EKO-TAKSA OD 1.200 DO DVA MILIONA DINARA Ako zagađujete životnu sredinu, i VAŠE DOMAĆINSTVO ĆE JE PLAĆATI

Ali ja ne razumem ovaj narod, majke mi em mislim da je glup kao tocilo em ne razumem ni kad mi te gluposti obrazlazu sistemom vrednosti...
Npr ne razumem kako im je bolje , narodu mislim, da svako domacinstvo isto oderu za tu ekolosku taksu, a da im je gore da imaju ekolosku policiju ili inspekciju koja lepo dodje na vrata i po odzaku koji ispusta dim od plastike zareze kaznu...
Ne razumem kako divlji narod lakse pristaje na taksu kao zajedno cemo podeliti nego na kaznu kad vec znaju da su divlji....a znaju..

Da ne pricam da su u mom daljem komsiluku neki koji su ponosni sto pale plastiku, kao , ma ja malo zapalim, ono sto ostane od limenki piva ili flasa soka upakovanih ili kese od mleka....
Kod dede na selu , neki seljaci ne pale plastiku, iako su kuce dalje jedna od druge, ali zbog druge kazne....ulepi im se smederevac od otopljenog valjda...nisam video ali tako kazu....ili bese odzak, nesto od ta dva je za plastiku a nesto je osteceno jednom drugom paljevinom..
 
Ali ja ne razumem ovaj narod, majke mi em mislim da je glup kao tocilo em ne razumem ni kad mi te gluposti obrazlazu sistemom vrednosti...
Npr ne razumem kako im je bolje , narodu mislim, da svako domacinstvo isto oderu za tu ekolosku taksu, a da im je gore da imaju ekolosku policiju ili inspekciju koja lepo dodje na vrata i po odzaku koji ispusta dim od plastike zareze kaznu...
Ne razumem kako divlji narod lakse pristaje na taksu kao zajedno cemo podeliti nego na kaznu kad vec znaju da su divlji....a znaju..

Da ne pricam da su u mom daljem komsiluku neki koji su ponosni sto pale plastiku, kao , ma ja malo zapalim, ono sto ostane od limenki piva ili flasa soka upakovanih ili kese od mleka....
Kod dede na selu , neki seljaci ne pale plastiku, iako su kuce dalje jedna od druge, ali zbog druge kazne....ulepi im se smederevac od otopljenog valjda...nisam video ali tako kazu....ili bese odzak, nesto od ta dva je za plastiku a nesto je osteceno jednom drugom paljevinom..
Manje je zagadjenje zapaliti plastiku nego je bacati po deponijama.
 
Свако ко има кров над главом плаћаће 1200 дин.

Српски народ треба...плаћати.

А сад марш на своје радне задатке - митинге подршке и скупљање капиларних гласова!
 
Pored toga što gaje marihuanu, ruše helikoptere, stalno kradu budžet, rade neuspešne projekte, nameštaju tendere, obezvređuju školstvo falsifikujući diplome, uvođenjem ovakvih taksi konstantno nas kradu...itd.Plus AVAV i laže, Srbija zadnjih 7 godina ima rast BDP-a od 2%.Ima li spasa od ovakvih idiota kao što su SNS,SPS,PPS,Palma,Čeda i Vuk Drašković?

Pobrojano i ima veze sa AV i sns , ali ova taksa nema
 
Sva ta priča je deo pokreta zelenih, čak je i EU strategija razvoja usmerena očuvanju životne sredine, i kreveljenje Grete Tunberg je u funkciji toga

Eko taksu plaćate odavno, za svaki el uređaj koji ste kupili dali ste 60 rsd po kg, svaki litar motornog ili ind ulja opterećen je sa 10 rsd ... i još niz drugih

Ne znam koliko možemo da emitujemo CO2 a da nam to ne naplate , obzirom da struju dobijamo iz uglja

To vam je novi vid udaranja reketa planeti od strane Zapada

Daklen drugari ili ste za zapadne vrednosti i da plaćate i eko takse i koliko CO2 emitujete ili niste

Odlučite se ... put u EU ili?
 
Sva ta priča je deo pokreta zelenih, čak je i EU strategija razvoja usmerena očuvanju životne sredine, i kreveljenje Grete Tunberg je u funkciji toga

Eko taksu plaćate odavno, za svaki el uređaj koji ste kupili dali ste 60 rsd po kg, svaki litar motornog ili ind ulja opterećen je sa 10 rsd ... i još niz drugih

Ne znam koliko možemo da emitujemo CO2 a da nam to ne naplate , obzirom da struju dobijamo iz uglja

To vam je novi vid udaranja reketa planeti od strane Zapada

Daklen drugari ili ste za zapadne vrednosti i da olaćate i eko takse i koliko CO2 emitujete ili niste

Odlučite se ... put u EU ili?
Kakav put u EU?Doneli su taksu, ali neće trošiti pare na ekologiju.
 
Kakav put u EU?Doneli su taksu, ali neće trošiti pare na ekologiju.

Taj novac se transferišu van države , onima koji se kao znaju brinuti o očuvanju prirodne sredine (kao Gretica), a mi koji veze nemamo i koji samo zagađujemo treba da platimo ... vlast nije dobra, ali treba znati i zašto je treba opljunuti, a zašto ne
 
Ma te price sadomazohista ostavite za obicnu kafanu...tamo to prolazi..
I prolazi u Srbiji zvog ovakvih "intelektualaca".
Ko je sa 2 razreda osnovne skole on zna, ako se za nesto traze pare, za to mora i da se trose i uvek postoji nacin da cuvas da se trose samo za to...
Samo srbi nebeski narod, toliko glupi da ne znaju da cuvaju ono sto imaju i da im prodaju price o otimacini koja je neophodna i nespreciva...

Sve se moze spreciti, ali pameti i muda treba......Ovo drugo zbog intelektualaca, a ne zbog nasilnika....jer ovi "ïn tele aktualci" i naprave prostor za agresivnost i nasilje...kao ovi prethodni u temi...
 
Resis se otpada covece. Masa ljudi zivi po selima, nemaju svi kante za komunalce, traktore i kamione da teraju plasticni i drugi zapaljivi otpad na deponije.
Skoro svako selo ima predsednika mz ili sela, kad mogu da dovedu vodu , mogu da urede i odvozenje kabastog smeca ili otrovnog smeca jednom u 6 meseci.
I neorganizovana sela pa imaju neko staro zardjalo bure ili kacu gde trpaju plastiku i takav neorganski otpad, pa se skupi za par godina dovoljno za izvlacenje...
Postoje lepkovi koji su kancerogeni toliko da ako otvoris bocu , 100m vazdusnom linijom oko tebe garantovano dobijaju kancer...
A npr ja imam flasu od 1l, taman za 1000 stanovnika , a u selu za nekih 100...
Ta fora da se sve moze ukloniti tako sto se ne vidi , ne pali vise...
 
Zapale otpad i rese problem.
Tesko narodu koji nema i ne postuje svoju inteligenciju i znalce, a za to je Srbija primer...

Pa gde ces vece zlo od toga.....
U danasnje vreme toliko teratogenih supstanci ima, pa ako zena ne prati , seljanka , sta uzima, pa deca ce joj u najmanju ruku biti alergicna ili sa nekim defektom....
 
Tesko narodu koji nema i ne postuje svoju inteligenciju i znalce, a za to je Srbija primer...

Pa gde ces vece zlo od toga.....
U danasnje vreme toliko teratogenih supstanci ima, pa ako zena ne prati , seljanka , sta uzima, pa deca ce joj u najmanju ruku biti alergicna ili sa nekim defektom....
Price o tim gasovima zagadjivacima planete su jos uvek u okviru teorije. Medju naucnicima jos nema usaglasenog misljenja o klimatskim promenama i uzrocnicima istih.

Srbi kao narod su sacuvali zdravu pamet od ranijih generacija koji sa otpadom nisu imali problema. Savremeni svet zapada u vezi otpada ima problema na pretek. Sad su smislili nacin kako malo i da se zaradi na tome.
 
Price o tim gasovima zagadjivacima planete su jos uvek u okviru teorije. Medju naucnicima jos nema usaglasenog misljenja o klimatskim promenama i uzrocnicima istih.

Srbi kao narod su sacuvali zdravu pamet od ranijih generacija koji sa otpadom nisu imali problema. Savremeni svet zapada u vezi otpada ima problema na pretek.
Ma u pravu si ti.....treba pustiti narod da radi ono sto misli da je zdravo...
Mada ja nisam uopste pomenuo gasove...ne znam ni koje gasove mislis....Danas ima toliko jakih i brzih otrova a ima i puno sporih otrova...
 
Ma u pravu si ti.....treba pustiti narod da radi ono sto misli da je zdravo...
Mada ja nisam uopste pomenuo gasove...ne znam ni koje gasove mislis....Danas ima toliko jakih i brzih otrova a ima i puno sporih otrova...
Mislim na gasove od plastike koja se zapali. Norveska takve stvari moze sebi da priusti, da reciklira, adekvatno skupi i ostalo. Kada napada sneg oni posalju bagere i drugu vecu mehanizaciju da sklanja sneg iz parkova tako sto utovaraju sneg u kamione i ovaj opet padne a oni opet u kamion i sve im bude picnuto.

Ovde nista ne funkcionise, samo se udaraju nekakve takse za kojekava odvodnjavanja a taj novac od ekologije ide zapadnim kapitalistima. Sta je uopste to odvodnjavanje, nisam primetio da se ciste kanali osim kad udari poplava.
 

Back
Top