то су били увели и у мојој општини овде у Војводини....
Људи се масовно бунили, јер је то спроведено траљаво....
Исто су третирани грађани са стамбеним објектима, они који имају
пословни простор у својим кућама па и велика предузећа,
која .....логично је, највише загађују....Али, пошто су та предузећа површински
највећа, највише су плаћала, па се приказивала лажна пропорција...
Дигао се народ.....и Скупштина општине укине таксу....
;) ;) ;)
znaci nista bez kuke i motike..??

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
sto bih voleo da dulic licno doje u selo...bilo bi veselo....verujem da bi mi se selo proculo...bilo bi na svim TV kanalima...
г.Пајо дотићни море доћи особно, мада сумњам у његов долазак.:mrgreen:
Као и долазак остале просрпске елите.На страну стра, него море неко од пријатеља да их види.
Куш веће срамоте за представнике граџанске србије?

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
г.Пајо дотићни море доћи особно, мада сумњам у његов долазак.:mrgreen:
Као и долазак остале просрпске елите.На страну стра, него море неко од пријатеља да их види.
Куш веће срамоте за представнике граџанске србије?
velik covek...mnogo gipsa treba...

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
OK...preleteh pogledom...znaci li to da ce opstina ili republika u selo dopremiti kontenere za smece..??
cudno--do sada su sami seljaci pravili sebi i put i vodovod i dalekovod i telefon...sve sami i o svom trosku...i sve su im to drzavna javna preduzeca uzela pod svoje...zar sad da poveruju da ce im neko obezbediti kontejnere i da ce napraviti plan odvodnjavanja i navodnjavanja..?? pa u selu bre svako ima svoj vodovod niko nikad nije kontrolisao kvalitet vode a hoce da resavaju ekologiju....uuuhhh sto ce nekog seljaci da polome ko mace muskatlu...
Па не значи баш то ...

Значи да је Министарство за екологију, заштиту животне средине или како се већ то зове
себи обезбедило трајно финансирање преко леђа народа...

Општина све што уради, то и наплати ...

И да у једном трошку одговорим и МАЧКУ,
Општине могу али и неморају да установе обавезу плаћања посебне еколошке или како већ таксе која се примењује саму на територији општине,
међутим, Републичка такса важи на територији целе Републике и њу општине не могу ни мењати ни укидати ....

mračak

Domaćin
Banovan
Poruka
3.381
E onda vam se od tih para pojave raznorazni borci za zastitu gjkrgjkgnudbdfusbdsbf i ostalih cudesa koji vas ubedjuju da kako je jelte strasno ako vi sami ne pocnete da cistite ulice oko vaseg dvorista i da vas sram bude sto se zalite na pse lutalice jer ste bas VI takvi krivi sto oni postoje...i kako vas nije sram da se zalite na udaljenost kontejnera, umesto da vase smece direktno ne teleportujute na deponiju ?!?!

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
Па не значи баш то ...

Значи да је Министарство за екологију, заштиту животне средине или како се већ то зове
себи обезбедило трајно финансирање преко леђа народа...

Општина све што уради, то и наплати ...

И да у једном трошку одговорим и МАЧКУ,
Општине могу али и неморају да установе обавезу плаћања посебне еколошке или како већ таксе која се примењује саму на територији општине,
међутим, Републичка такса важи на територији целе Републике и њу општине не могу ни мењати ни укидати ....
bas lepo...sve smo sredili drugo samo jos dulic da sredi ekologiju...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.