Еј ,моја Србијо како те није срамота

Да ли подржавате санкције Либији

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Након што су нам деведесетих ударили санкције са свих страна и створили конц логор .Влада Србије сада прди уз ветар и уводи санкције Либији .

ОВО ЈЕ СРАМОТА

Srbija se pridružila EU i zavela sankcije Gadafiju


Ministar odbrane Dragan Šutanovac juče je rekao da „ne postoji nikakva šansa da Srbija izvozi u bilo koju zemlju u svetu koja je pod sankcijama UN".
Na istoj strani sa Briselom
- Uradili smo što smo mogli: da se ne suprotstavimo nikom u EU:azdaja:

СРАМ ТЕ БИЛО СРБИЈО

0215-reuters-1.jpg


Опрости нам Гадафи они не зају шта раде улизице белосветске
 
Након што су нам деведесетих ударили санкције са свих страна и створили конц логор .Влада Србије сада прди уз ветар и уводи санкције Либији .

ОВО ЈЕ СРАМОТА

Srbija se pridružila EU i zavela sankcije Gadafiju


Ministar odbrane Dragan Šutanovac juče je rekao da „ne postoji nikakva šansa da Srbija izvozi u bilo koju zemlju u svetu koja je pod sankcijama UN".
Na istoj strani sa Briselom
- Uradili smo što smo mogli: da se ne suprotstavimo nikom u EU:azdaja:

СРАМ ТЕ БИЛО СРБИЈО

Crvena Sonja .... što da se mi qurčimo za tudje babe zdravlje .... a Šutke je rekao samo ono što je morao .... a nisam baš primetio da je tonalitet anti Gadafijevski u Srbiji ....
 
Његову борбу против исламских екстремиста и Америке

Ruku na srce Moamer je budala na kub .... ali ta budala je uvek bila naš prijatelj, a ovi što ga napadaju nam neće biti prijatelji ziher ... pa sad .... zaključak se nameće sam po sebi :) ..... ali ponavljam ćuti Gedžo dosta si se qrčio ....
 
vidi ovako - ***** SVAKU BUIDALU KOJA PODRŽAVA BOLIDA, NA KUB GADAFIJA!

kapiraš ili da crtam?

šta, bre, ti ovde podržavaš?


Možda podržava režim sa kome smo imali vrlo dobre ekonomske odnose.
Pad Gadafija mogao bi koštati naša preduzeća, i mnoge ljude egzistenciju.
Ne vidim ni da su se Evropljani gnušali saradnje s njim.
Šta se tamo stvarno događa, mi ne znamo, ja ne bih olako verovao zapadnim medijima.
Seti se, nije im prvi put da lažu- Kuvajt 1990, ubistvo beba u inkubatoru, pa Sadam i oružje za masovno uništenje...
 
Možda podržava režim sa kome smo imali vrlo dobre ekonomske odnose.
Pad Gadafija mogao bi koštati naša preduzeća, i mnoge ljude egzistenciju.
Ne vidim ni da su se Evropljani gnušali saradnje s njim.
Šta se tamo stvarno događa, mi ne znamo, ja ne bih olako verovao zapadnim medijima.
Seti se, nije im prvi put da lažu- Kuvajt 1990, ubistvo beba u inkubatoru, pa Sadam i oružje za masovno uništenje...

Mesto na koje nismo uspeli da plasiramo ni 10-ti deo onoga što nam je on nudio ..... kada pobede "demokratske" snage u Libiji .... znate koliko posla će da bude za naše medicinare, građevince i druge ..... aham .....
 
vidi ovako - ***** SVAKU BUIDALU KOJA PODRŽAVA BOLIDA, NA KUB GADAFIJA!

kapiraš ili da crtam?

šta, bre, ti ovde podržavaš?

Vidiš ovako :
***** SVAKU BUIDALU KOJA PODRŽAVA BOLIDA, NA KUB TADIĆA!

***** SVAKU BUIDALU KOJA PODRŽAVA SRBSKU VLADU, I NJENOG VOĐU BOLIDA, NA KUB TADIĆA!

kapiraš ili da crtam?


I još nešto.
libija je nezavisna i smaostalna država.
Srbija je okupirana država sa stranim protektoratom.

I ko je sada po tebi bolid a ko je pravi predsednik svoje dežave i svoga naroda ?
 
Poslednja izmena:
vidi ovako - ***** SVAKU BUIDALU KOJA PODRŽAVA BOLIDA, NA KUB GADAFIJA!

kapiraš ili da crtam?

šta, bre, ti ovde podržavaš?

Na ,,, ne kapira niko ovde . Ajd nam malo objasni .
Da li znas da je Gadafi omiljen kod svog naroda , a narocito kod Libijki , kojima je dao sva moguca prava . Da li si svesna da je uzdigao sopstveenu zemlju i da je tom svom narodu dao slobodu ... Da li znas da je u Libiji na privremenom radu gomila amerikanaca , koji su cak uzeli i Libijsko drzavljanstvo .
Dal li si svesna da je jedini teror tamo onaj koji sprovode americki placenici u ovom casu ?

Ajd nam objasni zasto je on bolid .
 
EBESH SVAKU BUDALU KOJA BI RATOVALA SA CELIM SVETOM SAMO DA BI SE QURCILA :lol:

KOJI MI JE QURAC GADAFI ..?!?!?

A ko je za tebe ceo svet ?
Amerika ?
NATO ?

*ebeš svaku budalu koja bi zaratila sa celim svetom samo da bi ga okupirala, porobila i učinila sebe njegovi gazdom.

*ebeš i svakoga ko prodržava takvu državu, jer on očigledno ima dovoljno pamet taman toliko koliko bi danas zaradio jedan plast sena...... uostalom plast sena je dovoljan da jede bar 2 dana ..... vočina ko vočina .... pitam se samo kolio je volina srećna kad vidi ogroman plast sena pred sobom...... isto koliko i tadićevi glasači ....... a možda i manje.
 
Poslednja izmena:
Mesto na koje nismo uspeli da plasiramo ni 10-ti deo onoga što nam je on nudio ..... kada pobede "demokratske" snage u Libiji .... znate koliko posla će da bude za naše medicinare, građevince i druge ..... aham .....

Bice satanizovani ili u najmanju ruku ignorisani kao i svi ostali narodi (gastarbajteri) iz evrope koji su saradjivali sa Gadafijevim firmama, drzavom, vojskom.......
 
Mislim da procenat pa čak i na ovako malom uzorku pokazuje šta kao narod mislimo o "libijskoj priči" bez obzira što se oko gomile stvari međusobno ne slažemo .... a to što Šutanovac mora da kaže šta je rekao .... to je prosto tako ...
Prvi bih bio protiv Gadafija da nisam svestan da je ovo samo još jedna velika i prljava ujdurma i da ima veze sa svim osim sa blagostanjem Libijaca ....
 

Back
Top