Eine Klaine Anketten (iliti E.K.A.)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja

Volim:

  • konzervativne

  • blago konzervativne

  • negde između

  • blago perverzne

  • perverzne

  • extremno perverzne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mislim da ti je anketa bezveze. Ne vidim sta time hoces da postignes, al' ajde :roll:
Glasao sam za izmedju, jer mislim da harmonija lezi izmedj' kontrasta, izmedj' ekstrema ;)
Uzgred, tvoji kontrasti nisu dobro postavljeni, jer perverzan biti ne znaci uopste biti open-minded, vec je to pojava kod nakaznih bica, slabih i bolesnih, koji zbog nedostatka snage i zelje u sebi, izmisljaju nacine da sebe zadovolje. Biti konzervativan ne znaci sto i biti zatucan. Pre bi se moglo podvesti pod negovanje odredjenih tradicionalnih vrednosti.

Adios :)
 
GalebDzonatan:
Mislim da ti je anketa bezveze. Ne vidim sta time hoces da postignes, al' ajde :roll:

Mislim da su pitanja ok formirana... Samo oni koje nemaju mooda bi mogli imati problema sa odgovaranjem na anketu... Ipak svako može da vidi kako si odgovori/la... Ne tvrdim da je to tvoj slučaj... Ali ok...

Mada, verujem da ima ljudi koji se kriju iza tradcionalizma. Ali to, niti je tema ove ankete, niti će bilo ko od takvih ikada priznati.
 
iluzionista:
Mislim da su pitanja ok formirana... Samo oni koje nemaju mooda bi mogli imati problema sa odgovaranjem na anketu... Ipak svako može da vidi kako si odgovori/la... Ne tvrdim da je to tvoj slučaj... Ali ok...

Mada, verujem da ima ljudi koji se kriju iza tradcionalizma. Ali to, niti je tema ove ankete, niti će bilo ko od takvih ikada priznati.

Pog;edaj pazljivije i videces da sam odgovorio. I obrazlozio ;)
dokazivati postojanje mooda :roll: Na ovaj nacin :(
 
iluzionista:
Mislim da su pitanja ok formirana... Samo oni koje nemaju mooda bi mogli imati problema sa odgovaranjem na anketu... Ipak svako može da vidi kako si odgovori/la... Ne tvrdim da je to tvoj slučaj... Ali ok...

Mada, verujem da ima ljudi koji se kriju iza tradcionalizma. Ali to, niti je tema ove ankete, niti će bilo ko od takvih ikada priznati.

E, a sta ima lose u negovanju tradicionalnih vrednosti?
Koliko znam dobro vino je ono iza koga stoji tradicija ;)
 

Back
Top