eKatastar Srbija?

Koristio sam E - Upravu 5, 6 puta i samo jednom sam nasao sta mi je trebalo, sajt je kao iz kamenog doba, linkovi spori, ne odrzava se nista... A mislim da je i hakovan pre nekog vremena kao i sajt Katastra
 
Hakerske grupe su provalile i srusile vecinu vladnih sajtova u poslednjih par godina, kontam da nijedan podatak o bilo kome vise nije tajna ako imas dovoljno novca da kupis. Koliko sam cuo zastita sajtova od napada je praktivno nepostojeca.
 

Back
Top