Eipix-Srpski GameDev tim

SiCkMiNd

Početnik
Poruka
14
Ladies and Gentleman,

u skorije vreme je konacno uploadovan novi sajt Eipix-a, tima koji se bavi razvojem igara u Srbiji. Sediste tima je u Novom Sadu i tim trenutno radi na dva projekta, o kojima ce te na sajtu moci vise da se informisete. Voleo bih da posetite sajt i nakon toga, da to cinite cesto jer se na na igri vrlo ubrzano radi tako da sajt biva uploadovan i po dva puta dnevno sa novim podacima.
Screenshotovi i podaci na sajtu su trenutno baza od koje krecemo tako da mozete svakog dana ocekivati nesto novo.
U ovom forumu bih voleo da cujem vase misljenje o sajtu, o nasem projektu, zelje, kritike, ideje, sveukupno - vase misljenje.
Dakle, nas tim nije neozbiljna skupina ljudi koji bi voleli da prave igrice : Imamo podrsku mnogih velikih firmi industrije, sto izdavaca, sto proizvodjaca hardvera, tako da mozete ocekivati neke prilicno zanimljive featurese u nasim igrama kakvih jos nema na trzistu...come and see...

Usput, zelim da kazem da je tim jedna prilicno zaokruzena celina, ali isto tako da je uvek potrebno jos ljudi za zavrsetak projekata, pogotovo u nasoj zemlji gde bi svako sam za sebe hteo da napravi igru tako da i imamo 1 zavrsenu i 120 nezavrsenih igara u zemlji.
Video sam da ovde ima dosta zainteresovanih za ovu industriju kod nas tako da bih zamolio sve koji zele da se prikljuce projektima naseg tima da se jave, i slobodno postavljaju bilo kakva pitanja koja ih muce na ovom topicu.
U prvom periodu ne bismo bili u mogucnosti da placamo sve koji dodju, ali s obzirom da bi igra trebalo da bude gotova u prvom kvartalu sledece godine, tj, za dva - tri meseca, ni vreme s parama nije tako daleko...

Informacije za one koji bi zeleli da se prikljuce studiju: Potrebni su artisti na svim pozicijama: Koncept Art, 3d Modeling, a najvise crtaci textura. Takodje i ako je neki programer zalutao na ovaj forum vrlo je dobrodosao.
Ni slucajno nije obavezno da budete iz Novog Sada (pa ja sam prvi iz Beograda , samo je potrebno da verujete u domacu game industriju i sve ce biti u redu...

sajt se nalazi na adresi www.eipix.com
za sve informacije, ili u vezi posla mozete se obratiti na mail urosb@eipix.com
 
Sajt www.eipix.com je ponovo uploadovan novi materijalom tako da vas pozivam da ga posetite, a u najskorije vreme imacete prilike jos mnogo toga zanimljivog tamo da vidite s obzirom da se celina upotpunjuje i sve je vise reprezentativnog materijala...

Svi komentari i dalje dobro dosli, i takodje svi koji su zainteresovani za pridruzivanje timu u radu na ovom i sledecim projektima, i dalje su dobrodosli da se obrate na mail urosb@eipix.com .

Pozdrav od Eipix Tima...
 
Casual Gaming Konferencija u Amsterdamu je zavrsena i konacno je uploadovan prvi zvanicni trejler za Ultra Tubes, kojim smo se predstavili u Holandiji.

Na nasem sajtu www.eipix.com mozete podici trejler, i naravno podeliti svoje misljenje sa nama. U medjuvremenu se i galerija Ultra Tubesa oblikovala tako da cete i tu naci pregrsta materijala.

Eto, culi smo misljenja ljudi u inostranstvu, sada je red da cujemo i misljenja ljudi iz nase zemlje...
 

Back
Top